Kızlar arasında elmas sevgisi asla ölmeyecek. Kolyeler, her kadının taktığı önemli bir mücevher türüdür. Gerdanlık kolyeler de bunlardan biri. Bu nedenle, Pırlanta gerdanlık kolyeler, elit ve asil ve hatta satın almak isteyeceğiniz ayık olanlardan biridir. Pırlanta gerdanlıklar arasından bulmak ve seçim yapmak zor, size kadınlar için en iyi 9 pırlanta gerdanlıkların bir listesini sunuyoruz..

Gerdanlık Pırlanta Kolyeler:

Güzellik sadece bir süsdür, Sadece tüm pırlanta gerdanlıkları tarayın ve kişiliğinize en uygun olanı seçin.

1. Güneş Pırlanta Kolye:

Güneş Pırlanta Kolye

Kolye, prens kolyesine benzer bir görünüm verir. Ağır elmas taşlı geniş taban, oval ve yuvarlak şekilli güneşte parıldar ve ışıltılı bir görünüm verir. Bir partide elbise veya elbise giyerek kıyafetlerini sergilemek isteyen herhangi bir kız, bu kolye onun için mükemmel bir seçenek olacaktır..

2. Zümrüt Gerdanlık Kolye:

Zümrüt Gerdanlık Kolye

Bu da ağır bir tasarımla geliyor, ancak en son tasarım. Altından sarkan büyük yuvarlak inciler ve kolyenin ortasına takılan zümrüt ile bu da antika bir görünüm veriyor. Yaprak şeklindeki tasarımlar ve köşelerdeki yarım sarmal olanlar dönüşümlü olarak dizilmiş tasma kolyenin güzelliğine güzellik katmaktadır..

3. Ters Elmas Şekilli Kolye:

Ters Pırlanta Şekilli Kolye

Sade bir tasarıma sahip olan bu kolye, yan yana yerleştirilmiş pırlantaların ters şekillendirildiği ve birbirine tutturulduğu ince bir zincirden oluşuyor. Her pırlantanın arasında, ona tasarımcı görünümü veren yuvarlak bir taş bulunur. Kızlar için en iyi gerdanlık tasarımlarından biri, bu satın almak için iyi bir seçenek olacaktır..

4. Büyüleyici Elmas Gerdanlık:

Büyüleyici Elmas Gerdanlık

Bu boyun parçası, herkesin giymek isteyeceği bir kraliyet gibi görünüyor. Altında çiçek desenleri ile üstte düzenlenmiş kare şekilli pırlantalarla muhteşem bir şekilde tasarlanmıştır. Tamamen pırlantalarla süslenmiş ve parıldayan bu kraliyet pırlanta gerdanlık kolye, cebinizi boşaltmanızı ve bunu satın almanızı sağlayacaktır..

5. Kanca Sabitleme Pırlanta Kolye:

Kancalı Pırlanta Kolye

Bu basit ama ayık bir elmas kolye parçası. Yenilikçi bir şekilde tasarlanan kadınlar için pırlanta gerdanlık kolye, birbirine dönüşümlü olarak tutturulmuş elmaslarla süslenmiş çengel şekilli tabanlara sahiptir..

6. Pırlanta İnci Gerdanlık Kolye:

Pırlanta İnci Gerdanlık Kolye

Bu pırlanta gerdanlık kolye, üstte elmas şeklinde oluşturulmuş kare pırlantalar, temiz ve parlak bir görünüm veren dört yapraklı çiçek desenleri ve son olarak incilerin bağlı olduğu yarım spiraller ile 4 katmanlı bir tasarıma sahiptir. onlara. Alttan sarkan inciler de elit bir görünüm veriyor. Bu, herkesin gidebileceği büyük bir fırsat için bir parti giyim seçeneğidir..

7. Özel Pırlanta Kolye:

Özel Pırlanta Kolye

Arasında ve üstte onunla uyumlu büyük bir zümrüt bulunan ekstra geniş pırlanta kolye hoş bir görünüm kazandırıyor. Köşelerinde pırlantalı sallantılı takım ve aradaki zümrüt ile birbirinden ayrılan kolyenin benzer tasarımlı iki yüzü muhteşem bir görünüm kazandırıyor..

8. Eşsiz Elmas Gerdanlık:

Eşsiz Elmas Gerdanlık

Ortada zümrüt ile lineer tarzda çivili pırlantalı altın zincirli gerdanlık kolye benzersiz bir görünüm kazandırıyor. Altın pırlanta mücevher gibi görünüyor, tasarımcı görünümlü kızlar için bir pırlanta gerdanlık kolye.

9. Yakut Pırlanta Gerdanlık Kolye:

Yakut Pırlanta Gerdanlık Kolye

Bu tipik bir güney Hindistan mücevher görünümüne sahip geleneksel bir elmas kolyedir. Ortasında çiçek çivili elmas çiçekli yakut taşlı ve düz yaprak tasarımlı ağır kolye, yukarıdaki çapraz desenle birlikte yaratıcı bir şekilde tasarlanmış bir süs. Geleneksel bir gerdanlık kolye istiyorsanız, bu sizin için en iyi seçenek olacaktır..