Günümüzde yaka yaka bluz tasarımları en çok tercih edilen stildir. Kadınlar benzersiz, modaya uygun bir görünüm için farklı bluzlar giymeyi severler. Her renk seçeneği bulunan hazır bluzlar ile terzilerin bluzunuzu dikmesini beklemenize gerek yok. Yakalı bluz, şaşırtıcı tasarımların kolayca bulunabilmesi nedeniyle en iyi seçimdir. Bedeninize göre özel olarak tasarlanabilirler. Tek bir sari için birçok bluzunuz olabilir ancak her seferinde yepyeni bir görünüm yaratabilirsiniz..

Yaka Yakalı Harika Bluz Tasarımları Koleksiyonu:

İşte özel günlerde giyebileceği görselleri olan kadınlar için 18 farklı yaka yaka bluz.

1. Fantezi Yaka Bluz:

Fantazi Yaka Bluz -13

Bu tasarımcı yaka yaka modeli, ham ipek, ağ ve payetler gibi birden fazla kumaşın karıştırılmasıyla oluşturulabilir. Kabarık kollar bluza feminen bir görünüm katar. Bu desen omuz ve boyun bölgesini vurgular. Bu bluzun en iyi özelliği, birden fazla sareyi eşleştirmedeki çok yönlülüğüdür..

2. Arka Açık Yaka Bluz:

Arkası Açık Yaka Bluz

Bu güzel arka açık desen, yakalı bluzda başka bir stildir. Açılması için düğmeleri olan boyunda ağır bir desenle birlikte gelir. Zarif bir görünüm için boyuna takılan bir Dori veya püskül tercih edilebilir. Tüm sırt ve boyun bölgesi çalışma ile vurgulanır.

3. Mandalina Yaka Bluz:

Mandalina Yaka Bluz

Kırmızı renk Mandalina yaka bluzdur. Bluzun dış tarafı file ile kapatılmıştır. Bluz, pürüzsüz bir görünüm için dolguludur; Mandalina renkleri uzun boyunlu insanlar için harikadır. En iyi örtücülüğü sunarlar ve kumaşı hafif tutarak rahat ama şehvetli bir görünüm yaratabilirsiniz..

4. Yaka Yakalı Dantel Bluz:

Yakalı Dantel Bluz

Bu dantel bluz tam yakalı ve yan açıklığı var. Bluzun omuz kısmı genel olarak transparan tutulmakta, göğüs kısmı ise astar olarak parlak bir malzeme ile kaplanmaktadır. Bu bluz genellikle dolguludur ve dökümlü sariler için mükemmel bir seçimdir..

5. Şık Yaka Boyun Bluz:

Şık Yaka Boyun Bluz

En son yaka boyun bluz tasarımıdır. Dantel ve transparan kumaşın birleşimidir. Boyun ve kollarda mükemmel dantel işi dikilir. Ayrıca, yaka boynunun altında zarif pileler verilmiştir. Kontrast renkli bir bluz seçerek, mükemmel bir görüntü elde edebilirsiniz..

6. Tasarımcı Yaka Bluz:

Tasarımcı Yaka Bluz

Bu yüksek yakalı bluz, hem yüksek boyun hem de derin kesim boyun ile gelen benzersiz bir tasarımdır. Üst kısımda yüksek bir boyun seçerek, dekolte bölgesini ortaya çıkarmak ve duygusal görünmek için alt yakayı derinleştirebilirsiniz..

7. Net Yaka Bluz:

File Yaka Bluz

Bu bluzda çift taraflı file kumaş kullanılmıştır. File kumaşı payetler ile harmanlayarak hem gece hem de gündüz partilerinde tercih edilebilecek şık bir görünüm oluşturulabilir. Bu bluzlar siyah, altın, gümüş vb. renklerde mükemmeldir ve birden fazla sari üzerinde yeniden kullanılabilir..

8. Son Yaka Bluz:

Son Yaka Bluz

Bu modaya uygun boyun tasarımı, kare boyun desenini bir yaka ile birleştirir. Farklı kumaş parçalarını karıştırarak saree’ye uygun benzersiz bir tasarım oluşturulabilir. Kontrast renkleri ve uyumlu bağcıkları kullanmak, yepyeni bir seviyeye bir göz atabilir.

9. Şal Yaka Bluzlar:

Şal Yaka Bluzlar

Şal yaka boyunları vintage bir görünüm için harika. Özellikle brokarlarla birlikte kullanıldığında o mükemmel antika görünümü yaratırlar. Şal yaka boyunları kalın ve ağır bir yaka ile gelir. Yaka kısmı kontrast veya baskılı kumaş ile vurgulanır, bluzun geri kalanını düz tutar. Hafif ve yumuşak renkli sare’ler için mükemmel uyum sağlarlar..

