Ieškote nėščiųjų liemenėlių? Motinystės liemenėlė yra įprastos liemenėlės aprašymas, specialiai sukurtas taip, kad patenkintų jūsų augančias krūtis nėštumo metu. Pasirinkus motinystės liemenėlę, pasirinkimai nesibaigia. Tačiau nemanykite, kad būdama nėščia, turite išmesti stiliaus knygą pro langą. Platesni dirželiai, elastingas medvilninis pamušalas, papildomi kabliukai ir akys ant juostos šiuo metu yra keletas savybių, kurias klasikiškai rasite nėščiųjų liemenėlėje. Motinystės liemenėlės paprastai neturi apatinių taurių. Peržiūrėkite šį straipsnį, kad ištirtumėte geriausias nėščiųjų apyrankes.

Naujausios ir patogios motinystės liemenėlės:

Čia yra mūsų 20 geriausių motinystės liemenėlių su tokiais vaizdais.

1. Push Up motinystės liemenėlė:

Push Up motinystės liemenėlė

Ši Push-up liemenėlė yra specialiai sukurta naujoms mamoms, kurios mėgsta atrodyti jausmingai. Tai gerai pakelia suglebusias krūtis ir vėl leidžia jaustis užtikrintai. Tai suteikia tinkamą skilimo atskleidimą, o plačios juostos gali patogiai sėdėti ant pečių. Puodeliai pagaminti iš nėrinių ir minkštų pagalvėlių, kad atrodytų gražiai.

2. Motinystės liemenėlės be petnešėlių:

Nėščiosios liemenėlės be petnešėlių

Kas sako, kad nė viena mama negali dėvėti stilingos aprangos? Daugeliui madingų sunku atsispirti drabužiams be petnešėlių, o ši graži liemenėlė sukurta būtent jiems. Ši liemenėlė be petnešėlių yra tobulas modelis, puikiai priglundantis prie jūsų krūtų. Ši paminkštinta liemenėlė suteikia palaikymą ir aprėptį, kurios jums reikia dėvint suknelę be petnešėlių.

3. Paminkštintos motinystės liemenėlės:

Paminkštintos motinystės liemenėlės

Ieškote motinystės liemenėlės su pagalvėlėmis? Peržiūrėkite šį prašmatnų modelį, kuris yra vientisas, paminkštintas. Ši liemenėlė yra be laidų modelio ir turi gerą dirželį, kad ji liktų vietoje. Platūs dirželiai turi gerą atramą ir turi nuspaudžiamus puodelius, kurie palengvina maitinimą. Tai gali būti puiki liemenėlė mamoms, kurios mėgsta dėvėti patogius marškinėlius.

4. Medvilninė motinystės liemenėlė:

Medvilninė motinystės liemenėlė

Jei ieškote odai tinkamos liemenėlės, šis medvilninis apatinis trikotažas yra geriausias pasirinkimas. Ši pilka motinystės liemenėlė pagaminta iš trikotažinės medvilnės ir yra su užspaudžiamais puodeliais. Juosmens juosta puikiai atlaiko ir puikiai tinka jūsų krūtims. Ši liemenėlė yra su siūlėmis, suteikiančiomis tinkamą formą ir pakėlimą. Centriniai juodi mygtukai atrodo mielai.

5. Nėriniai motinystės liemenėlė:

Nėriniai motinystės liemenėlė

Tai skirta toms mamoms, kurios nori maitintis stilingai. Ji siūlo moterišką ir seksualią išvaizdą su nėriniais, pritvirtintais prie pagrindinės liemenėlės, taip pat tarnauja kaip apyrankė. Jis tiekiamas su spaustukais žemyn, kad būtų atskleisti nėriniai, kurie turi prieigą prie pašaro. Ši itin minkšta liemenėlė yra gana patogi ir geriausiai palaiko jūsų krūtis.

