Bolivudas nuėjo ilgą kelią nuo tada, kai jis prasidėjo šiek tiek daugiau nei prieš šimtmetį. Nuo sarees iki trumpų sijonų, bikinį puošė mūsų nulinio dydžio aktorės. Straipsnyje išvardytos visos tos spalvingos maudymosi kostiumėlių suknelės herojės, kurios mus žavi savo žudikiška išvaizda.

Top 20 Bolivudo herojų bikinių nuotraukų:

Pažvelkime į 15 geriausių Bolivudo bikinių aktorės nuotraukų nuo 2014 iki 2021 m.

1. Priyanka Bikini Dostanoje:

Bolivudo aktorės bikinio nuotraukos

Mūsų pačių „Mis pasaulis“ pirmą kartą nuslopino savo slopinimą sidabro ekrane 2008 m. Filme „Dostana“. Prisimeni dainą „Jaane Kyun Dil jaanta hai, tu hain toh“ „Man bus viskas gerai“? Taip, ta patraukli melodija, kurią mes visi kadaise niūniuodavome, kai ji pirmą kartą pasirodė. Tarptautinė žvaigždė ir mados ikona Priyanka Chopra dainai „Jaane Kyun“ įsirėžė į menką, tačiau elegantišką auksinę monokini. Ji atrodė kaip diva. Turėdama kreivą kūną ir „oomph“ faktorių, ji ją sukrėtė.

2. Anushka Sharma juodais bikiniais:

karštos bikinio nuotraukos iš Bolivudo įžymybių

Ketvirtajame filme „Ladies v/s Ricky Behl“ Anushka Sharma įslydo į dviejų dalių puoštą juodą bikinį. Ji puikavosi savo kūnu pasitikėjimo oru. Jai pavyko į savo filmą su bikinio scena įnešti labai reikalingą X faktorių.

3. Deepika Padukone rožiniame bikini:

Bolivudo bikinio nuotraukos

Viena populiariausių ir daugiausiai uždirbančių Bolivudo aktorių Deepika Padukone savo filmui „Kokteilis“ pirmą kartą pasirodė su bikiniu sidabro ekrane. Deginantis Keiptauno paplūdimyje, ji buvo apsirengusi raudonu dviejų dalių bikiniu. Ši ilga kojytė tikrai žino, kaip pakelti temperatūrą.

4. Lara Dutta Bikini mėlyna spalva:

Bolivudo aktorės bikinio nuotraukos

„Mis Visata“ Lara Dutta turi puikų kūną puikuotis, ir ji tai padarė būtent 2009 m. Išleistame filme „Mėlyna“. Ji filme pasirodė dviem bikiniais. Ji matoma po vandeniu su dviejų dalių blizgančiu sidabriniu bikiniu ir dar kartą su persikiniu rožiniu bikiniu. Ji atrodo žaibiškai puošniai ir lengvai bei stilingai nusivelka abu bikinius.

5. Sonam Kapoor rožiniuose bikiniuose:

karšto bikinio vaizdai iš Bolivudo hd

Bolivudo madistė Sonam Kapoor pirmą kartą 2014 m. Išleistame filme „Bewakoofiyan“ užsidėjo bikinius. Ji atrodė nuostabiai dviejų dalių burbuliniame rožiniame be petnešėlių bikini. Skambindama daina „Gulcharrey“, ji sėdėjo prie baseino degindamasi kreivą kūną prieš panirdama į vandenį. Ji yra tikras malonumas akims.

6. Kareena Kapoor karštas maudymosi kostiumėlis:

Bolivudo bikinio vaizdai

2008 m. Kareena Kapoor padarė gana tendenciją su savo nulinio dydžio išvaizda, kuri tęsėsi kurį laiką. Ji vaidino filme „Tashan“, kuriame ji pasirodė su ryškiai žaliu dviejų dalių bikiniu, kuris pasirodė dainoje „ChaliyaChaliya“. Kareena, kuri taip pat buvo žinoma kaip žaidžianti saugiai, nuslopino savo slopinimą tokiu drąsiu bikinio žvilgsniu.

7. Katrina Kaif Bang Bang:

Bolivudo karštas bikinis

Katrina Kaif pirmą kartą 2014 metų filme „Bang Bang“ užsivilko rožinės spalvos bloko monokini. Scena apima romantišką melodiją, Meherbaan ir Katrina yra matomos baseino viduryje, atrodančios gražiausiose bikini. Labai paprasta scena, tačiau Katrina papildė jos karščio koeficientą.