10. Polo Yaka Bluz:

Polo Yaka Bluz

Polo yakalar sadece gömlekler için harika olmakla kalmaz, aynı zamanda güzel bluz modelleri oluştururlar. Hafif malzeme ile yapıldığında bu boyunlu bluzlar tüm görünümü değiştirebilir ve parlamanızı sağlayabilir. Onları hem geleneksel hem de batı sare’leri için tercih edebilirsiniz..

11. Dik Yaka Bluz:

Dik Yaka Bluz

Dik yakalı bluz, Kundan işinde, kesim işinde ve hatta işlemeli iplik işinde vurgulanan yakalarla birlikte gelir. Bu modern yaka boyunlu bluzlar, genellikle basit olan ve görkemli bir görünüm yaratmak için küçük bir dokunuşa ihtiyaç duyan sariler için harikadır..

12. Kaban Tarzı Yaka Bluz:

Kaban Tarzı Yaka Bluz

Palto tarzı moda bluz veya Angrakha yaka boyun tasarımı, zarafet ve zarafetin mükemmel bir uyumudur. Resmi bir görünüm ve kişinin sade ama benzersiz bir görünüme sahip olmak istediği geleneksel etkinlikler için harikadır. Bluza altın veya gümüş bir yaka eklemek aksesuar görevi görebilir ve ağır boyunluklar takmanıza gerek yoktur..

13. Gelin için Yaka Bluz:

Gelin Yaka Bluz

Bu bluz modeli, boyunda ve omzun bir tarafında ağır işlemelerle birlikte gelir. Bu, onu bir lehenga veya akan bir sari ile giymek isteyen genç kızlar ve gelinler için harika. Bluz, en basit sariyi bile anında canlı bir kıyafete dönüştürecek.

14. Kelebek Tarzı Yaka Bluz:

Kelebek Yaka Bluz

Kelebek desenli bluz, piyasadaki en son yaka boyun tasarımıdır. Bluza güzel bir görünüm veren kanatlı bir yaka ile birlikte gelir. Bluzu sade bir kumaşta ve minimal süslemelerle tasarlamaya özen gösterilmelidir. Bu bluz, akan malzeme baskılı ve tasarımcı sarees için mükemmeldir..

15. Resmi Yaka Bluz:

Resmi Yaka Bluz

İster öğretmen olun ister politikacı olun, resmi yaka yaka, iş kıyafetleriniz için idealdir. Bu boyun, önünde v kesimli basit bir yaka ile birlikte gelir. Bu tür bluzlardaki süslemeler, göz kamaştırıcı görünümlerden kaçınmak için oldukça azdır. Bu bluzlar en çok pamuk ve en yeni keten sare’ler için uygundur..

16. Gömlek Yaka Bluz:

Gömlek Yaka Bluz

Gömlek yaka yaka bluzlar iş kıyafetleri için idealdir. Bu bluzlar, tam gömlek yakalı ve ön düğmeli olarak gelir. Bu tip bluzlar resmi ve ofis giyimi için en iyisidir. Bu nedenle, onları basit tutmak gerekir. Ayrıca, sade sarelerle bir araya getirirken küçük baskılar ve motiflerle deneyler yapılabilir..

17. Çin Yaka Boyun Bluzu:

yaka-boyun-bluz-tasarımları

Bu Çin yakalı bir bluz. Yaka ve kol ve bluz uçlarına güzel işlemeler yapılır. Nakış boyun bölgesini vurgular ve duruma göre basitten ağıra kadar tercih edilebilir. Süslenmiş bir dantel seçerek, bir düğün için tasarlanmış mükemmel kıyafeti elde edebilirsiniz..

18. Yüksek Boyun Yaka Bluz:

Yüksek Yaka Bluz

Bu yüksek boyunlu bluz, göze çarpan bir bluzu tercih eden basit sare’ler için harika. Bluzun ön kısmı, genellikle baskılarda, eşleşen veya kontrast kumaş bir patchwork ile birlikte gelir. Kontrast renkli ipek sare’ler için harikadır ve akıcı şeffaf kumaşlarla eşleşir.

Yukarıdaki yaka boyunlu bluz kataloğunun bir sonraki görünümünüz için size harika fikirler verdiğini umuyoruz. Hangi sariyi seçerseniz seçin, boynunuza uygun yakayı seçmek sizi bir divaya dönüştürebilir. Yaka yakalı bluzlar, ince ve uzun boyunlu kadınların dikkatlerini dağıtmak için harika bir seçenek. Minimal aksesuarlarla ağır bir görünüm yaratmak isteyenler için de mükemmel bir seçimdir..