6. Belaidės motinystės liemenėlės:

Belaidės motinystės liemenėlės

Belaidės liemenėlės yra gana populiarios motinoms, nes jos yra patogesnės nei laidinės. Ši minkšta pilka medvilninė belaidė liemenėlė yra su nuimamais dirželiais, kurie paverčia juos norima forma. Liemenėlė yra su užsegimu ir spaustuku žemyn, kad būtų lengviau maitinti. Juosmens juosta užtikrina, kad jūsų liemenėlė liks savo vietoje.

7. Plius dydžio motinystės liemenėlės:

Plius dydžio motinystės liemenėlės

Tai viena stilingiausių ir patogiausių motinystės liemenėlių mamoms su didesnėmis krūtimis. Jis siūlo tinkamą atramą jūsų per didelėms krūtims su antspaudu žemyn, skirtu slaugai. Ši belaidė liemenėlė sukurta taip, kad būtų patogiai palaikoma su vidutinio dengimo puodeliais. Šis ypač matinis „Cake Maternity“ modelis yra su moteriškais nėriniais, kad mamos laikas būtų gražesnis!

8. Motinystės marškinėlių liemenėlė:

Motinystės marškinėlių liemenėlė

Dauguma motinystės liemenėlių netinka dėvėti po marškinėliais, nes gali atskleisti spenelius. Ši itin minkšta liemenėlė pagaminta iš medvilninės medžiagos, kuri suteikia tinkamą atramą ir komfortą. Tai vidutinio dengimo liemenėlė su itin minkštais dirželiais ir nuimamais spaustukais krūtims atskleisti. Elastinė juosmens juosta siūlo tinkamą prigludimą.

9. Motinystės sportinė liemenėlė:

Motinystės sportinė liemenėlė

Patikrinkite šią nuostabią liemenėlę, kuri sujungia sportą ir motinystę. Tai ypač tinka aktyvioms mamoms, kurios mėgsta eiti į treniruotes, tačiau tuo pačiu nori užtikrinti, kad jų kūdikis gautų tinkamą mitybą. Priekinis atvartas pagamintas iš itin minkštos medžiagos, kuri greitai džiūsta ir sugeria prakaitą. Vidiniai puodeliai yra atskleidžiamo modelio, skirto slaugyti savo kūdikius.

10. Motinystės miego liemenėlė:

Motinystės miego liemenėlė

Būdama nauja mama, turite daug miegoti. Tačiau, liemenėlėms dusinant krūtis, miegant galima patirti diskomfortą. Dabar su šia patogia motinystės miegojimo liemenėle gerai išsimiegosite, kol jūsų krūtys gaus reikiamą paramą. Nuoga liemenėlė yra gana lengva, belaidė ir neturi užtrauktukų ar mygtukų, kurie galėtų įkišti miegą.

11. Motinystės motinystės liemenėlės:

Motinystės motinystės liemenėlės

Ši vidutinio dengimo liemenėlė siūlo geriausią palaikymą ir komfortą, kurio jums reikia, kai maitinate savo mažylį. Motinystė yra populiarus prekės ženklas, skirtas dėvėti motinystę. Šis modelis pagamintas iš lengvos medžiagos ir minkštų pagalvėlių, kad geriausiai padengtų jūsų krūtis. Komplekte yra apatiniai laidai, kurie šiek tiek pakelia jūsų suglebusias krūtis..

12. Melinda G „Easy Fit Fab Curvy“ marškinėliai „Soft Cup“ slaugos motinystės liemenėlė:

„Melinda G Easy Fit Fab Curvy“ marškinėliai „Soft Cup“ slaugos motinystės liemenėlė

Jis turi minkštą puodelio liemenėlę su visa apkaba, neturinčia vielos. Papildoma plati „Easy Fit Fab“ juosta kartu su užpakaliniu kabliu ir akimis palaiko net ir gerai besilaikančias mamas. Tinkamas vienos rankos spaustukas ant puodelių palengvina naudojimą ir suteikia greitą prieigą prie slaugos.

