Çin yakalı bluzlar muhtemelen şimdiye kadarki en güzel bluzlardan biridir. Bu bluzlar gerçekten harika bir tasarıma sahiptir ve üzerlerinde yapılan desenler oldukça benzersizdir. Bir etkinlikte güzel ve şık görünmek istiyorsanız, bu muhtemelen sizin için en iyi bluzlardan biridir. Bu bluzların rengi de çok çekici. Bu bluzların boyun ve yaka kalıbı diğerlerinden farklıdır. Yakalı başka bluzlar da var, ama hepsi Çin yakalı bluzlar değil. Hangilerinin aslında Çin yakalı bluzlar olduğunu bilmek istiyorsanız, aşağıdaki makalede en iyileri tartışılmaktadır..

En Yeni ve Şık Çin Yaka Bluz Modelleri Koleksiyonu:

Çin yakalı bluz tasarımları çoğunlukla benzersiz, çok çekici ve çekicidir. İşte sizi kesinlikle cezbeden resimlerle farklı Çin yakalı bluz modelleri.

1. Turuncu ve Altın Çin Yakalı Bluz:

Çin yakalı bluz tasarımı

Gerçekten havalı bir Çin yakalı bluz arıyorsanız, bu görünüşe göre en iyi görünenlerden biri. Gerçekten harika bir tasarıma sahip ve turuncu taban üzerine yapılan altın desen, bu geleneksel Hint giyim ürününün gerçekten benzersiz görünmesini sağlıyor. Bluzun kolları kısmen dolu kolludur. Avuç içlerine uzanmazlar. Sadece bilek seviyesinin üzerinde kalırlar. Onları bu kadar güzel ve benzersiz yapan şey budur ve bu nedenle bu özel tasarım en iyi görünen Çin yakalı bluz tasarımlarından biridir..

2. Uzun Kollu Çin Yaka Bluz Tasarımı:

Çin yakalı bluz tasarımları (düzenlendi)2

Burada, bir önceki kadar iyi olmayan ama iş görecek, güzel görünümlü bir Çin yakalı bluzumuz daha var. Bluzun rahat bir siyah rengi var ve bluzun tasarlanma şeklinden bahsetmeye değer. Yine kollar tam kol değildir, kollar bilek hizasının üzerinde kalır ve ön kollarda yatar. Bluz, dışarıdaki hemen hemen her kadın için uygun olacaktır. Malzemeye bakıldığında bu bluzun yaz mevsimlerinde spor yapmak için rahat olacağı söylenebilir. sari için mükemmel olan bu bluz, tüm zamanların en çekici Çin yakalı bluzlarından biri olacak.

3. Önü Açık Çin Yakalı Bluz:

Çin yakalı bluz tasarımları (düzenlendi)3

Bu şimdiye kadar gördüklerinizden farklı bir şey. Bu özel bluz, bluzu harika desenlerle ön tarafta dekoratif kılan diğer birçok moda trendiyle birlikte bir Çin yaka tasarımına sahiptir. Göğsün ön ve orta kısmı kısmen ortaya çıkıyor ve bu bluzun bu kadar çekici görünmesinin nedenlerinden biri de bu. Bu tasarımın cazibesine bakarak, bu özel bluzun sari için iyi bir Çin yakalı bluz olduğu söylenebilir..

4. Kırmızı Kolsuz Çin Yaka Bluz Tasarımı:

Çin yakalı bluz tasarımları (düzenlendi)4

Ünlü görünümü elde etmek istiyorsanız, bu sizin için en iyi şeylerden biri olabilir. Burada, bluzun kırmızı taban gövdesi boyunca yapılan güzel bir desen görebiliriz. Bluzda başka herhangi bir rengin varlığı sıfırdır. Sadece kırmızı bir gölgede, bluz kolsuz çok çekici görünüyor. Bu bluzu benzer renkte bir sari ile giymeli ve bu bluzun etkinliklere ve mevsimlere uygunluğu değerlendirilerek, harika tasarımıyla en iyi görünen Çin yakalı bluzlardan biri olduğu iddia edilebilir..

5. Sevimli Çin Yaka Bluz Tasarımı:

Çin yakalı bluz tasarımları (düzenlendi)5

Bu bluz kesinlikle çok güzel. Üzerine birçok desenin yapıldığı harika bir yeşil taban ile birlikte gelir. Bluz muhtemelen tüm zamanların en güzel Çin yakalı bluz tasarımlarından biridir ve gerçekten iyi bir havası vardır. Bluzun yakasını ve yakasını tasarlama şekli oldukça etkileyici. Bluzu bu kadar sevimli yapan bir diğer özellik ise kolsuz yapma kararıdır..

6. Ünlü Tasarımcı Çin Yaka Bluzu:

Çin yakalı bluz tasarımları (düzenlendi)6

Bu özel tasarım Çin yakalı bluzu giyerek tam bir ünlü gibi görüneceksiniz. Bu tasarımın cazibesi, herhangi bir kadının ilahi görünmesini sağlayacaktır. Bu bluz tasarımı, beyaz işlemeli bir boyunluk ve düz bir bluz ile birlikte gelir..

7. Geleneksel Çin Yaka Bluz Tasarımı:

Çin yakalı bluz tasarımları (düzenlendi)7

Kadınlar parlak kıyafetleri sever ve bu özel tasarımcı geleneksel ürünü, profesyonel bir tasarımcı dokunuşuyla birlikte parlak sarı rengi spor eder. Bu özel bluzun renk kombinasyonu, tasarımı daha çekici ve sevimli hale getirecektir..

8. Altın Çin Yakalı Bluz:

Altın Çin Yaka Bluz

Modaya uygun bir şey mi arıyorsunuz? Bu özel bluz sadece talepleri karşılıyor. Harika bir Çin yakası ve tasarımı ile birlikte gerçekten harika bir tasarıma sahip. Bu, açık ten rengine sahip geleneksel bayanlar için mükemmel şekilde uygundur..

9. Mavi Düz Çin Yaka Bluz Tasarımı:

Çin yakalı bluz tasarımları (düzenlendi)9

Harika bir renk ve yakalarda yapılan desen ile gelen iyi bir Çin yakalı bluz arıyorsanız, aynı zamanda oldukça güzel. Ofis partileri için bu tür Çin yakalı bluz tasarımlarını giyebilirsiniz..

Bunlar, söz konusu bluz olduğunda Çin yakasındaki tasarımlardan bazıları. Çoğunlukla, 40 yaşın üzerindeki insanlar için tavsiye edilir, ancak son olarak, bunu seçmek söz konusu olduğunda zevkinize ve şıklığınıza bağlıdır..