Disha Patani! Ji visai neseniai įžengė į Bolivudo kino industriją ir jau padega ugnį. Disha Patani sulaukė didelio populiarumo dėl savo karštų nuotraukų, drąsių fotosesijų, tobulos sporto salės formos kūno struktūros ir šokių judesių. Disha iš tikrųjų tapo Bolivudo širdimi, ir mes visi niekada negalime gauti pakankamai jos ekrane. Kaip ir jūs, mes taip pat ją įsimylėjome, todėl stengiamės surinkti geriausią „DishaPatani“ karštų nuotraukų galeriją ir nuostabius bei užburiančius vaizdus.

Eikime kartu ir patikrinkime juos! Mes lažinamės, kad jie sužavės jus tiek pat, kiek ir mums.

18 nematytų Disha Patani karštų vaizdų 2021 m.:

Negalime atitraukti akių nuo šių nuostabių ir karštų Disha Patani vaizdų. Štai ir einame!

1. Disha Patani paryškinta vakarietiška suknele:

Disha Patani paryškinta vakarietiška suknele

Disha niekada nepalieka mums įspūdžio, ypač kai ji vilki tobulo atspalvio vakarietišką suknelę. Štai vienas toks žvilgsnis su juodos spalvos puošia drąsią ilgą suknelę. Ji tikrai atrodo kvapą gniaužianti. Apdovanojimų įžymybių renginyje pastebėta Disha dažnai mėgsta dėvėti tokius dailius ir elegantiškus drabužius, o tai nėra išimtis. Dėl to ji atrodo stulbinančiai karšta ir užburianti.

2. „Disha in Crop Top“:

„Disha Patani“ pasėlių viršuje

Kaip apie „Disha“ karštą pasėlių viršūnę? Aukščiau esančiame paveikslėlyje parodyta, kaip ji dėvi baltos spalvos aprangos viršų be rankovių su džinsiniais šortais, spustelėjus filmavimo metu. Ji atrodo stulbinančiai ir šiuolaikiškai, turinti bendrą atspalvį ir žavingą stiliaus pareiškimą. Ši lengva apranga taip pat yra labai patogi, ir, žinoma, niekada negalima pamiršti pagrindinės išvaizdos!

3. Disha Patani Hot Saree nuotraukos:

„Disha Patani Hot Saree White“

Jei manote, kad Disha dažnai matoma tik aptakiai ir prašmatniai vakarietiškai, klystate. Suknelėse ir pasėlių viršūnėse ji atrodo stulbinančiai ir seksualiai; ji atrodo kvapą gniaužianti ir viliojanti sarees. Galų gale paslaptis slypi tobulame sarees stiliuje. Štai viena tokia nuotrauka, su kuria mes susidūrėme, kai ji dalyvauja garsenybių vestuvių renginyje. Ar ji nėra nuostabi? Ką tu manai?

4. Disha maudymosi kostiumėlyje:

Disha Patani maudymosi kostiumėlyje

Kaip apie karštą fotosesiją iš Disha vaizdų galerijos? Šis raudonos spalvos aktorės plaukiojantis paveikslas internete sukrutėja ir mes nesame šokiruoti. Ji be jokios abejonės atrodo tokia drąsi ir seksuali. Disha Patani dažnai giriama už pasitikinčius karštais bikiniais ir maudymosi kostiumėlių nuotraukomis, kuri nėra išimtis. Mums patinka, kaip ji puikuojasi savo tobulu kūnu su abs ir tonizuota struktūra.

5. „Disha“ gražioje suknelėje:

Disha Patani gražioje suknelėje

Čia yra dar viena gražiosios aktorės pusė – ilga suknele ar suknele. Ši auksinės spalvos suknelė su dizainu „Disha Patani“ yra visiškai akinanti ir patraukli. Niekas negali to paneigti. Ilgos suknelės ir suknelės dažnai tinka jos asmenybei, atsižvelgiant į stulbinantį ūgį, veido bruožus ir ploną atletišką kūno struktūrą. Lažinamės, kad niekas negali atrodyti toks karštas kaip Disha su ta pačia apranga!

6. Disha sportinėje aprangoje:

Disha Patani sportinėje aprangoje

Disha Patani paskelbė savo naujausias fotosesijos nuotraukas su Calvin Klein juoda sportine apranga, o nuo tada jos yra populiarios visame pasaulyje. Visi teisingai atspėjome priežastį – drąsi fotosesija išties yra neįtikėtina. Sportinėje aprangoje ji atrodo velniškai karšta ir šniokščianti. Netgi asmeniškai mes dažnai matome, kaip Disha reklamuoja savo patogų sportą ir mankštą, ir turime pasakyti – ji tikrai puiki ambasadorė!

7. „Disha in Jogger“ kelnės:

„Disha Patani“ su „Jogger“ kelnėmis

Kad ir kaip Disha mėgsta padegti ir kibirkštis kino industrijoje savo drąsiu žvilgsniu, ji dažnai netgi pasirodo esanti panaši į merginą šalia. Štai viena tokia nuotrauka paspaudė aktorę kelnėse ar bėgimo kelnėse. Šioje nuotraukoje ji yra gana paprasta, bet žavinga ir elegantiška. Tai rodo, kaip Disha prikausto ir užbaigia kiekvieną savo stiliaus teiginį suasmeninta išvaizda.

8. Disha Patani atsitiktiniuose dalykuose:

Disha Patani atsitiktinumuose

Čia yra dar viena įprastai dėvimos Disha nuotrauka, šį kartą – laisvalaikio. Matoma, kad ji sportuoja su pagrindiniais džinsais ir juodos spalvos marškinėliais ir vis dar atrodo tokia moteriška ir paprasta. Ši nuotrauka yra viena populiariausių aktorės oro uosto išvaizdų. Lažinamės, kad nė vienas iš mūsų negalės taip lengvai įvaizdinti tokios paprastos išvaizdos. Ką tu sakai?

