“Corduroy” pati yra medvilnė, tačiau sunki ir patvari. Iš jo gaminamos kelnės, švarkai ir marškiniai. Jis atrodo ypač minkštas ir prabangus. Jame matome daugiausia vertikalias juosteles. Velvetinį švarkelį taip pat nuostabu dėvėti. Jis atrodys turtingas dėvėti. Tiek vyrai, tiek moterys gali turėti velvetinį švarkelį, kad suteiktų malonų jausmą. Jis prieinamas ir vaikams. Nors tai nėra kaip įprastas švarkelis, jis pasirodys kitoks. Žmonės norės vėl ir vėl liesti velveto audinį. Tai suteikia kūnui fizinį atsipalaidavimą.

Naujausi madingi velvetiniai marškinėliai vyrams ir moterims:

Čia yra 9 šiuolaikiški puikiai tinkantys velvetiniai švarkeliai vyrams ir moterims, šiandien madingiems Indijoje.

1. Mieli ir stilingi velvetiniai švarkeliai vaikams:

Mieli ir stilingi velvetiniai švarkeliai vaikams

Šis vaikas atrodo daugiau nei mielas šiame mažame velvetiniame švarke. Jis dovanoja tokią nuostabią šypseną. Mažas berniukas su mažu švarkeliu ir kaklaraiščiu ant kaklo patraukia visų dėmesį. Žmonėms patiks žaisti su šiuo vaiku. Toks mielas vaikas jis atrodo.

2. Vyriškas velvetas švarkas juodos spalvos:

Vyriškas velvetinis švarkas juodos spalvos

Tai vyrams, kurie mėgsta atrodyti šauniai. Šiame švarke jis atrodo labai gerai. Jis yra mėlynos spalvos ir gražiai atrodo. Šiuo kasdieniu drabužiu jis atrodo protingas, žavintis asmenybe. Šis švarkas išskiria jį iš kitų.

3. “Corduroy Blazers” moterų madoje:

„Corduroy Blazers“ moterų madoje

Moteris atrodo nuostabiai šiame velvetiniame švarke. Ant kaklo ji surišo vieną šaliką, kuris suteikia žavingą įvaizdį. Ponia atrodo miela ir žavi. Šis švarkas gerai atrodys atviras, o ne surištas mygtuku.

4. “Corduroy Long Blazer” striukė:

„Corduroy Long Blazer“ striukė

Tai rožinės spalvos velvetas švarko švarkas. Tai tik kaip žieminė striukė. Rožinės spalvos švarkelis švariai atrodys moterims. Šioje švarko striukėje moterys tikrai atrodys meiliai ir žavingai. Jo storas audinys apsaugos moteris nuo šalčio.

5. Berniukų velvetinis švarkas:

Berniukų velvetinis švarkas

Šis velvetinis švarkas fantastiškai atrodo berniukui su marškiniais ir džinsais bei lanku ant kaklo. Atrodo, kad berniukas yra malonus šiame švarke. Jūs netgi galite jį naudoti kaip biuro drabužius. Jis turi labai plačias apykakles ir mažas trumpas rankoves. Tai miela.

6. „Slim Fit Corduroy Blazer“ vyrams:

„Slim Fit“ velvetinis švarkas vyrams

Tai plonas prigludęs velvetinis švarkas vyrui. Tai geras derinys su baltais marškinėliais ir džinsais. Tai naujas pasirodymas rinkoje. Tai stilingas laisvalaikio švarkas, tinkantis vakarėliui. Žmogus atrodys gerai suformuotas ir pribloškiantis šiame ploname švarke.

7. Madingas vyriškas velvetas:

Madingas vyriškas velvetinis švarkas

Tai madingas rožinės spalvos švarkas. Vienoje kaklaraiščio pusėje susiuvami skirtingi klostės. Tai patrauklu. Naujas dizainas atrodo žavingas ir kviečia kitų komplimentus. Tai viena sagutė su ilgomis rankovėmis. Jis turi savybių, kurios sukelia susidomėjimą.

8. „Slim Fit Floral Print Corduroy Blazer“:

„Slim Fit“ gėlių rašto velvetinis švarkas

Šis velvetinis švarkas turi baltos spalvos gėlių atspaudą. Ant jo atspausdinta graži gėlė. Jauniems vaikinams tai atrodys atsitiktinai ir gražiai. Vienas dažniausiai jį naudoja priėmimo vakarėlyje. Šiuo įdomiu švarku žmogus ketina sulaikyti minios dėmesį.

9. Naujausios „Corduroy Blazers“ merginų mados:

Naujausios merginų mados velvetinės blazerės

Tai ilgo velveto švarkas. Ant kaklo yra kailis. Šis kailis yra nuimamas. Tai reiškia, kad jūs galite pašalinti kailį kada tik norite. Švarkelio kailis yra nauja koncepcija. Moterys bus įkvėptos nusipirkti šį švarkelį dėl kailio trūkumo. Tai nepaprastai žavu.

„Corduroy“ švarkas yra vienas iš dažniausiai ilgesnio ilgio švarkelių tipų. Jis yra prieinamas visomis spalvomis su laimėjusiomis širdimis. Velvetas paprastai yra storas audinys su šilkiniu ir aksominiu prisilietimu. Tai apima subtilų efektą su neapibrėžta šiluma. Tai nėra atšiaurus odai. Tai visuomenei suteikia meilų ir jautrų įvaizdį. Tai minkštas audinys.