Rekha nuo septintojo dešimtmečio buvo Indijos kino pramonės dalis. Ji yra viena gražiausių moterų, kurią galima pamatyti, ir geriausiai žinoma dėl savo perėjimo iš nepatrauklaus mažo ančiuko į nuostabią ir gražią baltą gulbę.

rekha grožio patarimai

Rekha grožio patarimai:

Ji garsėja ne tik savo žavesiu ir gera išvaizda, bet ir nuostabiais pasirodymais keliuose filmuose. „Rekha“ grožio patarimai yra labai natūralūs ir paprasti, jais dalijamasi žemiau.

Plaukai:

Rekha grožio patarimai plaukams

Rekha supranta savo plaukų svarbą ir gerai jais rūpinasi. Ji naudoja naminę pakuotę, kurią sudaro varškė, kiaušiniai ir medus. Ji taip pat kelis kartus per savaitę masažuoja plaukus kokosų aliejumi. Dėl to jos plaukai tampa ryškūs, dideli ir labai blizgūs. Rekha paprastai vengia įmantrių plaukų produktų ar plaukų džiovintuvų dėl jų dirbtinio pobūdžio.

Oda:

odos priežiūros patarimai aktorė rekha Skin

Rekha niekada nemiega nenusiėmusi makiažo. Ji laikosi kasdienio odos valymo, tonizavimo ir drėkinimo. Ji taip pat visą dieną geria daug vandens, kuris palaiko hidrataciją, pašalina visus toksinus ir taip pat padeda jai jaustis šviežiai, gyvai ir aktyviai visą laiką.

Akys:

Rekha grožio patarimai akims

Rekos akys yra labai drąsios, natūralios ir išraiškingos. Ji naudoja daug pieštuko ir akių šešėlių, kad suteiktų savo akims patrauklią ir gražią formą. Ji taip pat naudoja šiek tiek tušo, kad pakeltų tas blakstienas ir suteiktų joms absoliučią diva išvaizdą.

Dieta:

Rekha grožio patarimų dieta

Rekai labai svarbu teisingai maitintis. Ji vengia keptų ar riebių maisto produktų ir laikosi labai sveikos mitybos plano. Chapattis, varškė, daržovės ir salotos yra pagrindinės jos mitybos įpročių dalys ir yra atsakingos už nuostabią ir jaunatvišką išvaizdą. Ji yra tipiška vegetarė ir tiki, kad valgo daug graikinių riešutų ir granatų.

Fitness rutina:

„Rekha Beauty Tips“ fitneso rutina

Rekha mankštinasi apie dešimt -penkiolika minučių per dieną, kad išliktų sveika ir geros formos. Ji taip pat mėgsta sodininkystę, šokius ir namų darbus, kurie iš dalies paaiškina jos aktyvaus gyvenimo ir pasakiško kūno priežastis. Joga taip pat yra svarbi jos kūno rengybos rutinos dalis, ir ji kasdien tai praktikuoja, kad visą laiką atrodytų jauna ir patraukli.

Ankstyva vakarienė:

aktorė rekha dietos paslaptys

Anot Rekha, prieš vakarienę ir miegą turėtų būti dviejų ar trijų valandų pertrauka. Todėl ji stengiasi baigti vakarienę iki septynių ryto. Ji mano, kad valgyti teisingai nėra vienintelis svarbus dalykas, tačiau valgyti jį reikiamu laiku yra daug svarbiau ir būtina.

SPA gydymas:

Rekha Beauty Tips SPA procedūra

Kasdien lankytis SPA centre yra svarbi Rekha gyvenimo dalis. Ji supranta aromaterapijos ir ajurvedos masažų naudą, dėl kurių ji kasdien atlieka savo namuose atliekamus masažus ir SPA. Rekha tikrai žino, kaip gyventi sveiką, tinkamą ir drausmingą gyvenimą.

Makiažo patarimai:

„Rekha Beauty Tips“ makiažas

Reka labai mėgsta savo makiažą. Ji buvo pirmoji, kuri pradėjo naudoti aliejinį makiažą tarp savo bendraamžių, kai kiti naudojo makiažą iš talko. Paprastai jai niekada nereikėjo makiažo meistrės ir ji pataisė pati. Jos naudojamos spalvos yra labai drąsios ir patrauklios, o išvaizda labai elegantiška ir spalvingos.

Geras miegas:

Rekha grožio patarimai, kaip gerai išsimiegoti

Rekha tiki, kad prieš pradedant naują dieną reikia gerai pailsėti ir išsimiegoti. Ji anksti eina miegoti ir taip pat anksti atsikelia. Tai suteikia jai daug energijos visai dienai, taip pat suteikia odai labai spindinčią ir elastingą tekstūrą. Nenuostabu, kad ši aktorė visada yra tokia linksma ir entuziastinga, nepaisant augančio amžiaus.