Tasarımcı sarees söz konusu olduğunda, bluz ve desen büyük bir rol oynar. Bazen geleneksel ve çağdaş sari tasarımcısı, bluzun sariden biraz farklı görünmesini sağlamaya çalışır. Örneğin, bir sari tek bir renk gösterecek ve bluz tüm görünümü güzelleştirecek zıt bir renge sahip olacaktır. Aşağıdaki açıklamalarda resimlerle birlikte tartışılan benzer görünümlerden daha fazlası var. Bu tasarımcı sari bluz modelleri neredeyse tüm durumlar için uygun olacak ve onları neredeyse her yerde giyebileceksiniz..

hint-moda-tasarımcı-saree-bluz-desenleri

En Yeni ve Ünlü Tasarımcı Fotoğraflı Saree Bluz Modelleri:

Tasarımcı sarees de çok güzel ve büyüleyici. Bu nedenle, tasarımcı Hintli kadın kıyafetleriyle ilgileniyorsanız, o zaman en iyi tasarımcı sari bluz modellerinden bazıları resimlerle aşağıdaki gibidir..

1. Yeşil Renk Tasarımcı Saree Bluz Modeli:

Tasarımcı sari bluz modelleri (düzenlendi)1

Aşağıdaki resimde, tasarımcı bir bluz ile birlikte harika bir sari sporu yapan Güney Hindistanlı süt beyazı güzelliğini görebiliriz. Tasarımcılar, bu özel geleneksel Hint giysisini yapmak için kesinlikle çok çalıştılar. Sari onun üzerinde çok harika görünüyor ve neredeyse aynı yüz tonuna sahip olan herkeste aynı güzel görünecek. Saree, her türlü aile etkinliği için uygun olacak veya bir düğünde de giyilebilir..

2. Geleneksel Hint Tasarımcı Saree Bluz Tasarımı:

Tasarımcı sari bluz modelleri (düzenlendi)2

Farklı bir şey mi arıyorsunuz? Eh, kesinlikle stil beklentilerinizi karşılayabilirsiniz. Saree için bu tasarımcı bluz modeli çok basit ama çok çekici. Sadece bu saree için yapılmış gibi görünüyor. Eğer sizde böyle bir bluz yoksa ama böyle bir renge sahip bir şey varsa, bu bluzu rahatlıkla giyebilirsiniz. Bu Bluz tasarımı, son zamanlarda Hint stil dergilerinde manşetlerde yer alıyor ve tüm doğru nedenlerle, bunun tasarımcı sare’ler için en iyi görünümlü bluz tasarımlarından biri olduğu iddia edilebilir..

3. Yaka Yaka Tasarımcı Saree Bluz Modeli:

Tasarımcı sari bluz modelleri (düzenlendi)3

Genelia gibi kadınlar gerçekten kırmızı sarileri sallıyor. Bu tasarımcı sari içinde büyüleyici görünüyor ve fiziği de bluz tarafından güzelleştirildi. Bu özel tasarım bluz ona çok sevimli görünüyor. Bu bir tasarım malzemesi ve üzerinde harika görünüyor. Bu Bollywood güzelliğine benzer bir fiziğe sahipseniz, o zaman bu geleneksel Hint tasarımcı kıyafetlerini sallayabileceksiniz. Bu farklı ve benzersiz bir şey ve bir partide veya bir aile etkinliğinde bu şeyleri giydiğiniz için övüleceksiniz..

4. Tasarımcı Sarees için Leopar Tasarım Bluz Deseni:

Tasarımcı sari bluz modelleri (düzenlendi)4

Bu, sari severlerin muhtemelen daha önce görmediği bir şey. Bu bluzun tasarımı o kadar güzel ki, herkes buna kolayca aşık olacak. Bu özel tasarım, onu boyuna ve arkaya bağlayan siyah kayışlarla birlikte muhteşem bir desene sahip. Sari bu bluz için tamamen uygun görünüyor. Bluz, şüphesiz sarees için en iyi tasarımcı bluz modellerinden biridir..

5. Sarees İçin Siyah Tasarımcı Bluz Tasarımı:

Tasarımcı sari bluz modelleri (düzenlendi)5

Tasarımcı sarees için gidiyorsanız, o zaman bir tasarımcı bluza da ihtiyacınız olacak ve kesinlikle bundan daha rahat ve çevik bir şey elde edemezsiniz. Bluz o kadar basittir ki herkes için yapılabilir ve herkes tarafından giyilebilir. Pembe, sarinin temel rengidir, bluzun siyah rengi mükemmel uyum sağlar. Tasarımcı sari bluz modelleri arıyorsanız, bu muhtemelen en iyilerinden biridir..

6. Ağır Tasarımcı Bluz Kalıbı:

kızlar için ağır tasarımlı bluz tasarımı

Bu, her türlü düğün etkinliği için uygun olacaktır. Saree büyüleyici ve bluz tamamen harika. Bu şeylerin cazibesine bakarak, bunun lehenga gibi sarees için en iyi tasarımcı bluz olduğu kesin olarak söylenebilir..

7. Beyaz İşlemeli Tasarımcı Saree Bluz Tasarımı:

Tasarımcı sari bluz modelleri (düzenlendi)7

Beyaz bir tasarımcı sari için gerçekten harika bir beyaz tasarımcı bluzuna ihtiyacınız varsa, bu gerçekten iyi bir seçim olacaktır. Ona bir göz atın. Moda dünyasının en popüler ve aranan tasarımcı sari bluz modellerinden biridir..

8. Açık Dantel Tasarımcı Bluz Modeli:

Tasarımcı sari bluz modelleri (düzenlendi)8

Tasarımcı bir bluza mı ihtiyacınız var? Bu, siyah rengi ve bazı harika tasarımları spor yapan çok güzel bir model. Altın baskı daha da güzel görünmesini sağlar. Bu sadece harika bir fiziğe sahip kadınlar için süper tasarımcı sari bluz modelidir..

9. Tasarımcı Sarees için Basit Altın Siyah Bluz:

Tasarımcı sari bluz modelleri (düzenlendi)9

Bu muhtemelen altın baskı ve güzel dantel ile gelen en harika görünümlü bluz tasarımlarından biridir. Bu tasarımcı bluzlar, doğru sari ile birlikte kullanıldığında harika görünecek..