Sarı çekicidir! Kadınlar kendilerini daha çekici gösteren bir şeyi severler ve sarının tam da bu olduğu söylenebilir. Geleneksel Hint görünümü söz konusu olduğunda en iyi renklerden biridir. Geleneksel görünüm için gitmeyi planlıyorsanız, sarı harika bir seçim olacaktır. Sarı bir sari için sarı renkli bir bluz da gerekli olacak ve bu yazıda, sarı renkle gelen ve gerçekten harika tasarımlara sahip kadınlar için bazı havalı bluzları tartışacağız. Kadınlar için şimdiye kadarki en iyi sarı renkli bluzlardan bazılarına tanık olmak için kendinizi hazırlayın ve işte başlıyoruz!

Sarı Renk Bluz Koleksiyonunun Çekici Modelleri:

Her durum için en iyi 9 sarı bluz tasarımına bakalım..

1. Çekici Sarı Bluz:

Çekici Sarı Bluz

Bu yeni bir şey. Bu özel bluz parçası, yanlarda çekici bir desenle birlikte harika bir dokuya sahiptir. Bluzun üst kısmı diğerlerinden farklıysa ve bu nedenle bu bluz çok benzersizdir. Kişi ona kolayca aşık olabilir ve neredeyse her yerde spor yapabilir. Bluz son zamanlarda çok dikkat çekiyor ve tüm doğru nedenlerle, bu sarı bluz parçasının şimdiye kadarki en iyi sarı bluz tasarımlarından biri olduğu söylenebilir..

2. Ünlü Bluz Tasarımı:

Ünlü Bluz Tasarımı

Sarı bluzlar söz konusu olduğunda, Hintli kadınlar en iyisinden başka bir şey istemez. Bu özel tasarım, ülkedeki en iyi ünlülerden biri tarafından taşındıktan sonra oldukça popüler oldu. Aishwarya bunu bir etkinlikte giydi ve çok dikkat çekti. Bu ünlü gibi bir fiziği olan ve Aish’in bu resimde yaptığı gibi bunu oldukça sallayabilen kadınlar için en uygun olacaktır. Bluzda sari ve görünüşünü tamamlayan çok sayıda hassas tasarım var..

3. Güney Hindistan Sarı Bluz Tasarımı:

Güney Hindistan Sarı Bluz Tasarımı

Bu özel Güney Hindistan bluz tasarımı oldukça basittir ve neredeyse herkes buna bayılacaktır. Çekici renklerin yanı sıra, bu tasarımın kalbi var ve bu neslin kadınlarının ihtiyacı olan şey de bu. Üzerinde, oldukça uzak yerlere dağılmış küçük ve basit çiçek desenleri var. Bu, görüp görebileceğiniz en güzel görünümlü bluzlardan biridir. Bluzun havalı tasarımının yanı sıra, bluzun her bölümünün sonunda küçük kırmızı kenarlar var, bu da onu daha da çekici ve her yaştan kadın için uygun hale getiriyor..

4. Kısa Gömlek Sarı Bluz Tasarımı:

Kısa Gömlek Sarı Bluz Tasarım

Bu kolsuz bluz, göğüs hizasının çok altında olmayan kısa bir gömleğe benziyor. Şu anda piyasadaki en trend şeylerden biri ve sarı renkten hoşlanıyorsanız, o zaman bu sizin için doğru olanıdır. Kadınlar için en iyi sarı bluzlardan biridir. Bluz, zıt renkte bir sari için uygun olacaktır. Geleneksel olarak sarı bir şey arıyorsanız, bu sizin için mükemmel olabilir..

5. Tasarımcı Sarı Bluz:

Tasarımcı Sarı Bluz

Kadınlar için sarı bluzlar arıyorsanız, o zaman bu oldukça iyi. Üzerinde yapılan tasarımlar çok çekici görünmesini sağlıyor. Bluz genç kadınlar için uygun olacaktır. Bezin şeffaf bir parçası üzerinde yapılan küçük noktalı tasarımlarla birlikte gelir ve bu da onu çok çekici kılar. Herkes onu gururla giymek ister. Hintli kadınları geleneksel kıyafetleriyle gururlandıracak, güzelliği diğer kültürlerden kadınları da denemeye ikna edecek bir şey. Bu listenin sonuncusu ama kesinlikle en iyilerinden biri.

6. Üçgen Şekilli Sarı Bluz:

Üçgen Şekilli Sarı Bluz

Bu bir tasarımcı bluz tasarımıdır ve eşit derecede güzel bir sarı sari ile el ele gidecektir..

7. Tasarımcı Sarı Bluz:

Tasarımcı Sarı Bluz

Biraz koyu ten rengine sahip kadınlar bu bluzda mutlak bir tanrıça gibi büyüleyici görünecekler..

8. Siyah Sarees İçin Sarı Bluz:

Siyah Sarees İçin Sarı Bluz

Siyah bir sari sarı bir bluzla etkili bir şekilde taşındığında, bunun gibi harika bir şey olduğu ortaya çıkabilir..

9. Parlak Ekleri Olan Sarı Bluz:

Parlak Ataşmanlı Sarı Bluz

Bluzlarda ataşmanları tercih ediyorsanız, cam gibi ataşmanlar sergileyen bu sizin için mükemmel sarı bluz olacaktır..