9. Disha trumpa suknele:

Disha Patani trumpa suknele

Mes taip pat turime šią gražią aktorę raudonos spalvos trumpa suknele. Ši lengva, švelni suknelė yra paprastas drabužis, tačiau mes negalime padėti, kaip puošniai ir stulbinančiai Disha ją suformulavo savo išvaizda. Tokie patogūs drabužiai iš tiesų yra vienas mėgstamiausių jos pasirinkimų, kai ji išeina į atsitiktines išvykas, tačiau atrodo puikiai su karšta ir užburiančia išvaizda.

10. „Disha“ kūno suknelėje:

Disha Patani kūno suknelėje

Ar peržiūrėjote naujausias „Disha“ nuotraukas jos kūno suknelėje? Tokie aprangos modeliai netelpa ir dera prie kelių kūno struktūrų. Tačiau mes džiaugiamės, kaip mūsų ponia meilė tai atlieka sklandžiai ir be pastangų. „Bodycon“ suknelė puikiai dera prie jos atletiškos kūno struktūros ir atrodo gražiai bei karštai!

11. Karštas žvilgsnis permatomoje suknelėje:

Disha Patani Sizzling Hot Look permatoma suknele

Čia yra mūsų mėgstamos „Disha“ įvaizdis sidabrinės spalvos karštos, švelniai dekoruotos suknelės. Įmantrūs suknelės modeliai ir dizainas gana gerai išsiskiria gražia išvaizda, ir mes negalime atitraukti akių nuo šio grožio. Tai yra viena populiariausių ir mėgstamiausių šios aktorės išvaizdų.

12. Disha Lehenga:

Disha Patani, Lehenga

Ar kada nors susidūrėte su Disha Patani Lehenga? Štai vienas toks žvilgsnis – Disha Falguni Shane Peacock dizainerio lehenga. Tai spustelėjama garsenybių renginyje Mumbajuje, o Disha atrodo nuostabiai ir tobulai. Tai suteikia aktoriui sudėtingą, minkštą ir didingą žvilgsnį.

13. Disha sporto salėje:

Disha Patani sporto salėje

Visi žinome, kaip Disha mėgsta savo sporto salę ir mankštą. Ji iš tikrųjų yra viena iš nedaugelio Bolivudo aktorių, kurios puikuojasi puikiu treniruoklių salės tonu su abs. Šioje nuotraukoje matome, kaip jos sunkus darbas atsiperka. Šis įprastas aktorės įvaizdis sporto salėje sukuria karštą vibraciją aktyviuose drabužiuose. Ji tikrai atrodo įspūdingai!

14. Karšto vakarėlio suknelė:

„Disha Patani“ karšto vakarėlio suknelė

O kaip aktorė su nesenstančia, puošnia vakarėlio apranga? Ši nuotrauka, kurioje ji puikuojasi gražia žalios spalvos suknele, iš tiesų yra malonumas mūsų akims. Mums patinka, kaip Disha iš naujo apibrėžia dabartinį stilių, kad suteiktų jai suasmenintą vibraciją ir pareiškimą. Kaip tau patinka šis?

15. „Disha“ elegantiška apranga:

Elegantiška apranga Disha Patani

Ar kada teko sutikti aktorę elegantišku, puošniu drabužiu? Štai vienas toks vaizdas. „Disha“ puošia nuostabią geltonos spalvos suknelę šioje nuotraukoje, ir mums patinka, kaip ji jai taip tinka. Daugiasluoksnė rašto apranga leidžia jai atrodyti stilingai iš minios ir puikiai sukuria šiuolaikišką, nervingą ir prašmatnų vibraciją. Šis karštas drabužis tikrai yra vienas iš mūsų mėgstamiausių.

16. „Disha“ vasaros spintoje:

Disha Patani vasaros spintoje

Dažnai pastebime, kaip Disha keičia savo drabužių spintą kartu su sezono mėgstamiausiomis ir mėgstamomis nuotraukomis. Ir vis dėlto ji prikausto visas tendencijas, kurias numato ranka. Štai vienas toks aktorės vasaros drabužių spintos paveikslėlis, su kuriuo susidūrėme. Disha atrodo graži šioje rožinės spalvos nuostabioje suknelėje, kuri yra patogi ir taip pat išryškina jos karštą išvaizdą.

17. Disha Patani Anarkalyje:

Disha Patani Anarkalyje

Ar kada nors susidūrėte su Disha Patani iš Anarkalio ir indėnų drabužių etninės aprangos? Ši suknelė yra vienas iš tokių paveikslų, kuriuos būtina pamatyti. Ji taip pat puikiai nešioja indų drabužius; neturime jokių priekaištų. Spinduliuojanti ir užburianti išvaizda iš tikrųjų yra tai, kas mums patinka jos stiliuje.

18. Disha Patani „Indian Wear“:

Disha Patani Indijos drabužiuose

Kaip apie panašų Disha vaizdą su spindinčiu indišku drabužiu? Čia ji puikuojasi gražiu baltu kūriniu visiškai skaidriu darbu. Kiek jai tinka vakarietiška ir drąsi apranga, aktorė taip pat atrodo tobula ir spalvingi etninių drabužių kategorijoje. Jos karšta fotosesija Indijos drabužiais taip pat nusipelno plojimų.

Tikimės, kad jums patiko tyrinėti šias gražias ir nuostabias „Disha Patani“ nuotraukas ir vaizdų galeriją. Kas tau labiausiai patinka aktorės aprangoje? Praneškite mums ir savo mintis bei komentarus!