Indija yra šalis, kuri kiekvieną sezoną patiria drastiškų pokyčių. Artėjant vasaros mėnesiams žmonės dažnai atsargiai lankosi Indijoje. Balandis yra šio pokyčio slenkstis. Tačiau balandžio mėnesį kelios kryptys būtų puiki medaus mėnesio vieta. Čia pateikiame 9 romantiškiausių balandžio mėnesio Indijos medaus mėnesio vietų sąrašą su gražiomis nuotraukomis.

Geriausios medaus mėnesio kryptys Indijoje 2020 m. Balandžio mėn

9 geriausios medaus mėnesio vietos Indijoje balandžio mėnesį:

1. Kovalamas:

Kovalamas yra pajūrio miestas Keraloje, turintis tris nuostabius pusmėnulio paplūdimius, kuriais gali mėgautis čia besilankantys turistai. Garsus jogos kurortais ir Ajurvedos centrais bei meditacijos stovyklomis, jis puikiai tinka dvasiškai turtingoms atostogoms. Vaizdingas kraštovaizdis ir atpalaiduojanti aplinka balandžio mėnesį yra viena geriausių Indijos medaus mėnesio vietų.

Medaus mėnesio kelionės Indijoje Balandį - Kovalam paplūdimys

 • Kovalam yra turistų vieta, pripildyta begalinio grožio. Kiekviena akimirka, praleista šios gamtos stebukle, bus puoselėjama ir bus nešiojama visą jūsų gyvenimo kelionę. Tai yra viena vieta, kur oras išlieka malonus ir ramus, todėl tai puikus laikas praleisti su savo geresne puse.
 • Jei jums patinka jūros kvapas ir saulės šiluma, Kovalamas išlieka geriausia vieta medaus mėnesiui Indijoje balandžio mėnesį ir pasimėgauti svajingu švyturio vaizdu su mėlynais vandens bangomis, todėl tai puikus romantiškas pasivaikščiojimas.
 • Įsikūręs sostinėje Keraloje, prieiga prie oro uosto yra geriausias būdas pasiekti Kovalamą, nes kelionę iš oro uosto galima atlikti taksi, kuris nuvažiuos apie 15 km.
 • Kovalamą geriausiai galima patirti musonuose ir prieš prasidedant vasarai, rugsėjį ir kovą.
 • Dauguma pasiūlymų bus pateikti musonų sezono metu, nes tai yra geriausias laikas apsistoti viešbutyje. Kai kurie viešbučiai siūlo išskirtinius pasiūlymus Sagara paplūdimio kurorte, Taj Green Cove kurortuose ir SPA ir kt.
 • Kerala yra žinoma dėl vietinio maisto patiekalų, todėl ji garsėja visame pasaulyje. „Kovalam“ savo turistams suteikia puikų vietinio maisto, pavyzdžiui, „Puttu“, „Kerala Appam“, „Kappa“ ir kt., Skonį. Aštrus žuvies karis ir mėsa turėtų būti tie patiekalai, kuriuos reikia paragauti apsilankius.

2. Lakshadweep salos:

Šias salas sudaro įvairūs rifai, panardinti krantai ir atolai. Skirtingai nei Goa, ši svetainė nepritraukia daugybės linksmintojų ir todėl yra labiau rami vieta su balto smėlio paplūdimiais, turkio spalvos mėlynu vandenynu, tankiais palmių miškais ir ramia aplinka. Ši vieta yra viena iš geriausių vietų apsilankyti balandžio mėnesį Indijoje medaus mėnesiui.

