Brangakmeniai yra natūraliai randami akmenys žemėje, iškasti ir iškasti bei suformuoti į geras formas ir formą, kad jie atrodytų patraukliai ir būtų naudojami kaip papuošalai ir kiti daiktai. Išsirinkti tikrą yra užduotis, todėl mes jums pateikėme 9 geriausių natūralių brangakmenių sąrašą, kuris padės jums išsirinkti geriausią iš jų ir nusipirkti!

Gražūs natūralūs brangakmeniai su vaizdais:

Čia mes turime geriausių natūralių brangakmenių sąrašą, kad galėtumėte išsirinkti sau tinkamiausią.

1. Natūralus safyro akmuo:

Natūralus safyro akmuo

Nepaprastai spalvingas, tamsiai žalias ir ryškus akmuo yra safyro akmuo, turintis gražią išvaizdą. Tai gali būti panaudota jūsų papuošalams, kad taikliai atrodytų, kaip norite. Tikras brangakmenis, kuris bus naudojamas jūsų tikslui be jokio šalutinio poveikio įtampos, akmuo yra puikus pasirinkimas jums.

2. Kalcito brangakmenis:

Kalcito brangakmenis

Kalcito akmuo yra stiprintuvas ir yra žinomas kaip naudojamas energijai valyti, stimuliuodamas ugnies elementą ir leisdamas jam judėti per kūną. Skirtingos spalvos turi skirtingus tikslus, o žinoma, kad žalia išgydo jus nuo streso ir emocinio disbalanso.

3. Tanzanito brangakmenis:

tanzanito brangakmenis

Brangakmenius ne visada galima įsigyti, todėl pakaitalai visada yra geras pasirinkimas. Tanzanitas yra vienas iš tokių akmenų, naudojamų brangaus safyro akmens vietoje. Po apdorojimo jis atrodo šviesus ir gilios spalvos ir suteikia tokią pat esmę kaip brangus akmuo už mažą kainą.

4. Spalvingi brangakmeniai:

spalvingi brangakmeniai

Spalvos jus visada džiugina, o spalvingi brangakmeniai tai kompensuotų. Jį galite naudoti demonstravimo tikslais ar net padovanoti savo artimiesiems ir artimiesiems. Taigi nusipirkite juos ir naudokite kaip norite.

5. Krištolo brangakmenis:

krištolo brangakmenis

Kristališkai atrodantys brangakmeniai būtų palaima. Lengvai naudojamas kaip dekoratyvinė medžiaga ar net papuošalas, jį galima nusipirkti ir naudoti.

6. Etiopijos brangakmenis:

Etiopijos brangakmenis

Senoviniai akmenys yra daugelio pamišimas. Paveikslėlyje esantis Etiopijos akmuo yra vienas iš tokių daiktų, kuriuos, jei norite, galite nusipirkti ir įtraukti į savo antikvarinę kolekciją. Ne tik senovinė akmens struktūra ir spalva, bet ir apibarstytos spalvos suteikia jam apgalvotą išvaizdą, todėl jį reikia nusipirkti.

7. Spausdintas brangakmenis:

atspausdintas brangakmenis

Tai patrauklus šviesiai žalios spalvos brangakmenis ir tamsiai žalios spalvos atspaudai ant jo paviršiaus. Akmuo gali būti naudojamas kaip jūsų namuose esantis eksponatas, kurį galima parodyti ar net ant jūsų vaiko studijų stalo. Taigi nusipirk sau.

8. Rožinis rubino brangakmenis:

Rožinis rubino brangakmenis

Rožinis rubino brangakmenis patenka į antrinį rasto rubino brangakmenių atspalvį. Brangakmenis turi fizinių savybių, skirtų lūžiams ir burbuliukams ertmėse, todėl jį privalote nusipirkti ir dėl sveikatos.

9. Juvelyriniai dirbiniai su brangakmeniais:

Gig brangakmenio papuošalai

Brangakmenis pagamintas iškasus uolienas ir žemę. Jis pagamintas iš grožio, esančio uolienose ir mineraluose. Iš brangakmenio gaminami įvairūs karoliai, auskarai, apyrankės ir kiti papuošalai. Jūs galite labai lengvai jį naudoti savo papuošalams ir gerai atrodyti su patraukliu brangakmeniu.

Natūralių brangakmenių žiedų retai galima rasti, o vieno iš jų turėjimas gali būti lobis. Sąraše pabrėžiami visi faktai, kurie gali padėti atskirti natūralius ir dirbtinius. Taigi eikite per juos ir nusipirkite tą, kuris jus labiausiai žavi.