Disha Patani! Bollywood film endüstrisine çok yakın zamanda girdi ve şimdiden sahneyi ateşe veriyor. Disha Patani, ateşli fotoğrafları, cesur fotoğraf çekimleri, spor salonu tonlarında mükemmel vücut yapısı ve dans hareketleri ile çok popüler oldu. Disha gerçekten de Bollywood’un kalbi haline geldi ve hepimiz onu ekranda asla yeterince alamıyoruz. Sizin kadar biz de ona aşık olduk, bu yüzden DishaPatani’nin en iyi fotoğraf galerisini ve çarpıcı ve büyüleyici görüntülerini derlemek için uğraştık..

Birlikte gidelim ve onları kontrol edelim! Bizi etkiledikleri kadar sizi de etkileyeceklerine bahse gireriz..

18 Görünmeyen Disha Patani Sıcak Görüntüleri 2021:

Disha Patani’nin bu kesinlikle muhteşem ve cızırtılı sıcak görüntüleri ile gözlerimizi alamıyoruz. İşte başlıyoruz!

1. Kalın Batı Elbiseli Disha Patani:

Disha Patani Kalın Batı Elbiseli

Disha, özellikle mükemmel tonlarda bir batı elbisesi giydiğinde bizi etkilemeyi asla başaramaz. İşte siyah renkle süslenmiş kalın uzun elbise ile böyle bir görünüm. Kesinlikle nefes kesici görünüyor. Ödüllü bir ünlü etkinliğinde görülen Disha, istisnasız böyle şık ve zarif kıyafetler giymeyi sever. Onu şaşırtıcı derecede sıcak ve büyüleyici gösteriyor.

2. Crop Top’da Disha:

Disha Patani Crop Top

Sıcak ekin bir görünümde Disha’ya ne dersiniz? Yukarıdaki resim, film çekiminde tıklandığında kot şortlu beyaz renkli kolsuz bir kısa üst giydiğini gösteriyor. Genel olarak tonlu bir görünüm ve büyüleyici bir stil ifadesi ile çarpıcı ve çağdaş görünüyor. Bu kolay kıyafet aynı zamanda çok rahattır ve elbette temel görünümleri asla unutmazsınız.!

3. Disha Patani Sıcak Saree Fotoğrafları:

Disha Patani Sıcak Saree Beyaz

Disha’nın genellikle sadece batılı şık ve şık giyimde görüldüğünü düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Elbiseler ve kısa üstler içinde çarpıcı ve seksi görünüyor; sarilerde nefes kesici ve çekici görünüyor. Sonuçta, sır, sare’lerin mükemmel stilinde yatmaktadır. İşte ünlü bir düğün etkinliğine katılırken rastladığımız böyle bir fotoğraf. O muhteşem değil mi? Ne düşünüyorsun?

4. Mayoda Disha:

Disha Patani Mayo

Disha’nın resim galerisinden sıcak bir fotoğraf çekimine ne dersiniz? Aktrisin bu kırmızı renkli yüzme resmi internette viral olarak dolaşıyor ve biz de şok olmadık. Hiç şüphesiz o kadar cesur ve seksi görünüyor. Disha Patani, kendine güvenen sıcak bikinisi ve mayo fotoğraflarıyla sık sık övülüyor. Abs ve tonlu yapısıyla mükemmel vücudunu nasıl gösterişini seviyoruz.

5. Güzel Bir Elbisede Yemek:

Disha Patani Güzel Bir Elbiseyle

İşte güzel oyuncunun bir başka yönü – uzun bir frak ya da cübbe kıyafeti içinde. Disha Patani’de sırtı açık tasarımlı bu altın rengi elbise kesinlikle göz kamaştırıcı ve çekici. Kimse inkar edemez. Çarpıcı yüksekliği, yüz hatları ve ince atletik vücut yapısı göz önüne alındığında, uzun elbiseler ve frak kıyafetleri genellikle kişiliğine uygundur. Bahse gireriz ki kimse aynı kıyafetle Disha kadar seksi görünemez!