lankytinos vietos balandžio mėnesį Indijoje poroms - Lakšadveipo salos

 • Atogrąžų klimatas Lakshadweep salose yra tinkama vieta tyrinėti su savo geresne puse.
 • Bangaramo sala suteikia nepaprastų koralų rifų ir vandens rūšių liudytojų patirties, todėl tai yra vienas iš malonių laiko praleisti su mylimuoju. Norite daugiau veiksmų? Kadima, viena iš pagrindinių Lakšadveipo žvejybos vietų, siūlo jums ir jūsų mylimam žmogui mesti iššūkį visam gyvenimui. Jūs tikrai gausite puikias nuotraukas, nes „Kavaratti“ suteikia jums gamtos grožio esmę.
 • Lakshadweep, būdama sala, turi prieigą prie bendrų jūrų kelių. Rekomenduojama pasiekti Lakshadweep yra laivu, kuris yra sujungtas iš Kochi uosto į Lakshadeep. Pasiekę Lakshadeep valtys dažniausiai naudojamos kelionėms iš salos į salą, todėl įsitikinkite, kad nesate jūros liga!
 • Tikrąją Lakshadweep esmę galima patirti nuo spalio iki gegužės vidurio, nes iš jos atsiveria geriausi vaizdai ir gamtos grožis, todėl tai yra geriausias laikas apsilankyti.
 • Būdama viena didžiausių turistų vietų, „Lakshadweep“ siūlo dideles svetingumo paslaugas, pradedant nuo žemos iki aukščiausios klasės. Kadmato paplūdimio kurortai, „Thinnakar“ palapinių namai ir kt. Yra keletas svetingumo paslaugų, teikiančių gerus pasiūlymus savo turistams.
 • „Lakshadweep“ yra ne tik nuostabus vaizdas, bet ir mėgstami prabangūs jūros gėrybių skanėstai. Žuvies karis yra vertinamas dėl jų skanaus marinato ir patiekiamos ekologiškos bei šviežios žuvies. „Octopus Fry“ laikomas vienu mėgstamiausių daugelio turistų ragautų ir mėgstamų patiekalų. Vietos turtingi skoniai ir jūros paliestas aromatas pritraukia daugiau „Lakshadweep“ maisto gerbėjų.

3. Mahabaleshwar:

Ši kalnų stotis, įsikūrusi Maharaštroje, siūlo natūralius vaizdus, ​​matomus iš įvairių taškų, tokių kaip Wilson Point, Bombay point arba Elphinstone Point. Jis yra Krišnos upės šaltinis ir yra tobulame aukštyje, sportuojantis vėsus vėjas ir kvapą gniaužiantis vaizdas į kalnus ir slėnius. Jis garsėja braškių ir šilkmedžio ūkiais, kuriuos turistams leidžiama aplankyti. Kiti užsiėmimai čia gali būti žygiai pėsčiomis, jodinėjimas žirgais arba plaukiojimas valtimis Vienos ežere. Rami aplinka, vaizdingas fonas ir įvairių turistų lankomų vietų buvimas balandžio mėnesį yra viena geriausių Indijos kalvų stočių, skirtų medaus mėnesiui.

Mahabaleshwar

 • Mahabaleshwar yra puikus gamtos gėrio ir miesto gyvenimo būdo derinys. Tai laikoma ekstaze medaus mėnesio mėgėjams ir didžiausia kelionių patirtis.
 • Geriausias laikas aplankyti Mahabaleshwar yra nuo spalio iki birželio. Patirkite lietų nuo liepos iki rugsėjo.
 • Pasiekti Mahabaleshwar bus maloni kelionė skrendant į Pune oro uostą arba keliu, jungiančiu NH4 ir Mumbajus – Pune Expressway.
 • Norite pajusti prabangą? Apsilankykite „Bright Land“ kurorte ir SPA, siūlančiame puikius pasiūlymus ir ramią viešnagę su vaizdu į didingus Sahyadri kalnus ir Krishan slėnį su vinguriuojančia upe.
 • Ieškote ekologiškų ir šviežių braškių? Mahabaleshwar yra tinkama vieta aplankyti. Čia galima paragauti įvairių maisto produktų, tokių kaip pieno kokteiliai, Maharaštros thali ir kt.

4. Manali:

Manali yra Himachal Pradeše ir garsėja Dhungri šventykla, kurioje kunigai garbina deivę Hidimba. Šioje kalvos stotyje, kaip ir daugelyje kitų, yra keli vienuolynai, esantys slėniuose ar kalnų viršūnėse. Vaizdingas kraštovaizdis, puikus oras, miškai su Deodar medžiais ir žaliomis pievomis yra ideali romantiška vieta medaus mėnesio kelionei Indijoje balandžio mėnesį.

