Düğün damat giyim tarzından bahsetmiyorum bile, her zaman gelin hakkında konuşulur, o beklenen büyük günde ne kadar güzel portreler çizilebilir. Güzelliğini sergilemek sadece büyüleyici bir sari giymekle değil, en güzel tasarlanmış tikkaları takarak alnını örterek başlayan iyi bir takı seti gerektirir, bunu kolyeler ve bilezikler, halhallar vb. takip eder…, Pencap için Erkekler ve Kadınlar arasındaki birliği ifade eden tikkas giymek önemlidir. Maang tikkas, alnın orta kısmı olan bayanlar altıncı çakra üzerinde uzanır, duyguların dengelenmesine yardımcı olur, bunun ana nedeni bayanlar tarafından sadece bir düğün gününde değil, aynı zamanda herhangi bir özel günde giyilmesi tavsiye edilir..

Trend Kadınlar için Güzel ve Çekici Punjabi Tikka Tasarımları:

Punjabi mücevher tikka’nın bazı güzel tasarımları ve desenleri kısaca belirtilmiştir..

1. Tasarımcı Punjabi Maang Tikka:

Tasarımcı Punjabi Maang Tikka

Bu, sadece şaşırtıcı görünmesini sağlayan beyaz taşlarla süslenmiş bir Tasarımcı maang tikka. Bunlar, her türlü tasarımcı kıyafeti ile gitmek için benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır. Tasarımcı maang tikkas bir malikanede bir gelin tarafından ve hatta başka bir gelinin düğününde giyilmek üzere tasarlanmıştır..

2. Büyük Boy Pencap Maang Tikka:

Büyük boy Punjabi Maang Tikka

Cesur bir gelin, düğününde Over-size maang tikka’yı tercih edebilir. Tikka ile büyük boy Punjabi küpeleri, kendinden emin görünmesini sağlar. Bu büyük maang tikka’yı tutamayanlar bundan kaçınsalar iyi olur. Uzun yüzlü ve daha geniş alınlı büyük beden maang tikkas takımları. Bunlar farklı dairesel ve çiçek desenlerinde mevcuttur.

3. Küçük Sarkık Stil Punjabi Maang Tikka:

Küçük Sarkık Stil Punjabi Maang Tikka

Bu küçük kolye tarzı Punjabi tikkalar, düğünlerinde sade ama şık görünmek isteyen gelinler arasında popülerdir. Bunlar tek zincirlidir. Muhafazakar bir tasarım olabilir, ancak bazı gelinler için muhteşem ve zarif görünmek yeterlidir. Bu desenler de taş, inci ve yakut ile tasarlanmıştır. Bununla ilgili en önemli şey, her türlü yüze uygun olmasıdır..

4. Pencap Geleneksel Maang Tikka:

Pencap Geleneksel Maang Tikka

Geleneksel bir maang tikka, Hintli bir gelinin görünümünü vurgulayan bir şekillendirme aksesuarıdır. Bu tasarımlar etnik kıyafetlerle mükemmel gidiyor.

5. Kraliyet Düğünü Pencap Maang Tikka:

Kraliyet Düğünü Punjabi Maang Tikka

Tüm düğün kıyafetleriyle uyumlu beyaz taşlardan yapılmıştır. Bir yakut düğün maang tikka, gelinin sade ve zarif görünmesini sağlamak için tasarlanmıştır. Gelin kıyafetine daha fazla cazibe katıyor ve düğününde kendinden emin ve özel görünmesini sağlıyor..

6. Yakut Pencap Maang Tikka:

Ruby Pencap Maang Tikka

Bu yakut maang tikka, her tür kıyafetle harika görünüyor. Bu yeşil ve kırmızı yakut, bindi olmadan bile yüzünüze muhteşem bir görünüm verir. Yakut çivili maang tikkas, elmas takı setleriyle bile gider. Bunlar çekiciliğini asla kaybetmeyen her daim yeşil tasarımlardır..

7. Antik Altın Pencap Maang Tikka:

Antik Altın Punjabi Maang Tikka

Bu muhteşem antika altın maang tikkas seti tüm cilt tiplerine uygundur. Olağanüstü benzersiz görünmesini sağlayan donuk bir altın cilaları var. Eşsiz bir seçime sahip gelin, antika maang tikkas’ı tercih ediyor. Diğer tüm antika altın takı setleriyle birlikte antika bir maang tikka, gelini tek kelimeyle muhteşem gösteriyor.

8. İnci Gelin Özel Pencap Maang Tikka:

İnci Gelin Özel Punjabi Maang Tikka

Çarpıcı bir inci gelin maang tikka, tüm kıyafet renkleri ve tüm cilt tipleri için harika görünüyor. Hangi tür maang tikka’yı seçeceğiniz konusunda kafanız çok karıştığında, inci maang tikkas’a gidin..

9. Şık Pencap Maang Tikka:

Moda Pencap Maang Tikka

Zamanla, maang tikkalar yeni nesil seçimlerle eşleşecek şekilde hazırlanır. Tasarımda ve metalde küçük bir bükülme, farklı görünmesini sağlar. Biraz daha koyu gölgeli ve güzel küçük incilerle süslenmiş Maang tikka, harika ve şık görünmesini sağlar.

Bir kadın mücevher koleksiyonu, maang tikka olmadan tamamlanmış sayılmaz. Bir bayanın alnındaki çekici bir maang tikka, görünüşünü yüceltir. İster sari ister ghagra choli olsun, A Punjabi tikka mücevherleri onun zarif ve güzel görünmesi için ayrılmaz bir rol oynar. Farklı saç stilleriyle denenmiş bir maang tikka daha şık görünmesini sağlar. Öyleyse gidip farklı Punjabi tikka tasarımları çeşitlerini kapın ve göz alıcı görünün.