6. Spor Giyimde Disha:

Spor Giyimde Disha Patani

Disha Patani, Calvin Klein ile siyah spor giyimli son fotoğraf çekim fotoğraflarını yayınladı ve o andan itibaren her yerde trend oldular. Hepimiz nedenini doğru tahmin ettik – cesur fotoğraf çekimi gerçekten inanılmaz. Spor kıyafetlerinin içinde çok seksi ve cıvıl cıvıl görünüyor. Kişisel olarak bile, Disha’nın rahat sporlarını ve egzersiz kıyafetlerini tanıttığını sık sık görüyoruz ve şunu söylemeliyiz – o gerçekten mükemmel bir elçi.!

7. Jogger Pantolonda Disha:

Disha Patani Jogger Pantolonlu

Disha, cesur görünümüyle film endüstrisinde ateş yakmayı ve kıvılcım çıkarmayı çok sevse de, çoğu zaman bir komşu kızı gibi ortaya çıkıyor. İşte aktrisin pantolonu veya koşu pantolonu içindeki böyle bir resmi. Bu resimde oldukça basit ama çekici ve zarif. Bu, Disha’nın stil ifadelerinin her birini kişiselleştirilmiş görünümlerle nasıl çivilediğini ve tamamladığını gösteriyor..

8. Gündelik Kıyafetlerde Disha Patani:

Rahat Kıyafetlerde Disha Patani

İşte Disha’nın normal kıyafetiyle, bu sefer gündelik kıyafetleriyle başka bir fotoğrafı. Temel kot pantolonu ve siyah renkli tişörtü giydiği görülüyor ve hala çok kadınsı ve basit görünüyor. Bu fotoğraf, aktrisin en çok trend olan havalimanı görünümleri arasında yer alıyor. Bahse gireriz hiçbirimiz bu kadar basit bir görünümü bu kadar zahmetsizce taşıyamayız. Ne dersin?

9. Kısa Elbiseli Disha:

Disha Patani Kısa Elbise

Bu güzel oyuncunun kırmızı renk kısa elbisesi de var. Bu kolay, dökümlü elbise basit bir kıyafet ve yine de Disha’nın onu ifade görünümünde ne kadar muhteşem ve çarpıcı bir şekilde şekillendirdiğine yardım edemeyiz. Bu tür rahat kıyafetler, günlük gezilere çıktığında en sevdiği seçimler arasında yer alıyor ve yine de sıcak ve büyüleyici görünümlerle mükemmel görünüyor..

10. Bodycon Elbiseli Disha:

Disha Patani Bodycon Elbiseli

Disha’nın bodycon elbisesiyle en yeni fotoğraflarına baktınız mı? Bu tarz elbise modelleri pek çok vücut yapısına uymaz ve uymaz. Ancak, leydi aşkımızın bunu sorunsuz ve zahmetsizce gerçekleştirmesinden heyecan duyuyoruz. Bodycon elbise, atletik tonlu vücut yapısıyla mükemmel uyum sağlar ve güzel ve sıcak görünmesiyle dikkat çeker.!

11. Transparan Elbisede Cızırtılı Sıcak Görünüm:

Disha Patani Transparan Elbiseli Cızırtılı Sıcak Görünüm

İşte en sevdiğimiz Disha’nın gümüş rengi cızırdayan sıcak ince süslenmiş elbisesinin bir görüntüsü. Elbisenin girift desenleri ve tasarımları güzel görünümüyle oldukça dikkat çekiyor ve gözlerimizi bu güzellikten alamıyoruz. Bu, bu aktrisin en trend ve tüm zamanların en sevdiği görünümleri arasında yer alıyor..