Manali

 • Manalis balandžio mėnesį laikomas viena geriausių Indijos medaus mėnesio vietų, nes ši vieta suteikia dangišką atmosferą ir puikiai leidžia praleisti akimirkas.
 • Praleiskite laiką Hadimba šventykloje, nes snieguotos kalvos ir nuostabus gamtos vaizdas suteikia jums ir jūsų pusei palaiminimų, todėl tai yra įsimintiniausias kartu praleistas laikas.
 • Spalis – vasaris yra geriausias laikas aplankyti Manalį, nes tai yra žiemos sezonas, kai poros gali mėgautis šaltu šviežio sniego malonumu.
 • Manalis yra viena iš tų vietų, kuri yra turistų rojus; todėl daugybė turistų aplanko Manalį ir leidžia lengvai rasti tinkamiausius viešbučius už priimtiną kainą.
 • „Bombay Bhelpuri“ yra aštrus ir aštrus gatvės maistas, prieinamas Manali, yra vienas iš tų rekomenduojamų maisto produktų. „Samosas“, „Khatta“, „Sidu“ ir kt. Yra gatvės maistas, garsus Manali.

5. Ranthambore:

Ranthambore, Radžastane, yra tarp Aravallis ir Vindhya kalnų. Iš jo atsiveria puikus vaizdas į kalnus ir slėnius. Tačiau jis labiausiai žinomas dėl savo nacionalinio parko, kuris yra laukinės gamtos mėgėjų prieglobstis. Surwal ežeras yra ideali vieta romantiškam plaukimui laivu su jaunavedžiais.

Ranthambore

 • Ranthambore suteikia laukinės gamtos jausmą, o jei jūs ir jūsų partneris esate laukinės gamtos mylėtojas, tai yra tinkama vieta praleisti laiką kartu. Tai Karališkųjų Bengalijos tigrų namai ir Radžastano kopų grožis.
 • Jogi Mahal, esantis Padamo ežero pakraštyje, yra senovės bananų medis, suteikiantis jums Mogolų laikų jausmą. Tai daro kelionę prasmingesnę ir sujungia ją su gaiviu oro kvapu.
 • Mėgaukitės nuostabia viešnage „Ranthambore Kothi Resort and Spa“, parodydami savo šiuolaikinę architektūrą ir puikų svetingumą. Kadangi daugelis turistų apsilanko šioje vietoje, kainos svyruoja nuo viršaus iki mažo ir gali būti pasirinktos už priimtiną kainą.
 • Spalis – balandis bus geriausias laikas aplankyti Ranthambore, nes tai suteikia galimybę pamatyti didingus Bengalijos tigrus. Žiemos puikiai tinka nuotykiams laukinėje gamtoje.
 • Pasiruoškite žavėti savo skonio receptorius geriausiais tradicinio Radžastano maisto patiekalais. Labai garsus dal baati yra aštrus, bet turtingas patiekalas, supjaustytas daug sviesto. Tarp privalomų skonio dykumų yra jalebis ir churmaladoo.

6. Mumbajus:

Mumbajus arba Bombėjus yra komercinė Indijos sostinė. Tai šurmuliuojantis šurmuliuojantis metropolinis miestas, kuriame gausu turistų lankomų vietų, įskaitant įvairius prekybos centrus, paminklus, bibliotekas ir pan. Čia yra „Essel World“ – pirmasis tokio tipo pramogų parkas Indijoje. Indijos vartai, Haji Ali Dargah, Shree Siddhivinayak Ganpati Mandir, Taraporewala akvariumas „Marine Drive“ – tai tik keletas priežasčių, kodėl balandžio mėnesį tai yra viena iš geriausių medaus mėnesio vietų Indijoje.

