Bolivudo įrašai visada buvo keiksmažodis tiems, kurie nešioja „dideles“ pavardes. Viena tokių žvaigždžių, pradėjusi savo kelionę kaip menininkė, yra Alia Bhatt. Viena gražiausių B miesto herojių pažymėta Alia greitai išgarsėjo dėl puikių pasirodymų ir nuotykių kupino scenarijaus pasirinkimo.

Ši mergelė kilusi iš vertinamos „Bhatt“ šeimos, kuri yra žinoma dėl savo garsaus genofondo. Ji gimė viena garsiausių režisierių Mahesh Bhatt ir jo antroji žmona Soni Razdan. Garsi praeities širdies širdis Pooja Bhatt yra jos pusė. Dar įdomesnė jos šeimos dalis yra ta, kad Emran Hashmi ir Mohit Suri yra jos pusbroliai iš motinos pusės. Itin sėkmingas prodiuseris Mukeshas Bhattas yra jos tėčio brolis.

alia bhatt karštos nuotraukos

Toks nuostabus fonas! Neabejojama, kodėl ji yra natūrali žvaigždė! Leiskite mums daugiau sužinoti apie šią naujos kartos „Bhatt“ kartu su retomis ir populiariomis „Alia Bhatt“ nuotraukomis, kuriose pateikiamos įdomios jos asmeninio gyvenimo detalės ir biologiniai duomenys.

Alia Bhatt biografija:

Amžius & Gimimo data:

Alia gimė 1993 m. Jos Zodiako ženklas yra Žuvys. Nors ji gimė Indijoje, ji neturi Indijos paso. Taip yra todėl, kad jos motina Soni Razdan yra britų kilmės, todėl ji turi tą pačią pilietybę. Ji taip pat yra pusė gudžaratų (tėvo) ir pusė Kašmyro panditų (motina). Ji nesilaiko jokios konkrečios religijos ir yra ateistė.

  • Dabartinis jos namų adresas yra Flat No: 205, Beach Silver Apartments, B Wing, Juhu, Mumbai.

Alia bhatt gimtadienio nuotraukos

Išsilavinimas:

Alia mokėsi garsiojoje Jamnabai Narsee mokykloje Mumbajuje. Ji nelankė kolegijos, o aukščiausia jos išsilavinimo kvalifikacija yra vidurinė mokykla. Ji visada norėjo įsitraukti į filmus ir to siekė.

Aktorė alia bhatt College Pics

Ugis ir svoris:

„Alia Bhatt“ ūgis yra 5 pėdos 3 coliai (160 cm). Jos svoris yra 55 kg, o apytiksliai jos kūno išmatavimai yra 33-26-34. Ji šviesios odos, o plaukų spalva šviesiai ruda. Ji turi juodas akis, o gilios skruostų duobutės akimirksniu pritraukia dėmesį.

Alia bhatt seksuali nuotrauka

Patinka, pomėgiai, asmeniniai pomėgiai:

Alia Bhatt turi tikrai „įdomių“ pomėgių. Ji mėgsta tingėti ir miegoti 14 valandų, nepertraukiamai. Knygos ją taip pat intriguoja, tačiau tik ji guli. Be to, jai patinka dainuoti, šokti, atlikti jogą, išbandyti jėgas gaminant maistą, groti pianinu ir klausytis muzikos. Alia taip pat turi keistą įprotį užuosti pirštus, o tai daro gana dažnai.

Alia gražios nuotraukos

Socialinės žiniasklaidos paskyros:

Alia priklauso socialiniam genui ir per rankenas nuolat palaiko ryšį su savo gerbėjų baze. Ji atnaujina savo kasdienio gyvenimo dalykus, dabartinius projektus ir, žinoma, brangiausias akimirkas. Tai daro ją tikra socialinės žiniasklaidos žvaigžde, kuri yra labai įtraukta. Jei norite ją sekti, naudokite šiuos ID, kad ieškotumėte jos profilio:

  • Instagram: @aliaabhatt (51,2 milijono sekėjų)
  • „Facebook“: @ImAliaaBhatt (3,8 mln. Sekėjų)
  • „Twitter“: @aliaa08 (20,9 mln. Sekėjų)

Alia bhatt naujausios nuotraukos

Aktorės Alia Bollywood kelionė:

Alia Bhatt kelionė į Bolivudą prasidėjo dar septynerius metus 1999 metais pasirodžiusiame filme „Sangharsh“. Tačiau tikroji jos karjera prasidėjo 2012 m. Pažiūrėkime, kaip praėjo keli metai, ir pažvelkime į būsimus jos projektus:

Alia bhatt naujos nuotraukos

Debiutinis filmas ir kiti filmai:

Alia visada bus prisiminta dėl savo flirtuojančio debiuto Karano Joharo filme „Metų studentas“ (2012 m.). Jos kaip „Shanaya Singhania“ vaidmuo, kuris yra išdidus ir spalvingas, pelnė kritikus ir žiūrovų širdis. 2014 m. Su Imtiazo Ali „Greitkeliu“ buvo atskleista tikroji aktorė Alia. Po to sekė keli populiarūs filmavimai, tokie kaip „2 būsenos“ (2014), „Humpty Sharma Ki Dulhania“ (2014), „Udta Punjab“ (2016), „Mielas Zindagi“ (2016), „Badrinath Ki Dulhania“ (2017) , „Raazi“ (2018) ir „Gully Boy“ (2018). Iš viso ji vaidino 21 filme.

Laimėję apdovanojimai:

Be to, kad pelnė keletą įvertinimų už neapdorotus pasirodymus ir stulbinančiai natūralias išraiškas, Alia taip pat yra nuolatinė nominacijų apdovanojimų sąraše. Jos pirmasis pripažinimas buvo nominuotas kaip „Filmfare Award“ už geriausią moters debiutą už „Metų studentą“ (2012 m.). 2014 metais ji laimėjo „Filmfare Critics Award“ apdovanojimą už geriausią aktorę už savo nepaprastą darbą „Highway“. Už tą patį filmą ji taip pat buvo nominuota „geriausios aktorės“ titului. Vėlesniuose filmuose ji pelnė „Filmfare“ apdovanojimą už geriausią aktorę už „Udta Punjab“ 2016 m. Ir „Raazi“ 2018 m..

Alia bhatt karšti vaizdai

Kiti filmai:

Šiuo metu Alia prisiregistravo prie dviejų hindi filmų „Brahmastra“, „Sadak 2“, kurie turėtų būti išleisti kitų metų pradžioje. 2021 -ieji jai bus dar įspūdingesni, nes ji, kaip „Sita“ vaidmuo žvaigždės režisieriaus Rajamouli filme „RRR“, įves epinį įėjimą į Pietų Indijos kiną. Visi šie projektai yra filmavimo stadijoje, skirtingose ​​geografinėse vietose.

Alia Bhatt Pics Rrr

„Alia Bhatt“ nuotraukų galerija: vaikystė, gimtadienis, tėvai ir filmai:

Pažvelkime į keletą brangiausių Alia gyvenimo akimirkų nuotraukų ir vaizdų pavidalu:

1. Alia su seserimi Pooja:

alia bhatt vaikystės nuotraukos

Tai turbūt viena seniausių Alia nuotraukų. Žavingas 3–4 metų kūdikis Bhattas yra pozuojantis fotoaparatui kartu su savo mylimąja seserimi Shaheen.

2. Mamos meilė:

alia bhatt senos nuotraukos

Čia matoma Alia BhattmotherSoni, pozuojanti su savo 6 mėnesių kūdikiu. Kam reikalinga lėlė, kai ant rankų turi tokį mielą pyragą kaip ji? Jos apvalus veidas ir šilkiniai plaukai su saga kaip nosis suteikia mums mielos agresijos.

3. Mažoji undinė:

alia bhatt tikros nuotraukos

Tai viena iš rečiausių Alia nuotraukų, kurioje 6 mėnesių burbulas yra užsiėmęs baseino metu. Apsupta plūdurių ir saugoma sesers, atrodo, kad ji mėgaujasi vėsiu purslu!

4. Pozavimas su tėčiu:

alia bhatt tėvo nuotrauka

Jei „mielas“ turėtų apibrėžimą, tai tikriausiai būtų mažoji Alia versija. Čia matoma vienerių metų putli lėlė, kuri leidžia laiką su brangiausiu tėčiu. Šioje nuotraukoje ji atrodo kaip vanilės ledų kamuolys!

5. Drooling apie maistą:

Nuo vaikystės Alia yra visiška gurmanė. Ji mėgaujasi įvairiausiais patiekalais ir netgi eksperimentuoja su įvairiomis virtuvėmis. Pažvelkite į šį 2 metų kūdikį, svajojantį, ką valgyti toliau!

6. Ateities žvaigždė:

Visada pasitikinti Alia niekada nesuklysta pozuodama! Atrodo, kad žvaigždės vaikas yra visiško našumo režimas šioje nuotraukoje. Su garbanotomis spynomis ir šuniuko veidu, kuris gali atsispirti tokiai išvaizdai!

7. Su pussesere Pooja:

Nepaisant didžiulio amžiaus skirtumo tarp Alia ir Pooja, abu brolius ir seseris sieja puikūs santykiai. Čia matosi trys senos Alijos, kurios atrodo labiau kaip mini „Pooja Bhatt“ versija.

