Sari stiliniz ne olursa olsun, onunla birlikte gitmek için doğru türde bir bluz sadece muhteşemliği daha da iyi ortaya çıkarır. Bunu çözmek için, bu sari bluzlar yardım etmek için buradalar, böylece işinizi daha kolay hale getiriyor. Ayrıca, bu tasarımlar aynı zamanda güncel trendlere de uyuyor, bu nedenle herhangi bir şekilde tarzınızı aşan başkaları hakkında endişelenmenize gerek yok..

Taş İşlemeli Bluz Sırt Boyun Tasarımlarının Güzel Koleksiyonu:

Taş işlemeli sırt dekolteli bluzların en iyi modellerine bir göz atalım..

1. Betel Yaprağı Payet:

Betel Yaprağı Payet

Bu, herhangi bir partide giyilebilecek mükemmel bir bluz. Sadece muhteşem değil, aynı zamanda çok detaylı karmaşık bir taş işçiliğine sahiptir. Tüm desenin merkezinin nasıl betel şeklinde bir payet olduğunu görebilirsiniz. Bunun dışında boyun taş işçiliği de bu bluza muhteşem bir görünüm kazandırıyor..

2. Siyah Güzellik:

Siyah güzellik

Bu tamamen siyah ve taş işlemeli bluz sırt tasarımları arasında, bu ne kadar muhteşem olduğu için öne çıkıyor. Beyaz taşlar bluzun rengini vurgular ve tamamlar. Stili doğru yapmak için eklenen her boyutta taş var. Mükemmel yapılmış, latkanlar boyuta katkıda bulunuyor.

3. Taş İşlemeli Çok Renkli Bluz:

Taş İşlemeli Çok Renkli Bluz

Bluz, gördüğünüz olağan taş işçiliği sırt boyun tasarımlarından sıra dışı. Boyun çizgisinin merkezi etrafında yapılan taş işçiliğinin çoğunu içerir. Daha basit tasarımlardan biridir ve tüm desen, birden fazla renkteki iplik ve taşlar kullanılarak detaylandırılmıştır..

4. Düğün Mavileri:

Düğün Mavileri

Bu kesinlikle gelin üzerinde en iyi görünecek. Ağır süs, mavi üzerine küçük taşlar bluza benzersiz bir görünüm kazandırıyor. Bluz boyunca karmaşık bir çiçek tasarımı öne çıkarılarak stil katsayınızı zirveye çıkarır.

5. Beyaz Taşlar:

Beyaz Taşlar

Bu bluz transparan ama güzel bir taş işlemeli bluz arka boyun tasarımına sahip. İnci boncuklar bu bluzun gelinlik için mükemmel olmasını sağlarken, üç çeyrek kollu daha da iyi görünmesini sağlar..

6. Yeşil Bayan:

Yeşil Bayan

Bluz, bir tarafı şeffafken diğer tarafı yeşil olan bir arada iki dünya gibidir. Burada bütünü örtmek için büyük taşlar kullanılırken, ağ mükemmel bir şekilde.

7. Yuvarlak Yaka Bluz:

Yuvarlak Yaka Bluz

Burada gösterilen bluzun ortasında bir açıklık bulunurken, her iki yanda da omuzları yerinde tutmak için bağcıklar kullanılmıştır. Bluzun tamamında beyaz renkli taşlar, güzelliğini vurgulamaktadır. Partiler veya düğünler için mükemmeldir.

8. Tavus Kuşu Tasarımı:

Tavuskuşu Tasarımı

Bu taş işçiliği bluz, pattu sarees ile iyi bir şekilde kucaklanabilir. Renkli seviyorsanız bu gelinlik tam size göre. Dikkat ederseniz kollarda da aynı taş işçiliği tekrarlanıyor..

9. Taşlar ve Kesim İşleri:

Taşlar ve Kesim İşleri

Son bluz için burada gördüğünüz, bluzun bir tarafına yerleştirilmiş mükemmel kesilmiş taşların bir karışımı. Tasarım bir ağ gibi görünüyor ve bluz her türlü ipek sari ile en iyi şekilde giyilebilir.

Artık her şeyi gördüğünüze göre, ikinci düşünce ve şüphelere yer bırakmadan tarzınızı tercihinize göre seçmeniz daha kolay olacaktır. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla tasarım olduğu için çevrimiçi sipariş de verebilirsiniz ve aynı zamanda sizi zahmetten kurtarır. Taş işi herhangi bir sari tasarımıyla gidecek ve içinizdeki muhteşem görünümü iyi bir şekilde ortaya çıkaracaktır..