Mūsų kūnas dažnai funkcionuoja geriau ir mes jaučiamės aktyvesni, kai laikomės ekologiško maisto, o oda jaučiasi geriau, kai gydome ją natūraliais ir ekologiškais produktais, o ne įprastomis kosmetikos priemonėmis, kuriose yra chemikalų. Norėdami padėti jums sužinoti viską, kas naudinga odai, pateikiame 15 natūralių ir ekologiškų odos priežiūros produktų, kurie padeda odai atrodyti geriau po kiekvieno naudojimo, sąrašą, patikrinkime,

Geriausi natūralios ir ekologiškos odos priežiūros prekės ženklai Indijoje:

Raskime 15 geriausių ekologiškų ir natūralių odos priežiūros prekių ženklų vyrams ir moterims.

1. Kūno parduotuvė:

Kūno parduotuvė

Vienas iš pirmaujančių sveikatos priežiūros ir kosmetikos prekių ženklų, kūno parduotuvė kuria produktus, kurie ne tik atrodo gražiai, bet ir daro tikrai gerą poveikį veido ir kūno odai. Produktus galima lengvai rasti daugelyje prekės ženklo parduotuvių prekybos centruose ir prekybos centruose.

 • Argumentai “už” & Minusai: Patraukli pakuotė ir ilgalaikis kiekvieno produkto kvapas privers jus jį nusipirkti, tačiau kaina gali būti šiek tiek didelė.

2. Biotique:

Biotique

Prekės ženklas, pastaraisiais metais sulaukęs didelio pripažinimo dėl savo plaukų priežiūros ir odos priežiūros produktų. „Biotique“ tapo pigesne, bet vienodai veiksminga alternatyva visiems ekologiškiems prekių ženklams, kurie nėra labai įperkami masėms.

 • Argumentai “už” & Minusai: Produktai skirti bendram odos ir plaukų vystymuisi. Be to, kiekvienas produktas yra vidutiniškai įkainotas ir supakuotas.

3. Himalajai:

Himalajai

Himalajai yra vienas seniausių ir patikimiausių odos priežiūros prekių ženklų Indijoje. Jų produktai yra ekologiški ir kvapnūs, taip pat vidutinės kainos. Jie yra gerai žinomi dėl savo veido valiklių ir šveitiklių, kuriuose yra tikrai naudingų ingredientų, tokių kaip abrikosai ir graikiniai riešutai.

 • Argumentai “už” & Minusai: Vidutinės kainos ir prieinamas geras kiekis su kokybiškais ingredientais ir matomu poveikiu.

4. Lotoso žolelės:

Lotoso žolelės

„Lotus Herbals“ yra gerai žinomi dėl savo losjonų ir drėkiklių bei kitų odos priežiūros produktų, tokių kaip veido pakuotės. Jų SPF apsaugos nuo saulės losjonas yra labai žinomas ir mylimas produktas dėl savo matinio efekto ir matomų rezultatų.

 • Argumentai “už” & Minusai: Matinis kremas nuo saulės, kuris atlieka savo darbą, nepadarydamas odos riebios ar riebios. Įperkamas ir geras kiekis.

5. „Khadi Naturals“:

Khadi Naturals

„Khadi Naturals“ gamina geriausius vaistažolių produktus odos priežiūrai. Šie produktai yra ne tik ekologiški, bet ir jų pakuotės, kurias galima lengvai pakartotinai naudoti arba perdirbti. Jų produktai, tokie kaip vonios druskos, kūno ir lūpų šveitikliai, taip pat balzamai, yra labai žinomi.

 • Argumentai “už” & Minusai: Labai natūralūs ir veiksmingi produktai, kurie taip pat supakuoti protingai.

6. VLCC:

VLCC

VLCC tiki odos priežiūros kūrimu ir plėtra. Jų veido produktai taip pat yra įvairių rinkinių, tokių kaip veido rinkinys, taip pat valymo rinkiniai, kuriuose yra eterinių aliejų, šveitikliai, pagaminti iš vaisių ir kitų tokių ekologiškų ingredientų. Daugelis pirmaujančių salonų savo klientams naudoja šios įmonės produktus.

 • Argumentai “už” & Minusai: Tiekiami rinkiniai, kurie tinka veido ar veido valymui namuose.

7. Kama Ajurveda:

Kama Ajurveda

Kitas ajurvedos prekės ženklas, kuriame kuriami tikrai geri žolelių grožio produktai, yra „Kama Ayurveda“. Visuose šios įmonės produktuose naudojami ingredientai yra daugiausia žaliaviniai ir ekologiški, o tai padeda jums pasiekti tą spindesį ir grožį naudojant pačius specialiausius ingredientus patogiai namuose..

 • Argumentai “už” & Minusai: Produktai kai kuriais atvejais gali būti šiek tiek brangesni.

8. Miško pagrindai:

Miško pagrindai

Bet kokio prekės ženklo „Forest Essentials“ aromatas iš tikrųjų leis pajusti, kad ką tik išėjote iš gamtos į betonines džiungles. Šio prekės ženklo šampūnus, kūno prausiklius ir vonios šveitiklius labai mėgsta ir dievina net daugybė įžymybių ir kitų žmonių.

 • Argumentai “už” & Minusai: Nors kaina gali atrodyti šiek tiek aukšta, verta nusipirkti šį produktą.