13. „Bella Materna Anytime Bralette“ motinystės liemenėlė:

„Bella Materna Anytime Bralette“ motinystės liemenėlė

Jokių įmantrių spaustukų ant dirželių, kad galėtumėte susitvarkyti, tiesiog ištraukite į šoną „Anytime Bralettes“ puodelį viena ranka slaugytojai – bet kuriuo metu. Šios belaidės liemenėlės gale yra papildomų nustatymų, kad galėtumėte ją rengti nuo gimdymo visą slaugos laikotarpį. Kai kurios moterys sako, kad tai taip pat puiki liemenėlė miegoti.

14. Karšto pieno šviečianti slaugos motinystės liemenėlė:

„Hot Milk Luminous“ slaugos motinystės liemenėlė

Slaugos liemenėlė, kuri patenkinamai palaiko ir yra graži? „Luminous“ liemenėlėje yra flirtuojanti nėrinių apdaila ir subtilios satino lankelio detalės, tačiau ji nepraranda patogumo. Ši liemenėlė siūlo nuostabią atramą, neturinčią apatinių laidų, ir papildomai remia šešias kablio eilutes ir akis.

15. Morph Motinity Pull On Slaugos liemenėlė:

Morph Motinity Pull On Slaugos liemenėlė

Kryžminamas per iškirptę, kad būtų galima lengvai maitinti, lankstūs dirželiai patenkinti ant pečių ir nepalieka jokių žymių ant odos, kvėpuojantis, paprastas dėvėti ir prižiūrėti. Tai geriausia liemenėlė nėščioms moterims, kurios nori minkštos atraminės liemenėlės, kuri išsitempia ir nesukelia skausmo.

16. Belabumbum bambuko miego motinystės liemenėlė:

Belabumbum bambuko miego motinystės liemenėlė

Galbūt jūs nemiegate daug, tačiau kai užsimerkite, bambuko miegojimo liemenėlė yra labai minkšta, o patogi lenktynininko nugaros konstrukcija daro ją galutine slaugos liemenėle gulėti. Suteikiant lengvą atramą ir paprastą ištraukiamą įėjimą slaugai, ši liemenėlė akivaizdžiai pašalina drėgmę.

17. „Tanzky“ moterų komforto slaugos motinystės liemenėlė:

„Tanzky“ moterų komforto slaugos motinystės liemenėlė

„Tanzky Women“ raminanti slaugos liemenėlė yra belaidis priekinis mygtuko liemenėlė, pagaminta iš 100% medvilnės ir dviejų gražių ir ryškių raštų. Tai yra mažos kainos liemenėlė, išskyrus tai, kad ji taip pat teikia mažiau paramos nei bet kuri kita sąraše, neskaitant miegojimo liemenėlių, supraskite, kad tai nėra didelis pasirinkimas daugiau maitinančiai motinai. Lankstūs audinio kaušeliai atsidaro į šoną, kad būtų paprasta slaugyti, o apskritai lengvos liemenėlės sukuria gerą pasirinkimą tingioms dienoms, raminančioms namuose.

18. „Ilovesia“ moterų besiūlė slaugos Bralette motinystės liemenėlė:

Ilovesia Moterų besiūlė slaugos Bralette motinystės liemenėlė

„Ilovesia“ moterų besiūlė slaugos apyrankė yra ideali laisvalaikio liemenėlė už idealiai mažą kainą. „Bralette“ neturi apatinių laidų, tai yra labai patogu, tačiau taip pat turi mažiau apibrėžtus puodelius nei kitos slaugos liemenėlės; tai tinka tik toms mažesnio poveikio dienoms. Kiekvienas dirželis turi spaustuką, kurį galima greitai atidaryti, kad jūsų kūdikis būtų lengvai pasiekiamas maitinimo metu, o plati „Bralette“ nugara kartu su reguliuojamais peties diržais sukuria patogumą visapusiškam nešiojimui.

19. Anita motinystės apatinė slaugos liemenėlė:

Anita motinystės apatinė slaugos liemenėlė

Šiek tiek daugiau padengimo puodelyje ir šiek tiek daugiau palaikymo. Ši liemenėlė turi itin minkštus, paminkštintus nešiojimo diržus, rodančius frazę „riedulio laikiklis“. Medžiaga yra plona, ​​taip pat patogi, be to, puodeliai ir juosta man puikiai tinka. Mažas gėlių raštas nerodo žemiau įprasto svorio drabužių.

