Düşük kesim bluzlar şu anda bir şey. Bu bluzlar şık ve çekici. Giyenin arka kısmını ortaya çıkarıyorlar ve onları bu kadar seksi yapan da bu. Hatta sırt ten rengine sahip kadınlar bu bluzları oldukça rahat bir şekilde spor yapabilirler. Bazı dekolte bluzlar arıyorsanız, bu yazıda kesinlikle işinize yarayacak bazı dekolte bluz tasarımları olacak. Bu bluz tasarımları modellerden, ünlülerden vb. esinlenmiştir. Hint giyim güzelliği dünyasına adım atarken duyularınızı tetikte ve duygularınızı kontrol altında tutun..

1. Düşük Kesim Koyu Bluz Tasarımı:

Düşük Kesim Koyu Bluz Tasarımı

Bu, Hintli bir film ünlüsü tarafından giyilen tasarımcı bir bluz. Bir şey akılda tutulmalıdır, eğer gerçekten harika bluz tasarımları arıyorsanız, burada tartışılan muhtemelen bulabileceğiniz en iyisidir. Kadınlar bu tasarıma can atıyor ve neredeyse herkes bu özel bluz parçasını vücuduna almanın peşinde. Zaten gördünüz ve bu nedenle avantajınız var. Tasarımcınıza gösterin veya tasarımı kendinize göre düzenleyin, böylece bu harika bluzu herkesten çok daha hızlı ve daha iyi giymiş olacaksınız. Gerekirse, tasarımcınızdan bu tasarıma da bazı ekler uygulamasını isteyebilirsiniz..

2. Düşük Kesimli Geleneksel Saree Bluz:

Düşük Kesim Geleneksel Saree Bluz

Hem geleneksel hem de modaya uygun bir şeyler arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu bluz arkada yapılan harika bir tasarıma sahiptir ve kenarlardaki kesim onu ​​çok çekici kılmaktadır. Dantel modeli de göz kamaştırıcı ve kısacası bir kadının muhtemelen arayabileceği en iyi dekolte bluz tasarımlarından biri olduğu söylenebilir..

3. Düşük Kesim Çiçekli Bluz:

Düşük Kesim Çiçekli Bluz

Hem şık hem de sade bir şey arıyorsanız, bu sizin için doğru olanı olabilir. Neredeyse herkesin seveceği çekici bir çiçek tasarımına sahiptir. Bu özel tasarım, kollarda kırmızı bir tuval üzerine yapılmış güzel bir desene sahiptir. Her yaştan kadın için uygun olacak ve bunu düğün gibi durumlarda giydiğinizde en iyi şekilde görünecek. Sari, bluzu güzelleştiren bir renkle gelmeli ve doğru olanı giyilirse bluz sari için aynı şeyi yapacaktır..

4. Backless Dekolte Beyaz Ünlü Bluz Tasarımı:

Sırtı Açık Dekolteli Beyaz Ünlü Bluz Tasarımı

Bu özel tasarım, bir etkinlikte Bollywood sevgilisi Kareena Kapoor tarafından spor edildi. Bu muhtemelen bir kadının beyaz sari ile giyebileceği en güzel bluzlardan biridir. Partiler ve benzeri etkinlikler için uygun olacaktır. Boyundaki dantel tasarımı çıtayı yükseltiyor ve diğer sırtı açık bluzlara kıyasla gerçekten güzel kılıyor. Bu çok dekolteli bluz modellerinden biri Kısacası, eğer biraz dekolteli bluz tasarımlarına ihtiyacınız varsa, o zaman bu sizin için mükemmel bir bluz olduğu söylenebilir..

5. Güney Hint Bluz Tasarımı:

Güney Hint Bluz Tasarımı

Bazı düşük kesim bluz resimleri arıyorsanız, o zaman bu onlardan biri. Tasarım oldukça basit ama aynı zamanda sari oldukça güzel. Bluzun güzelliğinin sariyi olduğundan çok daha çekici gösterdiği söylenebilir..

6. Trendy Hint Dekolte Bluz:

Trendy Hint Dekolte Bluz

Bu, gerçekten havalı ve modaya uygun bir görünüme sahip olan, önden dekolteli bir bluz. Kendinizin modasının geçtiğini fark ederseniz, o zaman bunu giyerek dikkatleri üzerinize çekin..

7. Ünlü Dekolte Bluz Tasarımı:

Ünlü Dekolte Bluz Tasarımı

Bu bluz size ünlü bir görünüm kazandıracak. Bu özellikle koyu yeşil bluz, şüphesiz ki en iyi görünenlerden biri..

8. Baskılı Dekolte Bluz:

Baskılı Dekolte Bluz

Bu özel bluz güzel bir şekilde yapılmış ve bu güzel kanvasın üzerindeki baskı kesinlikle harika.

9. Baskılı Dekolte Bluz #2:

Baskılı Dekolte Bluz #2

Bu bluz, üst kısmındaki küçük bir bağlantı parçası yardımıyla desteklenmiş gibi görünüyor, yani bluzun iki tarafının buluşma noktası. Bu Hint kadın giyim parçasındaki altın ve mor desen, onu çok çekici gösteriyor.

Yani bir dahaki sefere cehennem gibi seksi görünmek istediğinizde, buradan dekolte bir bluz tasarımı almaktan daha iyi bir şey olamaz. Her zaman umduğun bir izlenim bırakmak zorundasın.