Kadife pamuğun kendisidir ancak ağırlığı ağırdır ve dayanıklıdır. Pantolon, ceket ve gömlek yapımında kullanılır. Ekstra yumuşak ve lüks bir görünüme sahiptir. İçinde çoğunlukla dikey çizgiler görüyoruz. Kadife blazer giymek de harika. Giymek zengin görünecek. Hem erkek hem de kadınlar, hoş bir zihin duygusu vermek için kadife blazer giyebilir. Çocuklar için de mevcuttur. Sıradan bir blazer gibi olmasa da, farklı olduğu ortaya çıkacaktır. İnsanlar kadife kumaşa tekrar tekrar dokunmayı sevecekler. Vücuda fiziksel rahatlama sağlar.

Trenddeki Kadın ve Erkekler İçin En Yeni Kadife Blazerler:

İşte bugün Hindistan’da moda olan erkekler ve kadınlar için 9 modern mükemmel uyumlu kadife blazer.

1. Çocuklar İçin Sevimli ve Şık Kadife Blazerler:

Çocuklar İçin Sevimli ve Şık Kadife Blazerler

Bu çocuk, bu minicik kadife blazer ceketin içinde çok şirin görünüyor. O kadar harika bir gülümseme veriyor ki. Boynunda minik blazer ceket ve kravat bulunan minik çocuk herkesin dikkatini çekiyor. İnsanlar bu çocukla oynamaktan hoşlanacak. Ne kadar tatlı bir çocuk bakıyor.

2. Siyah Erkek Kadife Blazer:

Siyah Erkek Kadife Blazer

Bu havalı görünmeyi seven erkekler içindir. Bu blazerin içinde ultra güzel görünüyor. Mavi renkli ve güzel bir görünüme sahiptir. Büyüleyici kişiliğe sahip bu gündelik giyimde akıllı görünüyor. Bu ceket onu diğerlerinden ayıracak.

3. Kadın Modasında Kadife Blazerler:

Kadın Modasında Kadife Blazerler

Bu kadife blazer ceketin içinde bir kadın muhteşem görünüyor. Boynuna sevimli bir görüntü veren bir eşarp bağladı. Bayan tatlı ve çekici görünüyor. Bu blazer, düğmeyle bağlı olmak yerine açıkken iyi görünecek.

4. Kadife Uzun Blazer Ceket:

Kadife Uzun Blazer Ceket

Bu pembe renkte kadife blazer ceket. Sadece kışlık bir ceket gibidir. Pembe renk blazer ceket bayanlar üzerinde çok güzel duracaktır. Bayanlar bu blazer ceketin içinde kesinlikle sevimli ve sevimli görünecekler. Kalın kumaşı bayanları soğuktan koruyacaktır..

5. Erkek Kadife Blazer:

Erkek Kadife Blazer

Bu kadife blazer gömlek, kot pantolon ve boynunda fiyonk olan bir çocukta harika görünüyor. Çocuk bu ceketin içinde hoş görünüyor. Ofis kıyafeti olarak bile kullanabilirsiniz. Çok geniş yakalı ve kısa kolludur. sevimli.

6. Erkekler için Slim Fit Kadife Blazer:

Erkek Slim Fit Kadife Blazer

Bu erkek için dar kesim bir kadife blazer. Beyaz bir t-shirt ve kot pantolon ile güzel bir kombin oluşturuyor. Piyasada yeni bir varış. Parti için uygun şık ve rahat bir blazer. Bu slim fit blazer ceketle bir erkek iyi biçimli ve çarpıcı görünecek..

7. Trendy Erkek Kadife Blazer:

Trendy Erkek Kadife Blazer

Modaya uygun pembe renkli bir blazer. Kravatın bir tarafına farklı pileler dikilir. Bu çekici. Yeni tasarım büyüleyici görünüyor ve diğerlerinden övgüler alıyor. Uzun kollu tek düğmelidir. İlgi uyandıran özelliklere sahip olması.

8. Dar Kesim Çiçek Desenli Kadife Blazer:

Slim Fit Çiçek Desenli Kadife Blazer

Bu kadife blazer beyaz renkli çiçek baskısına sahip. Güzel çiçek üzerine basılmıştır. Genç erkeklerde rahat ve güzel görünecek. Biri çoğunlukla bir resepsiyon partisinde kullanır. Adam bu ilginç blazer ile kalabalığın dikkatini çekecek.

9. Kız Modasında En Son Kadife Blazerler:

Kız Çocuk Modasında En Yeni Kadife Blazerler

Uzun fitilli kadife blazerdir. Boyunda kürk var. Bu kürk çıkarılabilir. Bu, istediğiniz zaman kürkü kaldırabileceğiniz anlamına gelir. Blazer ceket üzerindeki kürk yeni bir konsept. Bayanlar, kürk isteği için bu blazeri satın almak için ilham alacak. Bu son derece büyüleyici.

Kadife blazer, genellikle boyu daha uzun olan blazer çeşitlerinden biridir. Kazanan gönüller kalitesi ile her rengi mevcuttur. Kadife genellikle ipeksi ve kadifemsi bir dokunuşa sahip kalın bir kumaştır. Belirsiz bir sıcaklık ile ince bir etki içerir. Cilt için sert değildir. Halka sevecen ve duyarlı bir imaj verir. Yumuşak bir kumaştır.