Jei Bolivudo blogiukai būtų palaiminti angelais, jie tikriausiai atrodytų kaip Shraddha Kapoor! Viena perspektyviausių naujos kartos Bolivudo aktorių Shraddha skleidžia visą dėmesio centrą. Nekalta išvaizda ir žavinga išraiška ji nuolat daro savo kaip visos Indijos žvaigždės ženklą.

Gimęs garsiajam B miestelio piktadariui Shakti Kapoor ir Shivangi Kapoor, dainininkė ir aktorė veteranė, Shraddha turi tvirtą filmo foną. Jos brolis Siddhanthas Kapoor taip pat yra naujas hindi filmų aktorius. Įdomu tai, kad ji taip pat susijusi su Padmini Kolhapure, kuri yra praeities Bolivudo herojė. Esant tokiai turtingai kilmei, Shraddha patekti į filmą buvo gana lengva, tačiau jos talentas ir sunkus darbas ją išlaikė!

shraddha kapoor biografija

Norėdami gauti daugiau intriguojančių faktų, detalių ir Shraddha Kapoor nuotraukų su profiliu, skaitykite toliau!

Shraddha Kapoor biografija:

Amžius ir gimimo vieta:

Šiuo metu Shraddha Kapoor yra 34 metai, nes ji gimė 1987 m. Kovo 3 d. Mumbajuje, Maharaštroje. Jos Zodiako ženklas yra Žuvys ir ji seka induizmą. Jos pilietybė yra indė, ji yra dalis pandžabų (tėvo pusėje), o dalis – maratų ir Konkani (motinos šeima). Ji puikiai moka visas šias kalbas, kartu su hindi ir anglų kalbomis.

shraddha kapoor pyrago pjaustymas

Mokykla ir kolegija:

Shraddha baigė mokslus Mumbajuje iš Jamnabai Narsee mokyklos, esančios Juhu mieste. Tada ji persikėlė į Amerikos mokyklą Bombėjuje siekti aukštojo mokslo. Tarp jos klasės draugų yra žinomų asmenybių, tokių kaip Athiya Shetty ir Tiger Shroff. Vėliau ji nusprendė rimtai žiūrėti į aistrą vaidinti ir ėmėsi teatro studijų Bostono universitete JAV.

Ugis ir svoris:

Shraddha Kapoor aukštis yra apie 5 pėdos 5 coliai (165 cm). Ji sveria apie 52 kg, o jos gyvybinė statistika yra 34-25-34. Ji turi gražius juodus plaukus, o jos akių spalva yra Hazel Brown. Shraddha turi smėlio laikrodžio figūrą ir yra kūno rengybos keistuolis. Ji turi šviesų odos atspalvį pagal Indijos standartus ir yra žinoma dėl savo aštrių bruožų, nepriekaištingos odos ir gražios šypsenos.

shraddha kapoor kūno forma

Pomėgiai ir kiti pomėgiai:

Be aistros vaidinti, Shradha taip pat mėgsta skaityti ir gaminti maistą. Ji taip pat mėgsta kolekcionuoti visų markių ir tipų batus. Jos mėgstamiausios knygos yra „Shantaram“, parašytas Gregory David Roberts, ir visa „Hario Poterio“ serija, kurią sukūrė J.K. Rowling. Ji yra gurmanė ir nepalieka galimybės grimzti į dantis ne vegetariškuose patiekaluose, ypač jūros gėrybėse. Shraddha taip pat yra apmokyta dainininkė, talentą paveldėjusi iš savo motinos.

shraddha kapoor fitnesas

„Twitter“ ir „Instagram“:

Shraddha Kapoor yra viena iš labiausiai sekamų aktorių socialiniuose tinkluose. Ji nuolat palaiko ryšį su savo gerbėjais ir draugais, kad galėtų žvilgtelėti į jos pasaulį. Nuo filmų atnaujinimų iki asmeninio gyvenimo žvilgsnio Shraddha kuria įdomias istorijas ir įrašus. Ji taip pat seka daugumą savo žvaigždžių ir kitų žinomų Indijos aktorių, o tai rodo jos draugišką prigimtį.