12. Lehenga’da Disha:

Lehenga'da Disha Patani

Hiç lehenga’da Disha Patani’ye rastladınız mı? İşte böyle bir görünüm – Falguni Shane Peacock tasarımcı lehenga’daki Disha. Bu, Mumbai’deki bir ünlü etkinliğinde tıklandı ve Disha bu kıyafet içinde harika ve mükemmel görünüyor. Aktristen kusursuz bir şekilde karmaşık, peluş ve ihtişamlı bir görünüm getiriyor.

13. Spor Salonu Rutininde Disha:

Disha Patani Spor Salonunda Rutin

Disha’nın spor salonunu ve egzersiz rutinini ne kadar çok sevdiğini hepimiz biliyoruz. Gerçekten de, mükemmel spor salonu tonlu vücudu abs ile sergileyen çok az Bollywood aktrisinden biri. Bu resimde sıkı çalışmasının ne kadar iyi ödediğini görebiliriz. Aktrisin bu spor salonu rutin görüntüsü, spor giyimde sıcak hisler uyandırıyor. O gerçekten muhteşem görünüyor!

14. Sıcak Parti Elbisesi:

Disha Patani Sıcak Parti Elbisesi

Aktrisin zamansız, muhteşem bir parti kıyafeti giymesine ne dersiniz? Güzel bir yeşil renkli elbiseyi sergilediği bu resim gerçekten de gözlerimiz için bir zevk. Disha’nın kişiselleştirilmiş hislerini ve iddialı görünümlerini getirmek için mevcut stili nasıl yeniden tanımladığını seviyoruz. bunu nasıl seversin?

15. Şık Kıyafetlerde Disha:

Disha Patani Zarif Kıyafetiyle

Hiç zarif, şık kıyafetler içinde bir aktrisle karşılaştınız mı? İşte böyle bir görüntü. Disha, bu resimdeki muhteşem sarı renkli elbiseyi giyiyor ve biz de ona bu kadar çok yakıştığını seviyoruz. Katmanlı desen kıyafeti, kalabalığın dışında şık görünmesini sağlar ve çağdaş, sinirli ve şık hisleri mükemmel bir şekilde ortaya çıkarır. Bu sıcak kıyafet gerçekten de en iyi favorilerimiz arasında.

16. Yaz Gardırobunda Disha:

Disha Patani Yaz Gardırobunda

Disha’nın sezonun favorileri ve en sevdiği resimlerle birlikte gardırobunu değiştirdiğini sık sık görüyoruz. Ve yine de, eline geçirdiği tüm trendleri çiviliyor. Karşılaştığımız aktrisin böyle bir yazlık gardırop resmi. Disha, hem rahat hem de onun içinde en iyi seksi görünümleri ortaya çıkaran bu pembe renkli güzel elbisenin içinde güzel görünüyor..

17. Anarkalı’da Disha Patani:

Anarkalı'da Disha Patani

Hiç Anarkali’nin ve Hintlilerin etnik kıyafetler giydiği Disha Patani’ye rastladınız mı? Bu elbise mutlaka görülmesi gereken bir resim. Hint kıyafetlerini de çok mükemmel bir şekilde taşıyor; herhangi bir şikayetimiz yok. Işıltılı ve büyüleyici görünüm gerçekten de onun stilinde sevdiğimiz şey..

18. Hint Giyiminde Disha Patani:

Hint Giyimde Disha Patani

Işıltılı Hint giyiminde Disha’nın benzer bir resmine ne dersiniz? İşte şeffaf işinde güzel beyaz kurti’yi sergiliyor. Batılı ve cesur kıyafetler kendisine ne kadar yakışıyorsa etnik giyim kategorisinde de oyuncu kusursuz ve göz alıcı görünüyor. Hint kıyafetleriyle yaptığı sıcak fotoğraf çekimi de gerçekten alkışı hak ediyor.

Bu güzel ve muhteşem Disha Patani sıcak fotoğraf ve resim galerisini keşfetmekten keyif aldığınızı umuyoruz. Aktrisin kıyafetlerinde en beğendiğiniz hangisi? Siz de düşüncelerinizi ve yorumlarınızı bize bildirin!