9. Sielos medis:

Sielos medis

Artėjantis ekologiško makiažo produktų prekės ženklas „Soul Tree“ įgauna ekologiškų makiažo produktų reputaciją. Jų eteriniai aliejai, šveitikliai, kūno prausikliai ir kt. Yra gerai žinomi ir prieinami pasirinktose parduotuvėse.

 • Argumentai “už” & Minusai: Galima įsigyti tik tam tikrose prekybos vietose ir svetainėse.

10. Gryna žemė:

Gryna Žemė

Prekės ženklas, kurį mėgsta daugelis, bet prieinamas tik nedaugeliui, „Pure earth“ produktai yra pagaminti iš žalių ir pirmojo spaudimo aliejų bei kitų ingredientų, todėl produktai iš tikrųjų yra gryni. Produktai yra prieinami tik pagrindinėse parduotuvėse ir svetainėse, todėl daugeliui jie yra neprieinami.

 • Argumentai “už” & Minusai: Jokių reikšmingų pasekmių, labai grynas prekės ženklas.

11. Patandžali:

Patandžali

Laikui bėgant daug pripažinimo sulaukęs prekės ženklas „Patanjali“ yra ne tik sveikatos priežiūros ar odos priežiūros prekės ženklas, bet ir kuria bei parduoda daug bakalėjos ir kitų namų apyvokos daiktų bei valgomųjų. Žinoma, kad jų produktai yra pigūs, todėl jie yra prieinami visoms visuomenės grupėms.

 • Argumentai “už” & Minusai: Šio prekės ženklo pasekmių nėra, tačiau yra daug gerų veiksnių, tokių kaip jo prieinamumas daugelyje parduotuvių ir prieinamumas.

12. „Avon“:

„Avon“

Prekės ženklas, kuris jau seniai veikia, gamina visų rūšių ekologiškus kosmetikos gaminius. Bendrovė taip pat gamina kai kuriuos kitus makiažo produktus, kuriuose gali būti tam tikras kiekis cheminių medžiagų.

 • Argumentai “už” & Minusai: Prekės ženklo ir jo produktų nėra daugelyje prekybos vietų, todėl klientams sunku rasti savo produktus.

13. Skaidrus viršelis:

Skaidrus viršelis

Ekologiškas makiažo produktų prekės ženklas, vientisas dangtelis sukuria tikrai šaunią kosmetiką. Jie taip pat pateikiami labai viliojančioje pakuotėje. Jų kompaktinės kolbos, spaudos milteliai yra vieni garsiausių produktų. Nors prekės ženklas nėra labai gerai žinomas tarp masių, jis greitai įgauna tam tikrą šlovę.

 • Argumentai “už” & Minusai: Prekės ženklo nėra daugelyje prekybos vietų ir daugumai jis gali būti šiek tiek brangus.

14. Ayur žolės:

Ayur žolės

Senas Indijos prekės ženklas, garsėjantis savo ekologiškais šampūnais ir muilo gabalėliais, „Ayur Herbals“ rinkoje jau seniai. Prekės ženklas nereikalauja daug rinkodaros, nes laikui bėgant jis įgijo daug klientų, kurie aklai pasitiki prekės ženklu ir perka jo produktus.

 • Argumentai “už” & Minusai: Prekės ženklas nėra dažnai prieinamas kai kuriose šalies dalyse, nors kiekvieno produkto kaina yra vidutinė.

15. Tik žolelės:

Tik žolelės

Prekės ženklas, kuris vis dar turi sulaukti daug pripažinimo, bet lėtai ir nuolat pasiekia tą etapą, „Just Herbs“ yra geras žolelių grožio produktų prekės ženklas. Kaip rodo pavadinimas, jie pabrėžia, kad savo produktuose turi būti naudojamos visos naudingos ir svarbios Indijos bei užsienio žolelės.

 • Argumentai “už” & Minusai: Šio prekės ženklo produktuose naudojamos įvairios žolelės.

Sveikesnio gyvenimo būdo pasirinkimas turės didžiulį teigiamą poveikį jūsų kasdienybei, tačiau kaip ir mūsų kūnui, taip ir mūsų odai reikia sveikos mitybos. Naudodami ekologiškas odos priežiūros priemones galime ne tik atkurti odą, bet ir nerūpestingai patirti bet kokį šalutinį poveikį.

Dažnai užduodami klausimai:

1. Ar galiu naudoti vaistažolių grožio produktus iš skirtingų prekių ženklų?

Taip, galite naudoti grožio produktus iš pasirinkto ekologiško makiažo produkto, atitinkančio jūsų biudžetą ir jūsų odos tipą, iš įvairių makiažo prekių ženklų rinkoje.

2. Ar Patanjali yra Indijos odos priežiūros prekės ženklas?

Taip, „Patanjali“ yra indų prekės ženklas, įkurtas induistų šventojo, kuris ne tik kuria odos priežiūros produktus, bet ir gamina sveikatos priežiūros, maisto, higienos ir kitų rūšių produktus.

3. Kur galiu nusipirkti natūralių grožio produktų?

Natūralių grožio produktų galima rasti daugelyje kosmetikos ir vaistinių. Žmonės taip pat gali pirkti šiuos produktus internetu tokiose svetainėse kaip „Amazon“ ir kitose grožio produktus parduodančiose svetainėse.