Kaip rodo induistų mitologija, žodis smaragdas buvo paimtas iš sanskrito kalbos žodžio marakata reiškia augančių daiktų žalumą. Jis taip pat žinomas vardu Panna. Šie brangakmeniai laikomi trečiuoju gražiausiu ir labiausiai paplitusiu brangakmeniu. Smaragdas, panašus į kiekvieną atspalvį, yra vertinamas naudojant keturis pagrindinius parametrus: keturias „C“ spalvas, aiškumą, pjūvį ir svorį karatais..

Tai labai palaimintas gyvsidabrio planetos akmuo ir buvo laikomas vilties simboliu. Šio akmens galia yra veiksmingesnė pavasario sezono metu ir suteikia gerą sveikatą, turtus ir laimę. Jis pasireiškia spalvomis, kurios svyruoja nuo geltonai žalios iki melsvai žalios, o pagrindinė spalva būtinai turi būti žalia. Jis laikomas tradiciniu brangakmeniu žmonėms, kurie gimė gegužę, taip pat žmonėms, turintiems Jaučio, Dvynių ir kartais vėžio zodiako ženklų.

Smaragdo akmenų tipai ir jų reikšmės:

Čia yra 9 geriausių spindinčių skirtingų spalvų smaragdinių brangakmenių, skirtų naudoti žiedus Indijoje, sąrašas.

1. Kreidos smaragdo akmuo:

Kreidos smaragdo akmuo

Tai yra geriausias Kolumbijos smaragdas pasaulyje, sveriantis 37,82 karato. Jis žinomas dėl savo kokybės ir spalvos. Šias žalias brangenybes vietiniai gyventojai naudojo ne mažiau kaip 1000 metų iki Ispanijos užkariautojų įžengimo XVI a..

2. Devono hercogas Shire Smaragdas:

Devono hercogas Shire Smaragdas

Devono hercogo slėnio smaragdinis brangakmenis yra išskirtinis nepjautas brangakmenis, rastas Muzo Santa Fe de Bogota, Kolumbija, kasykloje, kurio svoris yra 1383,95 karatų. Jis yra nutrauktas šešiakampio formos kristalas ir turi didelę skaidrumo sritį, todėl jis yra išskirtinis iš kitų smaragdų brangakmenių.

3. Gachala Smaragdas:

Gachala Smaragdas

Tai gražiausias smaragdinis brangakmenis, pavadintas vietos, kurioje jis randamas, ty Gachala, garbei. Tai garsiausias ir vertingiausias pasaulyje smaragdas, rastas Kolumbijos Vega De San Chuano kasykloje. Kristalo spalva yra grynai žalia ir atrodo nepermatoma, jos svoris yra 838 karatų. Dauguma šių akmenų yra žinomi dėl savo skaidrumo ir blizgesio.

4. Mogulio Mogolo smaragdas:

Mogulo Mogolo smaragdas

Tai didžiausias pasaulyje išgraviruotas stačiakampis smaragdas, kurio svoris yra 217,80 karatų. Tai simbolis pasiekimų kultūros, literatūros ir meno srityse, kuriuos Indija pasiekė Mogolų laikotarpiu. Tai tamsiai žalios spalvos smaragdas, iš pradžių rastas Kolumbijoje.

5. Patricia Emerald:

Patricia Emerald

Patricijos smaragdas gavo savo vardą iš mano savininkės dukters. Tai vienas didžiausių brangakmenių, kurio svoris yra 632 karatų. Tai nuostabios spalvos brangakmenis, turintis tamsiai žalios ir mėlynos spalvos atspalvius. Jis yra unikalus dėl savo formos, ty yra šešiakampės formos ir šiek tiek pailgas nei kiti kristalai.

6. Bahia Smaragdas:

Bahia Smaragdas

„Bahia Smaragdas“ yra vienas didžiausių nemalonaus smaragdo akmenų planetoje ir buvo aptiktas kasykloje Bahijoje, Brazilijoje. Tai didelis uolienos gabalas, pagamintas iš maždaug devynių brangiųjų akmenų. Sakoma, kad tai didžiausias smaragdas tarp devynių brangakmenių.

7. Sintetinis smaragdas:

Sintetinis smaragdas

Jie dažnai žinomi kaip laboratorijoje sukurtas smaragdas dėl įvairių kompozicijų ir struktūrų, tačiau jis neatsiranda, kol Chatham nepradėjo jo gaminti 1930 -aisiais. Jei palyginsime šį smaragdą su natūraliais smaragdais, jie pasirodys geriausi dėl jo aiškumo ir struktūros. Žmonės nori pirkti šį akmenį dėl jo išvaizdos ir mažesnės kainos.

8. Raudonasis smaragdas:

Raudonasis smaragdas

Šie smaragdiniai brangakmeniai taip pat žinomi kaip „Red Beryl“ arba „Bixbite“. Tai rečiausias brangakmenis tarp visų berilio brangakmenių. Manoma, kad yra apie 9000 rublių. Šiuo metu jis randamas tik vienoje pasaulio vietoje, tai yra Wah Wah kalnuose, JAV.

9. Afrikos smaragdo brangakmenis:

Afrikos smaragdo brangakmenis

Kadangi Kolumbijos smaragdo gamybos greitis sumažėjo dėl retos išvaizdos ir didelių kainų, Afrikos smaragdas pateko į saulės šviesą. Dėl šviesiai žalios spalvos ji tampa subtilesnė ir jaukesnė tarp moterų. Afrikos smaragdas turi melsvai žalią atspalvį, kuris skiriasi priklausomai nuo gylio ir intensyvumo. Alyva atliekama siekiant pagerinti perlo išvaizdą. Naudojamas bespalvis aliejus arba derva.

Smaragdiniai brangakmeniai yra laikomi šventu akmeniu, nes jie skiriasi blizgesiu ir spalva, priklausomai nuo mano vietos. Smaragdiniai brangakmeniai turi įvairių privalumų, kurie atitinka kalbą, atmintį, išmintį, trumpas keliones ir galią. Šie brangakmeniai yra meilės ir dosnumo simboliai.

Gaukite šį „Panna“ ar žalią brangakmenį !!! Dėvėkite ir išspręskite gyvenimo problemas! Eik žalias ir gauk žalią laimę.