Düşük boyunlu bluz, muhtemelen şimdiye kadar icat edilmiş en havalı görünümlü bluzlardan bazılarıdır. Bu bluzlar boyun hizasında geleneksel olanlardan biraz daha alçak ve neredeyse herkes üzerinde harika görünüyor. Göğsün ön kısmı, düşük boyunlu bluzların tasarımcı baskılarıyla kısmen ortaya çıkıyor ve bu bluzlarda bu kadar şık olan şey onlar. Düşük boyunlu bluz tasarımları arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Bu yazıda, gününüzü oluşturan gerçekten havalı düşük boyunlu bluz tasarımlarından bahsedeceğiz..

1. Pembe Düşük Boyun Bluz Tasarımı:

Pembe Düşük Boyun Bluz Tasarımı

Düşük boyunlu bluz tasarımları için gidiyorsanız, bu pembe olan en iyisi olabilir. Basit, şık ve hemen hemen herkes ve herkes tarafından giyilebilir. Bluz, orta kısma doğru benzersiz bir tasarım sergiliyor ve bunu tüm zamanların en eşsiz görünümlü bluzlarından biri yapıyor. Bu özel bluz, genç kızların yanı sıra genç kadınlar için de uygun olacaktır. Partilerde ve aile etkinliklerinde giyilebilir. Söyle gitsin! Kesinlikle şimdiye kadar karşılaştığınız en iyi düşük boyunlu bluz tasarımlarından biridir..

2. Çekici Düşük Boyun Bluz Tasarımı:

Çekici Düşük Boyun Bluz Tasarımı

Düşük boyunlu bir bluz tasarımı arıyorsanız, bu harika bir şey. Bluz boyunca harika ve çekici bir desene sahiptir. Bluz, tüm ekleri ile kesinlikle harika görünüyor. En şık düşük boyunlu bluz tasarımlarından biridir ve hemen hemen tüm kadınlar buna bayılacaktır. Bu bluzla spor yapacak kadar uygun bir fiziğe sahipseniz, Hint tarzında şık görünmek için bu sizin için mükemmel bir arkadaş olabilir..

3. Tam Kol Düşük Boyun Bluz Tasarımı:

Tam Kol Düşük Boyun Bluz Tasarımı

Bluz sari ile birlikte gelmiş gibi görünüyor. Bu özel tam kollu bluz tasarımı, göreceğiniz en iyi şeylerden biridir. Bununla ilgili bir şey var. Bluz üzerine yapılan desenler çok çekici ve bu tasarım ünlülerin bu tasarımı kullanmaya başlamasından sonra daha da ünlendi. Binde birdir ve bu özel tasarım bluzu bir partide, profesyonel veya saygın bir etkinlikte taşımak harika bir karar olacaktır. Renk o kadar ayık ki, kadınlar otomatik olarak bu Hint kıyafetini giymeye ikna edilecekler..

4. Siyah Düşük Boyun Bluz Tasarımı:

Siyah Düşük Boyun Bluz Tasarım

Kadınlar için geleneksel Hint giyimindeki gizli modayı ve cazibeyi görmek istiyorsanız, o zaman bu eve bir göz atın. Bu bluzun tasarımı o kadar çekici ki insanlar ona anında aşık olacak. Sırt kısmındaki dantel deseni sıcak mevsimlerde rahatlıkla giyilmesini sağlar ve bluzdaki tek renk siyah olduğu için hemen hemen her sari ile giymek uygun olacaktır. Parlak bir şeyle veya hafif bir şeyle de giyebilirsiniz.

5. Çift Renkli Düşük Boyun Bluz Tasarımı:

Çift Renk Düşük Boyun Bluz Tasarım

Bu da sırt kısmındaki dantel modeli spor yapan bir başka bluz. Bluz birden fazla renk ile geliyor ve bu bluzla ilgili bu çift renk özelliği çok çekici görünmesini sağlıyor. Hintlilerin yanı sıra şık bir şeye ihtiyacınız varsa, bu bluzu spor yapın ve manşet yapın. Bluzun göğüs kısmı kırmızı bir renk sergilerken, yanları ve arkası veya sadece bluzun geri kalanı farklı bir renk seti sergiliyor. Bu bluzun çekici doğasına bakarak, bunun şimdiye kadarki en iyi görünen bel boyun bluz tasarımlarından biri olduğu söylenebilir..

6. Düşük Boyun Tasarımlı İpek Yeşil Bluz:

Düşük Yaka Tasarımlı İpek Yeşil Bluz

İyi bir düşük boyunlu bluz mu arıyorsunuz? Bu, çoğunlukla ataşman olan ön kısımda yapılan çekici desenlerle gelen oldukça iyi bir model..

7. Parlak Altın Düşük Boyun Bluz Tasarımı:

Parlak Altın Düşük Boyun Bluz Tasarım

Düşük boyunlu bir bluza mı ihtiyacınız var? Bu güzel tasarımı vücudunuzda spor yapın ve en iyi halinizle görünün.

8. Pembe ve Beyaz Düşük Boyun Bluz Tasarımı:

Pembe Beyaz Düşük Boyun Bluz Tasarımı

Bu, beyaz ve pembe renk ve tasarım kombinasyonu ile gelen oldukça iyi bir düşük boyunlu bluz tasarımıdır..

9. Düşük Boyun Kırmızı Bluz Tasarımı:

Düşük Boyun Kırmızı Bluz Tasarımı

Kırmızı bir bluz tasarımı arıyorsanız, o zaman bu, oradaki en iyilerden biri olacak. Bluzun önünde gerçekten iyi bir desen var ve doğru sari ile harika görünecek.

Alçak boyun kadınlar tarafından sevilir ve bunun bu tasarımlara yansıdığını görebilirsiniz. Düşük boyunlu bluz tasarımlarındaki en son trendleri öğrenmek için devam edin ve bu makaleyi uygulamalı olarak öğrenin..