Biuro patalpose turėtų būti tinkamas interjeras, dekoras ir baldai, kad visiems darbuotojams taip pat būtų patogu dirbti esant spaudimui. Netgi svarbu ir būtina išlaikyti biuro stalą švarų, laikant failus tinkamoje vietoje. Būtent čia biuro spintelės padeda biurui atrodyti tvarkingai ir suteikia jaukumo tiek darbuotojams, tiek lankytojams. Biuro spintelių dizainas yra labai funkcionalus ir gražiai suprojektuotas.

Naujausi biuro spintelių dizainai:

Čia yra mūsų 9 paprasti ir modernūs biuro spintelių dizainai su nuotraukomis. Pažvelkime į juos.

1. Vertikalus biuro kabineto dizainas:

biuro spintelių dizainas

Tai vienas iš puikių būdų saugoti failus šiose vertikaliose spintelėse. Kadangi spintelė yra vertikalios formos, ji užima labai mažai vietos. Spintelėse yra keli stalčiai, todėl vienoje spintoje visus failus nepažeisite. Spintelės yra įvairių spalvų ir dydžių, jas galite išdėstyti pagal savo biuro paskirtį ir erdvę.

2. Sieninės biuro spintelės dizainas:

Išmaniosios sieninės biuro spintelės

Čia pateikiamos protingos ir šauniai atrodančios sieninės biuro spintelės. Spintelės pritvirtintos prie sienos, kad būtų galima laisvai judėti. Spintelės gali būti sukonstruotos pagal failo ilgį ir kiekį, todėl failus galima laikyti vienoje saugojimo zonoje, o visi kiti darbuotojai gali lengvai pasiekti.

3. Biuro baldų kabineto dizainas:

Biuro baldų spintelės

Šios spintelės yra integruotos į kitus biuro baldus. Spintelės susimaišo su baldais ir neišsiskiria skirtingai. Spintelės gali būti suprojektuotos pagal biuro reikalavimus, leidžiančias išlaikyti reikiamą vietą ir švarią. Tai geriausia biuro spintelių su durimis idėja.

4. Nešiojamojo biuro kabineto dizainas:

Nešiojamos biuro spintelės

Tai yra mažos biuro dokumentų spintos, kurias galima perkelti iš vienos vietos į kitą, puikiai tinka mažam pareigūnui. Dokumentų spintelėse visuose kampuose yra ritinėliai, taip palengvinant spintos judėjimą. Spintelės viršuje yra plokščias paviršius, todėl ant jo galite sudėti kitus būtiniausius daiktus.

5. Spalvingas biuro kabineto dizainas:

Spalvotos kartotinės spintelės

Daugelis organizacijų nori dėti šviesius baldus, nes sakoma, kad spalvos šviesina aplinką ir jaunina aplinkinius žmones. Taigi tokio tipo spalvingos kartotekos yra geras pasirinkimas ir turi daugybę kaminų, palengvinančių padavimą ir padedančių jas išlaikyti tvarkingą..

6. Vintage biuro kabineto dizainas:

Vintažinės biuro užpildymo spintelės

Kaip rodo pavadinimas, tokio tipo spintelės buvo naudojamos prieš dešimtmečius, tačiau daugelis biurų vis dar mėgsta jas naudoti. Spintelė pagaminta iš kietos, patvarios medienos ir gali būti naudojama šimtmečius. Spintelė turi fiksavimo funkciją, užtikrinančią saugumą tuo pačiu metu.

7. Stilingas biuro kabineto dizainas:

Stilingos unikalios formos kartotekos

Gražiai ir nepaprastai atrodanti ši šiuolaikiškai atrodanti biuro spintelė. Ji turi gražią formą ir turi daugybę pakopų, todėl visus svarbius failus galima saugoti tvarkingai. Spintelės forma suteikia jai patrauklią išvaizdą ir daro vietą patrauklią.

8. Šaunus biuro kabineto dizainas:

Šaunios plastikinės užpildymo spintelės

Spintelė pagaminta iš aukštos kokybės, lengvo plastiko pluošto. Spintelės yra įvairių ryškių spalvų, formų ir dydžių. Šios plastikinės spintelės taip pat yra brangesnės nei kitos metalinės spintelės ir yra gerai suprojektuotos taip, kad būtų ilgos, todėl failus galima saugiai laikyti.

9. Metalo biuro kabineto dizainas:

Metalinės namų biuro spintelės

Kadangi dabar daugelis vyrų ir moterų nori dirbti iš namų, būtina turėti dokumentų spintelę, kad visą svarbų dokumentą būtų galima saugiai laikyti vienoje vietoje, o tai taip pat suteiktų rafinuotą ir profesionalią išvaizdą. Spintelė pagaminta iš tvirto metalo, padengta korozijai atsparia danga, todėl buvo naudojama ilgiau.

Biuro spintelės yra įvairių dizainų, raštų stilių ir spalvų, jas galite pasirinkti pagal biuro paskirtį ir erdvę. Biuro spintelės yra suprojektuotos ir sukonstruotos taip, kad galėtų tapti biuro dekoro dalimi ir pagerinti vietovės išvaizdą. Taigi visada įsigykite biuro spintelę, kuri atitiktų darbo aplinką ir padidintų jūsų galimybes bei efektyvumą.