U yaka bluz modelleri nemli yaygındır ve neredeyse tüm kadınlar tarafından giyilir. U yakalı bluz modelinin minnet duygusu sari bluz modellerinin tüm tasarımlarına çok yakışıyor. Eşsiz ve tüm zamanların favorisi bir u boyun her bayana yakışır. Slim fit bayanlardan büyük beden bayanlara kadar hepsi U yaka bluz dikişiyle muhteşem ve çekici görünebilir. Geniş U yakalı desenlerden derin U yakalı ve yüksek U yakalı bluz tasarımları çoğunlukla U yaka bluzlarda çeşitlilik olarak değerlendirilmektedir..

Son U Yaka Saree Bluz Tasarımları:

İşte u şeklinde boyun desenli en iyi 9 bluz tasarımının bir listesi..

1. Mükemmel U Boyun Bluz:

Mükemmel U Yaka Bluz

Aishwarya Rai Bachhan, bağcıklı U boyunlu bir bluz ile altın sarısı bir sari ile zarif bir şekilde parlıyor. Zıtlıkların çokça tercih edildiği bir trendin olduğu bu dönemde sari bluz tek renk kombininde bile muhteşem görünüyor..

2. Yüksek U Boyun Bluz:

Yüksek U Yaka Bluz

İki gölgeli sari, özel olarak tasarlanmış bir bluz alabilir. U yaka sari bluz deseni ile dikilmiş yarım kollu baskılı bluz, zengin sari ile dinamik ve zarif görünüyor. Hem arkada hem de ön kısımda çok derin olmayan bir U boyun, pansumanınız için harika görünebilir..

3. Tasarımcı Yarım Kol U Boyun Bluz:

Tasarımcı Yarım Kol U Yaka Bluz

Güzel sanat eserleri ile süslenmiş U yaka bluzlar size muhteşem bir görünüm kazandırır. Bluz yakalarının dekorasyonunda hayranlık uyandıran şey, uzaktan bile görülebilmesidir. U boyunlu bluzun yakasındaki yuvarlak yamalar veya aynalardan oluşan cesur bir tasarım harika görünüyor.

4. Bağcık Detaylı U Yaka Bluz:

Dantel Detaylı U Yaka Bluz

Geniş U boyunlu bir bluz, tasarımcı sari ile harika görünüyor. Bluz boynunun genişliği, tam omuz şeridinden, dekolteden boyun-omuz şeridine kadar biraz yüksek bir derinliğe kadar olabilir. Uzun kollu, desenli dinamik görünüyor.

5. Çiçek Baskılı U Boyun Bluz:

Çiçek Desenli U Yaka Bluz

Çiçek desenli bluzlar, günlük olarak giyilen normal sarelerde bile havalı görünüyor. Sari ve bluzunuzun karışık ve uyumlu tasarımıyla günlük giyiminize tasarımcı ve benzersiz bir görünüm kazandırılabilir. Baskılı çiçekli bluz U yakalı dikiş, bluzunuzdaki çiçek baskısına uyan herhangi bir renge sahip sarilerinizle harika görünüyor.

6. Kadife U Boyun Bluz:

Kadife U Yaka Bluz

Sırtı U boyunlu bir bluz aynı zamanda tasarımcı bluzlarınızı dikmek için en yaygın ancak zarif stillerden biridir. Bazı tasarımcı bluzları, arka veya ön kısımda U şekli veren işlemeli işlere sahiptir. Bu tür bluzlar, saree’nize harika bir tasarımcı görünümü verir..

7. Sırt U Boyun Bluz:

Sırtı U Yaka Bluz

Arkası U yaka bluz modeli, güzel patchwork veya nakış çalışmaları ile daha inanılmaz hale getirilebilir. Muhteşem moti/inci işçiliği bluz bordürlerinde harika görünüyor. Benzer bir tasarımcı sari görünüşünüzü aydınlatır.

8. Siyah Zardoshi U Boyun Bluz üzerinde çalışıyor:

Siyah Zardoshi U Boyun Bluz üzerinde çalışıyor

Siyah derin bir U boyunlu bluz, kesinlikle arka pansumanınızı çok iyi aydınlatır. U yaka deseninin kenarlarında altın zardoshi işlemeli siyah bir bluz muhteşem görünüyor. Basit bir sade sari kırmızısı veya hatta siyah, partiniz için harika görünebilir..

9. İşlemeli Dupion İpek U Yaka Bluz:

Nakışlı Dupion İpek U Yaka Bluz

Her yerinde baskılı veya nakış işlemeli U yakalı bluz desenli dupion ipek bluz, benzersiz ve tasarımcı bir bluz tarzıdır. Bluz üzerindeki çalışma, sari rengine de uymuyor ve aynı zamanda bir parti kıyafeti görünümü veriyor..

Havalı kıyafetleri olan kadınlar, dekolteye kadar biraz derinleşen derin U boyunlu bir bluz ile sari bluz kıyafetine seksi bir görünüm verebilir. Giyinmenize açık bir sırt tasarımı veren sırtta derin U boyunlu bluzlar bile alabilirsiniz. Saree drape, giyinme şeklinizde küçük değişiklikler yaparak muhteşem görünme sanatıdır. Basit bir U boyunlu bluz size dinamik ve çarpıcı bir görünüm de verebilir..