Palaidinės ant kaklo skiriasi nuo visiškai atviros nugaros iki paprastos mažos puodo formos, suformuotos ant nugaros. Puodo kaklo raštas dažniausiai pririšamas virvele ar mazgu ant pakaušio, o palaidinė tvirtai priglunda prie kūno. Dizaineriai sukuria neįtikėtiną dizainą, turėdami paprastą idėją padaryti puodo kaklo raštus su nedideliais pakeitimais ir sukurti skirtingus palaidinių modelius. Palaidinės ant kaklo paprastai yra surišamos kabliukais viršuje arba ilgomis stygomis, pagražintomis pakabomis pabaigoje.

Naujausi ir madingi palaidinukės su puodo kaklu su vaizdais:

Čia yra 9 paprastų dizainerių palaidinių su puodais kaklais sąrašas.

1. Puodo kaklo veidrodžio darbo palaidinė:

Veidrodinė palaidinė su kaklo veidrodžiu

Palaidinė su kaklo kakleliu su veidrodiniais darbais, papuošta dizaino kraštais, pagerina palaidinės dizainą. Pjūviai ir kraštinės dinamiškai atrodo jūsų nugarai. Tamsios spalvos palaidinė tikrai valdys jūsų išvaizdą.

2. Dvigubo kablio puodo kaklo modelio palaidinė:

Dvigubo kablio puodo kaklo rašto palaidinė

Puodelio kaklo saree palaidinės dizainas gali šiek tiek skirtis ir atlikus paprastus pakeitimus. Puiki idėja prisegti palaidinę dviem kabliukais, vienas viršuje, o kitas apačioje, suteikia nepakartojamą ir išskirtinį vaizdą. Ant palaidinės pagražinti nedideli deimantai palaidinę atrodo fantastiškiau.

3. Rišta pasienio puodo kaklo palaidinė:

Palaidinė su raišteliais ant puodo kaklo

Puodo kaklo saree palaidinės dizainas atrodo nuostabiai ir neįtikėtinai, su raišteliais ant puodo kaklo modelio krašto. Languotus nėrinius ar bet kokius dizainerio nėrinius galima pririšti prie palaidinės, kad paryškintumėte raštą.

4. Palaidinė su aukšto kaklo puodo raštu:

Palaidinė su aukšto kaklo puodo raštu

Uždari arba aukšti kaklai, šiais laikais netgi plačiai žinomi kaip kiniški kaklai, yra gerai suprojektuoti su puodu kaklais palaidinių gale. Puodo formos palaidinės dizainas dekoruotas deimantinėmis smeigėmis arba nėriniais. Tamsios spalvos palaidinės tikrai vaidina svarbų vaidmenį, kad atrodytų nuostabiau.

5. „Butta“ puošta palaidinė „Golden Pot Neck“:

„Butta“ puošta palaidinė „Auksinis puodo kaklas“

Maži buttai iš trijų deimantų ar trijų auksinių perlų yra nusagstyti visoje palaidinėje. Sodri šilko palaidinė su puodo kaklo nugaros saree palaidinės modeliu atrodo stulbinančiai. Kaklaraiščiai su dori/virvele nugaroje primena dizainerio palaidinę be nugaros.

6. Palaidinė su dangtelio rankovių puodo kaklu:

Palaidinė su dangteliu su rankovėmis

Palaidinė su dangteliu su rankovėmis su dizainerio puodo kaklo raštu atrodo neįtikėtinai nuostabiai, kai apatinė dalis pagaminta iš vieno plataus nėrinio, o likusi dalis su paprastais plonais nėriniais, pagaminta iš plokščio dugno puodo kaklo dizainerio palaidinės.

7. Palaidinė su pakaušio kaklo puodu atgal:

Palaidinė su pakaušio puodo nugarine kaklo palaidine

Palaidinė su kaklo kaklu su apynasrio priekine kaklo konstrukcija gali būti nuostabi dėvėti su atitinkama saree. Apykaklė ir puodo kaklas gale yra dizainerio kūrinys, kuris skiriasi nuo priekio ir nugaros. Viršuje virvelėmis surišta palaidinė gali likti prigludusi prie kūno.

8. Palaidinė plokščiu dugnu su puodu kaklu:

Palaidinė plokščiu dugnu su puodu kaklu

Dizainerio palaidinė su visa siuvinėta medžiaga, nors ir šviesi šešėlyje, gali atrodyti fantastiškai moterims, turinčioms gražią figūrą. Pusiau rankovė su puodo kaklu palaidinės gale yra elegantiškas dizainas, kurį galima dėvėti atliekant mažas funkcijas.

9. Pilna siuvinėta puodo kaklo palaidinė:

Pilna siuvinėta palaidinė su puodu kaklu

Siuvinėta palaidinė su puodo kaklo dizainu ant nugaros gali būti efektyvesnė, kai dizainerio palaidinė dėvima su paprasta paprasta vienos spalvos saree. Puodo kaklo grožis ant nugaros labiau padidėja naudojant paprastą saree.

Palaidinės su kaklo kakleliu sudaro gražų dizainą palaidinių gale. Moterys, norinčios turėti atvirą nugarą su dizainerio stiliumi. palaidinės su kaklo kakleliu atitinka jų poreikius. Puodo kaklo modelio kraštus galima papuošti įvairiais meno kūriniais. Tradiciškiausiomis progomis moterys matomos palaidinės su kaklo kakleliu, atrodančios neįtikėtinai. Siuvinėjimo ar veidrodžio darbas, užpakalis ar nėriniai daro puodo kaklo dizainą elegantiškesnį ir patrauklesnį.