8. „Alia Bhatt“ karštas maudymosi kostiumėlis:

karšta bikinio aktorė

Jauna ir energinga Alia Bhatt pasirodė bikiniu savo pirmajame filme „Metų studentas“. Tailando paplūdimyje nušauta Alia savo dviejų dalių ryškiai geltonos spalvos bikini atrodė gražiai ir koketiškai. Nors ji buvo debiutantė, ji nebuvo drovi fotoaparato ir scenoje atrodė visiškai pasitikinti.

9. Shilpa Shetty Dostanoje:

Bolivudo bikinio nuotraukos

Įvadinėje „Dostana“ dainoje Shilpa Shetty atrodė labai karšta. Nufilmuota Majamio paplūdimiuose, ji pakėlė aukštą temperatūrą su daina „Shut Up and Bounce“. Apsirengusi daugybe bikinio kelnių įvairiose scenose su mažais sijonais, ji atrodė geriausiai. Jos tobulos kreivės ir ilgos kojos pridėjo dainos patrauklumo ir nepamiršo ir pasakiškų šokio įgūdžių.

10. Saulėta Leone „Jackpot“:

Bolivudo herojės bikiniai

Karšta Bolivudo pramonės sirena Sunny Leone nėra nauja bikinio mažylė, tačiau tai tikrai buvo jos pirmas kartas ant sidabro ekrano su bikiniu. Ji pasirodė juodu dviejų dalių bikiniu filme „Jackpot“, išleistame 2013 m. Ji scenoje atrodė karšta. Jos nuostabus kūnas ir jausminga išvaizda daro ją mėgstamą tarp visų.

11. Bipasha Basu žaidimuose:

Bolivudo aktorės karštas bikinis

Bengalų bombonešis Bipasha Basu filme „Žaidėjai“ pasipuošė raudonu karštu dviejų dalių bikiniu. Nors tai ne pirmas jos bikinio bruožas, Bipasha sukrėtė sceną savo karštu patrauklumu ir gražiai tonizuotu kūnu. Tikrai galime tikėtis, kad pakankamai greitai pamatysime Bipasha dar vienoje bikinio scenoje.

12. Sonal Chauhan 3G:

karščiausia aktorės maudymosi suknelė

2013 m. Filme „3G“ Sonalis Chauhanas pasirodė karštoje dviejų dalių raudonos raudonos spalvos vieno peties bikini. Ji iškyla tiesiai iš vandenyno ir scenoje eina link paplūdimio. Jos šlapi plaukai, tonizuota figūra ir pasitikėjimas padegė ekraną. Kelias, mergina!

13. Bikinis Aditi Rao Hydari:

Bolivudo aktorės maudymosi kostiumėlis

Kita aktorė 2013 metais sidabro ekrane pasirodė su bikiniais. Tai miela ir burbuliuojanti Aditi Rao Hydari. Filmo „Boss“ scenoje Aditi apsirengė karštais rožiniais ir oranžiniais dviejų dalių bikiniais. Ji puikavosi savo kreivėmis, pridėdama švelnumo ir švilpė ekraną.

14. Jacqueline Fernandez 2 žmogžudystėje:

Bolivudo herojės karštas bikinis

Šri Lankos gražuolė Jacqueline Fernandez 2011 m. Trileryje „Žmogžudystė 2“ dainoje „Phir Mohabbat“ pasirodė su persikų blizgančiu dviejų dalių bikiniu. Aštri Jacqueline išvaizda, kreivas kūnas ir pasitikėjimas jos pirmąja bikinio scena sidabro ekrane tapo pagrindiniu hitu.

15. Kangana Ranaut in Rascals:

seksualus bolivudinis bikinis

Dabartinė paklausa Bolivudo aktorė „KanganaRanaut“ pirmą kartą sidabro ekrane pasirodė 2011 m. Išleistame filme „Rascals“ su baltais dviejų dalių bikiniais. prie kūno, artėjant fotoaparatui. Kangana viską daro užtikrintai ir stilingai.

16. Saanvi Srivastava:

Bolivudo aktorės bikinis

17. Malika Arora:

Bolivudo bikini

18. Kriti Sanon:

bikini bollywood naujausia

19. Urvashi Rautela:

Bikini aktorės

20. Kajal Aggarwal:

Bolivudo bikini pupytės

21. Neha Dhupia:

karšto bikinio vaizdai iš Bolivudo

22. Disha Patani:

bikini bollywood instagram