Jei jums įdomu sužinoti, ką Shraddha ką tik paskelbė, vadovaukitės šiomis rankenomis:

Shraddha Kapoor Bolivudo detalės:

Shraddha turi natūralią nuojautą vaidybai, kuri labai anksti jai suteikė daug galimybių. Sužinokime daugiau apie jos Bolivudo kelionę:

Debiutas ir kiti filmai:

Geriausias būdas įvertinti Shraddha karjerą būtų prieš ir po „Aashiqui“ (2013). Nors ji kelis kartus pasirodė sidabro ekrane, pradedant debiutu „Teen Patti“ (2010 m.), „Luv ka End“ (2011 m.), Būtent romantiška muzikinė „Aashiqui“ seka suteikė jai labai reikalingą pertrauką. Priešais Siddharthą Roy Kapoorą pasirodžiusi Shraddha sugebėjo tai nutraukti savo sensacingu pasirodymu. Tarp kitų populiarių jos filmų yra „ABCD 2“ (2015 m.), „Ok Jaanu“ (2017 m.), „Half Girl Friend“ (2017 m.) Ir daugiakalbė, didelio biudžeto „Sahoo“, kurią vaidina kartu su visos Indijos žvaigžde Prabhas.!

Aashiqui 2

Apdovanojimų sąrašas:

Be to, kad pelnė keletą žiūrovų ir kino kritikų įvertinimų, Shraddha į savo kačiuką taip pat atsiėmė keletą svarbių apdovanojimų. 2011 m. „Lions Gold“ apdovanojimuose ji buvo paskelbta „perspektyviausiu aktoriumi (moterimi)“ už filmą „Teen Patti“. 2012 m. Ji apdovanota „Geriausios aktorės“ apdovanojimu, išduotu „Stardust Awards“ už „Luv Ka The End“. Kartu su keliomis nominacijomis ateinančiais metais Shraddha taip pat pridėjo plunksną prie savo kepurės, 2015 m. Laimėjusi „Geriausia metų įžymybių dainininkė“ už „Ek Villain“.

Būsimi filmai:

Yra ilgas 2019–2020 m. Shraddha Kapoor būsimų filmų sąrašas. Ji vaidina pagrindinį vaidmenį Nitesh Tiwari filme „Chichhore“ kartu su Naveen Polishetty, Pratein Babbar ir kitais aktoriais. Tikimasi, kad ji bus išleista 2019 m. Rugsėjo mėn. Ji taip pat planuoja išleisti 2020 m. Sausio mėn. Remo D-Souza „Street Dancer 3D“, pastatytą priešais Varun Dhawan. Kiti filmai, kurių išleidimo datos dar nėra baigtos, yra „Chanda Mama Door Ke“, R Madhavan, „Shotgun Shaadi“ su Sidu Malhotra ir „Dhadkan 2“ su Sooraj Pancholi

Shraddha Kapoor nuotraukos: gimtadienis, tėvai, draugai ir filmai:

Pasiruoškite būti sužavėti šioje amžinojoje Shraddha Kapoor nuotraukų galerijoje

1. Vaikystės nuotrauka:

Čia matyta, kad Shivangi Kapoor kaip meškiukas apkabina 1 metų Shraddha. Nors atrodo, kad jos mama labai džiaugiasi, mažos mergaitės atrodo šiek tiek pasimetusios scenoje.

2. Su broliu automobilyje:

Kaip žavingai atrodo brolio ir sesers duetas šioje nuotraukoje? Shraddha ir Siddhanth pastebėti sėdintys savo automobilyje ir pozuojantys fotoaparatui. Dveji metai atrodo šiek tiek išsigandę ir sulaukia palaikymo iš savo bade bhayya.

3. Su tėvais:

Shraddha Kapoor šeimos ryšys yra akivaizdus visose jų nuotraukose. Ši nuotrauka, tikriausiai padaryta, kai jai buvo maždaug 3-4 metai, užfiksuoja geriausias jos akimirkas su tėvais, Shakti ir Shivangi. Kokia žavinga ji atrodo!

4. Sveikinimai vaikystei:

Ar ši nuotrauka nekelia noro su jais rėkti? Atrodo, kad Shraddha ir jos brolis mėgaujasi kiekviena savo laiko dalimi. Kokios tos linksmos dienos! Visos šypsenos, be rūpesčių!

5. Gimtadienio tortų pjaustymas:

Shraddha Kapoor gimtadienio šventės su šeima ir artimais draugais priverčia laukti dienos. Ši 4 metų princesė atrodo per daug susijaudinusi, kad galėtų pūsti žvakes ir supjaustyti pyragą.

6. Atostogų laikas:

Verta pažvelgti į šį retą ir nematytą 5 metų Shraddha paveikslą su visa šeima atostogaujant. Būdama maža, ji visada sulaukia daug dėmesio iš savo tėvų, ypač Shakti Kapoor, Shraddha Kapoor tėvo.

