Brangakmeniai yra mineraliniai kristalai, kuriuos galima pjaustyti ir formuoti, kad būtų pagaminti papuošalai ir kiti papuošalai. Brangakmeniai paprastai yra kieti, tačiau minkšti mineralai papuošaluose taip pat naudojami dėl jų estetinės vertės. Daugelis akmenų yra reti, todėl brangakmeniai iš akmens yra brangūs. Nors dauguma akmenų randami gamtoje, kai kuriuos galima sukurti ir dirbtinai. Šiais laikais kai kurie brangakmeniai yra deimantas, rubinas, safyras, smaragdas, kvarcas, ametistas ir turkis.

Gražus akmens papuošalų dizainas:

Čia pateikiami 9 populiariausi akmens papuošalų dizainai.

1. Amerikos deimantinio akmens papuošalų rinkinys:

Amerikos deimantinio akmens papuošalų rinkinys

Deimantai yra brangiausi akmenys. Jie yra patys rečiausi ir gražiausi. Jie teisėtai vadinami „geriausiomis moters draugėmis“. Šis rinkinys yra deimantų pagrindu pagamintas gabalas su pusbrangiais akmenimis. Jį nuotaka gali dėvėti savo vestuvių dieną. Sudėtingas dizainas suteikia jai didingą išvaizdą ir tikrai pritrauks visų dėmesį. Tai vienas iš geriausių akmens papuošalų dizaino.

2. Akmens papuošalų apyrankė:

Akmeninė papuošalų apyrankė

Ši elegantiška apyrankė pagaminta iš apvalių akmenų. Tai suteikia koralų išvaizdą, o papuošalų akmenų spalva ramina akis. Dėl lygios tekstūros jį patogu nešioti, o didelis akmuo viduryje turi šiurkščią, bet gražią tekstūrą. Šią apyrankę galima nešioti ant bet ko. Tai suteikia paprastą vasaros išvaizdą rankoms. Tai geros spalvos akmeniniai papuošalai.

3. Akmens papuošalų pop karoliai:

Akmens papuošalų pop karoliai

Šis elegantiškas kaklo gabalas pagamintas iš lygių violetinių agato ovalų, pritvirtintų prie auksinės grandinės. Dideli akmenys atrodo garsiai, todėl gerai atrodys prie paprastų suknelių. Šią dizainą šiandien galima rasti daugelyje juvelyrų iš akmenų. Tai puikus spalvoto akmens papuošalų pavyzdys.

4. Ametisto akmens papuošalai:

Ametisto akmeniniai papuošalai

Ametistas yra vienas brangiausių kvarco šeimai priklausančių akmenų. Jis vertinamas dėl purpurinio atspalvio, kuris turi skirtingus tonus. Ši unikali auskarų pora turi kriaušės formos ametisto akmenis, kabančius nuo kvadratinių akmenų. Jis yra gražus ir gali būti dėvimas vakarėliams.

5. Smaragdo akmens papuošalų karoliai:

Smaragdo akmens papuošalų karoliai

Smaragdas yra vienas iš brangiausių brangakmenių. Jis yra žinomas dėl puikios žalios spalvos. Šis gražus karoliai turi smaragdinių akmenų liniją, pakabintą auksine grandine. Akmenys turi patrauklią spalvą ir atrodo paprastai. Tai gali dėvėti jaunos moterys ir atrodys gerai, palyginti su tradiciniais ir vakarietiškais drabužiais.

6. Citrininiai akmeniniai papuošalai:

Citrininiai akmeniniai papuošalai

Citrinas yra geltona, skaidri kvarco įvairovė. Šie citrininiai auskarai su perlais yra unikalūs. Jie yra gražūs ir elegantiški. Jie gali būti dėvimi tiek prie tradicinių, tiek prie vakarietiškų drabužių. Jie nėra nei per sunkūs, nei per paprasti, todėl jie puikiai atrodo.

7. Turkio akmens papuošalų kulkšnis:

Turkio akmens papuošalų kulkšnis

Kulkšnelės grįžo į madą. Ši aukso grandinės kulkšnis su turkio spalvos akmeniu viduryje privers jus žavėtis. Tai paprasta ir elegantiška ir gerai atrodo su vasaros suknele.

8. Rubino deimantinio akmens papuošalų žiedas:

Rubino deimantinio akmens papuošalų žiedas

Šis žiedas atrodo garsiai ir pasakiškai. Centre esantis didelis rubinas turi du deimantus iš abiejų pusių. Jis atrodo sunkiai ir gali būti derinamas su identiškais auskarais. Tai vienas iš geriausių papuošalų.

9. Kvarciniai akmenų papuošalai iš auskarų:

Auskarai iš kvarcinių akmenų papuošalų iš akmens

Šie auskarai paprasti ir mieli. Baltos kvarco smeigės atrodo elegantiškai. Jie gali būti dėvimi su bet kuo ir juos galima rasti su daugeliu juvelyrų iš akmenų. Dėl šių paprastumų jie atrodo gerai tiems, kurie juos nešioja. Jie gali būti dėvimi reguliariai.

Pastaruoju metu išpopuliarėjo daugybė papuošalų iš akmens. Spalvotus akmeninius papuošalus šiandien galima rasti su daugeliu juvelyrų iš akmenų.