8. Mažasis Sardarni:

Mes tiesiog negalime nustoti kalbėti apie šį Alia paveikslą. Keturios senos mergaitės nuo pat pradžių parodė visus atlikėjos ženklus. „Aww“ yra žodis, apibūdinantis šią turbanomis apsirengusią damą Sardarą.

9. Paplūdimio laikas:

Patikrinkite šią 6 metų Aliją, besimėgaujančią atostogomis paplūdimyje. Apsirengęs vaivorykštiniu maudymosi kostiumėliu, apvaliu veidu „Bitsy-Boo“ pasiruošęs maudytis jūroje. O, ar pastebėjote, kas ta kita mergina? Taip! Tai žinoma dizainerė Masaba Gupta!

10. Ilgaplaukis Rapunzel:

Šis žaismingas 7 metų Alia paveikslas atskleidžia jos susidomėjimą išbandyti skirtingas išvaizdas. Jei susimąstėte, kaip ji staiga užaugo tokius ilgus plaukus, tai dėl peruko, kurį ji dėvi!

11. Vaikų menininkas:

Vos septynerių metų Alia Bhatt visus pribloškė savo sidabro ekrano įrašu filme „Sangharsh“, savo pirmajame filme. Ji vaidino jauną Reet Oberoi, kuri dabartinę versiją atliko „Preity Zinta“.

12. Su tėčiu ir seserimis:

Alia bhatt mokyklos mergaitės nuotrauka

Tikriausiai, kai ji buvo 10-12 metų, ši jos nuotrauka yra amžina mėgstamiausia. Ji pozuoja su vyresniosiomis seserimis ir tėčiu, kurie, atrodo, visi puikiai leidžia laiką.

13. Alia paaugliams:

Alia paauglių nuotr

Atrodo, kad Alijos kūdikio riebalai ir toliau auga kartu su jos amžiumi. Net ir sulaukusi paauglystės, 14-metė mergina vis dar neprarado savo švelnumo. Nenuostabu, kodėl labiausiai lepinamas vaikas šeimoje!

14. Su draugu:

Alia graži nuotrauka

Štai 15-metė diva pozuoja su draugu. Iki tol ji visada buvo apsirengusi sijonais ir chalatais. Ši karšta Alia Bhatt nuotrauka rodo jos virsmą iš merginos į puikią jauną moterį! Pirmasis jos klausymas:

Alia bhatt ki nuotrauka

Alia pasidalino savo pirmojo klausytojo „Student Of The Year“ vaizdo įrašu. 19-metė vis dar nebuvo „pasiruošusi“ pagal savo išvaizdą. Nuo čia ir prasidėjo jos svorio metimo kelionė!

15. Su savo puošniais automobiliais:

Alia bhatt hd nuotraukos

Gyvenimas po SOTY-1 20 metų Alia buvo labai kitoks. Ji tapo vienos nakties žvaigžde ir yra nuolat persekiojama paparacų, kuriuos nustebino turimų prabangių automobilių skaičius.

16. Vakarėlis su jos geriausiais berniukais:

alia bhatt ir varun dhawan nuotraukos

Varun ir Sid yra ne tik geriausi jos draugai, bet ir Alia žvaigždės debiutiniame filme SOTY. Nuotrauka yra puikus būdas švęsti jų draugystę ir prarastus santykius!

17. Gyvūnų mylėtojas:

alia nuotrauka su savo augintiniu

Alia meilė gyvūnams matoma visose jos „Instagram“ nuotraukose. 23 metų mergina nusipirko kailinį kačiuką ir pavadino jį Edvardu. Nesame tikri, kuris iš jų tirpdo mūsų širdis dėl jų nekaltumo!

18. Alia su Ranbiru:

Alia bhatt ir ranbir kapoor nuotraukos

Visas pasaulis žino apie 24 metų Alia Bhatt ir jos vaikino Ranbiro Kapoor meilės gyvenimą. Duetas neseniai paskelbė nuotrauką, kurioje jie asmeniškai praleidžia atostogas Europoje.

19. Naujuose namuose:

Alia bhatt pilnas vaizdas

26-erių Alia dalijasi savo naujų namų nuotraukomis, kurios turi nuostabų senojo pasaulio žavesį. Šiais paspaudimais aktorė atskleidžia savo skonį senoviniams baldams ir minimalistiniam interjerui!

Tai dar ne viskas! Jei norite pamatyti daugiau „Alia Bhatt“ naujausių naujienų, galite pasiekti jos „Facebook“ ar „Insta“ paskyras. Turėdama nenugalimą išvaizdos ir talento derinį, ji yra viena iš karaliaujančių pramonės karalienių. Ji taip pat pamažu tampa atpažįstama kituose filmuose, ir mes tikimės, kad jos, kaip visos Indijos herojės, laikas prasideda gana gerai!