7. Dviračių laikas:

Tarp daugybės Shraddha su broliu nuotraukų ši patenka į mėgstamiausių sąrašą. Abu jie ciklo laiką skiria gana „rimtai“, ypač Siddhanthas, kuris jau demonstruoja herojaus bruožus. Ši nuotrauka buvo spustelėta, kai jai buvo maždaug 5-6 metai.

8. Dantų fėja:

Pažvelkite į šią gražią merginą priešais kirpčiukus. Kuriama 8 metų diva atskleidžia plačią šypseną, nepaisydama danties. Dabar ji jau suaugusi mergina ir jau rodo būsimos žvaigždės bruožus!

9. Paauglystėje:

Štai! Čia yra jūsų mėgstamiausia mergina, kuri įžengė į paauglių aukso amžių. Šis karštas Shraddha Kapoor vaizdas buvo padarytas, kai jai buvo 14–15 metų ir ji buvo pasirengusi baigti mokslus! Tikra grožio karalienė!

10. Su Lata Mangeshkar:

Shraddha mama, profesionali dainininkė, palaiko artimus santykius su legendiniu atlikėju Lata Mangeshkar. Ši Shraddha Kapoor nuotrauka sukelia daug malonių prisiminimų su jos mėgstamu „Lata Aaji“.

11. Žaisti zuikius:

Ši miela Shraddha nuotrauka su savo draugais tikrai primena „Playboy Bunnies“! Atrodo, kad 20-metė aktorė smagiai leidžia laiką su savo nusikalstamumo partneriais!

12. Debiutinis filmas:

Ši nuotrauka yra iš pirmojo Shradha Kapoor filmo „Teen Patti“, kuris buvo išleistas 2010 m., Atidarymo renginio. 23 metų mergina šiame filme tapo kameja ir, nepaisant trumpo vaidmens, pelnė keletą įvertinimų.

13. Šeimos nuotrauka:

Tai viena iš retų progų, kai visa šeima turėjo galimybę susiburti. 26-erių Shraddha spindi iš džiaugsmo, nes švenčia tetos gimtadienį.

14. Mėgstamiausias kompanionas:

Shraddha yra gyvūnų mylėtoja, o jos augintinis „Shylo“ yra jos mėgstamiausias. Tikriausiai ši nuotrauka padaryta, kai jai buvo maždaug 27–28 metai, ir ji yra pripildyta viso pasaulio švelnumo.

15. Apdovanojimų laimėtojas:

Kai Shraddha buvo maždaug 28 metai, ji laimėjo prestižinį „Brand Visionary Award 2015“ apdovanojimą. Ji pribloškė visus savo unikaliu drabužių spintos pasirinkimu ir užkrečiama šypsena

16. „Fitness Freak“:

Shraddha yra nuolatinis sporto salės lankytojas ir daro viską, ko reikia, kad išliktų tinkamas. 30 metų aktorė po intensyvios treniruotės grįžta prie savo automobilio. Ji parodo, kaip stilingai prakaituoti!

17. Pasivaikščiojimas su vaikinu:

31 metų gražuolė tariamai susijusi su daugeliu jos žvaigždžių. Tačiau patikimi šaltiniai mano, kad Rohanas Shrestha yra Shraddha Kapoor vaikinas, o pora planuoja netrukus tuoktis.

18. „Snapchat“ akimirkos:

Shraddha palinkėjo savo širdies draugei Eshankai su šia miela „snapchat“ filtro nuotrauka. Ši 31 metų gražuolė dalijasi savo brangiomis akimirkomis su ja, kuri Shraddha vadina „draugais visam gyvenimui“.

19. Viršelio mergina:

Čia yra viena iš naujų Shraddha Kapoor nuotraukų. Neseniai žurnalo „Femina India“ fotosesijoje 32 metų Shraddha atnešė savo geriausią pusę. Ji dvelkė metaline, raukyta suknele su senovinėmis garbanomis. Pasitikėjimas ir išvaizda- tai jums Šradda!

20. Prabhas ir Shraddha Kapoor:

Neperdėta teigti, kad 32 metų Shraddha yra laimingiausia mergina žemėje, kuri gali būti suporuota priešais Prabhas tokiame svajingame biudžetiniame filme kaip „Saaho“. Jos veiksmo sekos, sumaišytos su žavesiu, sukėlė jai nakties pojūtį ir Pietų Indijoje.

Tai dar ne viskas! Ši gražuolė siautėja kino industrijoje ir pagreitina jos kelionę. Ji tiki viskuo, kas geriausia, ir tuo mėgaujasi, kol tai nesibaigia. Norėdami gauti daugiau informacijos apie Shraddha Kapoor naujausias naujienas, patikrinkite jos socialinės žiniasklaidos paskyras ir reguliariai sekite ją.