Mumbajus

 • Mėgaukitės vešlia žaluma ir geriausia, jei kupina veiklos Karnala Bird Sanctuary Mumbajuje. Čia gyvena daugiau nei 15 vietinių paukščių rūšių. Prisijunkite prie gamtos ir branginkite šias akimirkas.
 • Jei esate tos poros, kurios ieško nuotykių, tada geriausia vieta aplankyti „Kamshet“ Mumbajuje. Mėgaukitės įdomia veikla, pavyzdžiui, parasparniais ir parasparniais.
 • Mumbajaus oro uostas turi nuorodą į daugelį tarptautinių skrydžių, todėl lengviau pasiekti tikslą greičiau. Mumbajus yra pagrindinė vakarinių ir centrinių geležinkelių būstinė. Jie yra prijungti prie daugelio stočių, todėl lengviau pasiekti.
 • Lapkritis – vasaris yra žiemos mėnesiai Mumbajuje, kuris yra pats maloniausias mėnesio laikas, todėl balandžio mėnesį geriausia eiti medaus mėnesiui Indijoje.
 • Pasiruoškite iki galo ištirti savo skonio receptorius! Mumbajaus gatvės maistas yra plačiai žinomas dėl savo aštrių, saldžių ir kreminių patiekalų įvairovės. KheemaPav, White biriyani, Samosa ir kt. Yra keletas tokių patiekalų, kuriuos rekomenduoja turistai.

7. Mussoorie:

Mussoorie yra viena iš geriausių vietų medaus mėnesiui Indijoje balandžio mėnesį. Puikus oras balandžio mėnesį, kad galėtų mėgautis įvairiomis vietomis, kurias turistams siūlo įspūdingos kalnų ir upių bei slėnių scenos, „Camel Back Road“, liūdnai pagarsėjusi Devi Durga šventykla „Jwalaji“, senos bažnyčios ir vienuolynai, saulėlydžio vaizdai ir pan..

Mussoorie

 • Kalvų karalienė Mussoorie yra gamtos lobių pluoštas. Ši vieta jaunavedžiams žada romantiškus nuotykius, todėl tai yra geriausia vieta prisiminimams kurti.
 • Norėdami pasiekti Mussoorie, galite pasiimti taksi iš Delio arba traukiniu ar skrydžiu iš Dehradun.
 • Mussoorie yra žinomas dėl savo turgaus, kuriame tiekiami rankų darbo krepšiai ir drabužiai, todėl tai yra paklausūs produktai, leidžiantys poroms nusipirkti suvenyrų. Tibeto šventykla ir savivaldybės sodas, vienas iš miesto lankytinų vietų, padės jaunavedžiams palankiai praleisti laiką.
 • Liepa iki rugsėjo vidurio yra geriausias laikas apsilankyti, nes tokiu oru bus daug sporto ir pramogų. Spalis – vasaris yra žiemos laikas, nes miestas bus padengtas blizgančiu sniegu.
 • „Mussoorie“ siūlo aukštos klasės architektūrą ir svetingumo paslaugas, todėl turistams ji yra labiau prieinama ir prieinama.
 • Musorė taip pat yra populiari turistų vieta maistui. Jie turistui siūlo įvairias virtuves, tačiau Kumaon ir Garhwal išlieka maisto širdimi. Alooke Gutke, Phaanu ir Chainsoo yra keletas kitų tokių patiekalų.

8. Nainital:

Nainital, gerai žinomas Indijos švietimo centras Uttarakhand valstijoje, taip pat yra garsi turistų lankoma vieta. Jis ypač žinomas dėl savo miškų, kuriuose yra daug medžių, įskaitant ąžuolą, pušį, Deodarą, Salą ir daug kitų floros bei faunos. Pasivažinėjimas laivu ežero rojuje arba romantiškas pasivaikščiojimas Thandi Sadak keltuvu arba keltuvu pasigrožėti paukščio vaizdu į miestą – visa tai daro Nainitalą geriausia vieta aplankyti balandžio mėnesį Indijoje medaus mėnesį.