20. „Bravado Designs Essential Embrace“ slaugos motinystės liemenėlė:

„Bravado Designs Essential Embrace“ slaugos motinystės liemenėlė

Tai geriausia slaugos liemenėlė, tačiau ne už didelę kainą, žinoma dėl konkurso. Ši lengvabūdiška liemenėlė be laidų yra 42% nailono, 44% medvilnės ir 14% elastano mišinys, sukuriantis puikią pusiausvyrą tarp palengvėjimų, kvėpavimo galimybių ir lankstumo. Būtinos „Embrace“ liemenėlės yra bet kokio dydžio krūtinėje, be to, puodelio dydžio, todėl dauguma maitinančių motinų puikiai tinka.

Nėščiųjų liemenėlių nešiojimo patarimai:

 • Nuspręskite savo juostos dydį (t. Y. 36, 38 ir tt). Norėdami tai padaryti, įvertinkite save, nešdami matavimo juostą ant nugaros, po pažastimis ir virš krūtinės..
 • Sužinokite savo puodelio dydį. Norėdami sužinoti puodelio dydį, paimkite iš juostos apimties kaip vidurio krūtinės perimetrą.
 • Pasirodo platūs dirželiai, šonai ir juosta po krūtine ir gilus centras priekyje. Tvirti elastiniai dirželiai atsikratys atšokimo, taip pat suteikia papildomos paramos.
 •  Mažiausia iš keturių kablio pozicijų leis jūsų liemenėlei augti.
 •  Geriausia, kad virš krūtų būtų kuo daugiau audinio. Tai padės jums atsipalaiduoti, jei jūsų krūtys tampa jautresnės.
 • Ieškokite liemenėlių, kurios dažniausiai yra medvilnės. Nėštumas gali pakelti kūno temperatūrą; todėl medvilninė liemenėlė sumažins sudirginimą ir leis odai atsikvėpti.
 • Galite pasirinkti savo mėgstamą ir tinkamą liemenėlę, kelis kartus dėvėdami dviejų skirtingų tipų liemenėles. Pasirinkite bent tris slaugos liemenėles, pirmąją dėvėti, o antrą – savo drabužių spinta ir trečią – skalbti.
 • Jums reikės minkštos miegojimo liemenėlės, kad galėtumėte laikyti naktį, taip pat laikydami krūtų pagalvėles vietoje.
 •  Atminkite, kad neturėtumėte varginti apatinių laidų – turite ginti subtilų krūties audinį ir pieno kanalus.
 • Išeikite į kvėpavimo kambarį. Liemenėlė, kuri yra per ankšta, kitaip drabužiai, veikiantys krūtinę, gali apriboti pieno tekėjimą.
 • Pirkdami nėščiosioms skirtą liemenėlę, įsitikinkite, kad ji gerai priglunda prie tvirtiausio kablio, kad galėtumėte išsileisti plečiantis šonkauliui.
 • Pagalvokite apie miegą. Būtinai nusipirkite bent vieną minkšto puodelio maitinimo liemenėlę, kad galėtumėte apsirengti per pirmąsias kelias savaites po kūdikio gimimo, ir kai tik miegosite, nes kai kurie laktacijos konsultantai mano, kad laidai gali suspausti, be to, jie gali patekti į sterilius pieno kanalus.

Motinystė yra gražiausias kiekvienos moters gyvenimo etapas. Kūdikio ir slaugytojos gimdymas yra vienas stebuklingiausių gamtos kūrinių. Dėl kokių nors priežasčių jo nepraleisti. Pasirinkę gerą motinystės liemenėlę, galite patogiai maitinti, neprarasdami pasitikėjimo. Šios liemenėlės yra vertos kiekvieno cento ir gali tarnauti ilgai. Patartina išbandyti šias liemenėles parduotuvėje ir patikrinti tinkamo dydžio, kad išvengtumėte nemalonių priepuolių ir nepatogumų. Padarykite gražesnį slaugos laiką naudodami šias nuostabias liemenėles.