Nainital geriausia kalvų stotis Indijoje medaus mėnesiui balandžio mėnesį

 • Nainital yra romantiška kalvų stotis, kurioje yra daug ežerų, kalnų ir senovinių šventyklų, todėl ši vieta puikiai tinka jaunavedžiams.
 • Geriausias laikas praleisti Nainital yra plaukiant valtimis ir aplankant senovines šventyklas bei grožintis vaizdingais miesto vaizdais.
 • Yra žinoma, kad Nainital yra malonus klimatas ištisus metus; todėl jį galima aplankyti bet kuriuo metų laiku. Vasara prasideda kovo mėnesį ir tęsiasi iki gegužės. Musonų sezonas yra maždaug nuo liepos iki rugsėjo.
 • „Nainital“ neteikia tiesioginių kvėpavimo takų paslaugų, tačiau turi puikų susisiekimą keliais su keliais Indijos miestais ir mažais miesteliais.
 • Kadangi „Nainital“ yra paplitusi kalvų stotis ir turistų lankoma vieta, gerų viešbučių skaičius niekada neklysta. Svetingumo paslaugos yra prieinamos visiems, atsižvelgiant į jų pageidavimus ir kainų diapazoną.
 • Tibeto maistą galima plačiai pamatyti Nainital gatvėse. Autentiškų naminių „Kumoani“ patiekalų, tokių kaip „Bhatt kichurkani“ ir kt., Bus galima įsigyti vietiniuose restoranuose ir prekystaliuose..

9. Pahalgama:

Visame pasaulyje žinomas Amarnath Yatra takas eina per Pahalgamą. Tai puiki vieta nuotykių sportui, pavyzdžiui, žygiams. Tai taip pat rami ir graži vieta romantiškam medaus mėnesiui. Jo ežerai, miškai ir kalnai susirenka kartu, kad būtų puikus vaizdas.

Pahalgamas

 • Viena iš kvapą gniaužiančių vietų Indijoje laikoma Kašmyru, o Pahalgamas išsiskiria viena iš būtinų vietų. Ši vieta yra geriausia jaunavedžiams, nes jie gali praleisti akimirkas mėgaudamiesi nuostabiu vaizdu aplink kalvos stotį.
 • Jei esate tos poros, kurios mėgsta golfą, „Pahalgam Fairway“ bus geriausia vieta praleisti laiką su geresne puse.
 • Pahalgamą geriausia aplankyti vasarą, kuri yra maždaug nuo kovo iki birželio. Klimatas yra švelnus, o tai palanki viešnagei ir kelionei Pahalgame.
 • Turistas gali pasiekti Pahalgamą oro, kelių ir geležinkelių transportu. Artimiausias Pahalgamo oro uostas yra Srinagaras, o artimiausia geležinkelio stotis yra Džamu.
 • „Dum Aloo“ ir „Yakhni“ yra vienas garsiausių jų patiekalų. Turtingą aromatą ir tradicinį receptų skonį galima pajusti vos vienu kąsniu.
 • Balandis yra karščio mėnuo aplink didžiąją Indijos dalį; teisingai padarė kalnų stotis ir didelius šalies aukščius idealiomis medaus mėnesio vietomis šį sezoną. Čia rasite trumpą informaciją apie devynias geriausias vietas, kurias balandžio mėnesį galite aplankyti Indijoje. Eik per juos, užsisakyk bilietus ir skrisk! Norėtum niekada nebegrįžti.

Dažnai užduodami klausimai ir atsakymai:

1. Ar šiais mėnesiais kalnų stotyse būtų lietus??

Ans: Lietaus galima tikėtis Manali mieste Himachal Pradeše ir Pahalgame Džamu ir Kašmyre.

2. Ar būtina žinoti plaukimą renkantis medaus mėnesį į Lakšadveipo salas?

Ans: Ne, norint mėgautis nuotykių sportu Lakshadweep salose, žinių apie plaukimą nereikia, nes atitinkamos institucijos laikosi tinkamų saugos priemonių.

3. Ar „Manali“ yra bankomatų??

Ans: „Bank of Baroda“, Pandžabo bankomatai & „Sind Bank“, „ICICI Bank“ ir „HDFC Bank“ galima įsigyti „Manali“.