Sitrin Taşları Kasım doğum günleri için şanslı olarak kabul edilir. Sarı rengin farklı tonlarına sahiptir. Bu bir başarı taşıdır ve bu nedenle ‘Tüccar Taşı’ olarak da bilinir. İş hayatında başarıyı arttırmak için kullanılır. Öncelikle, yaşamın birçok yönünü aydınlatan çok parlak bir enerjisi vardır. Bu, beklenmedik bir şekilde gelen iyi şans ve çekicilik içindir. Sitrin Taşı, kişisel gücünüzü ve enerjinizi artıran insan vücudunun Solar Pleksus Çakrası ile bağlantılıdır. Çevrenizdeki negatif enerjiyi temizlemeye yardımcı olur ve umudu geri getirir..

Görüntülü Sitrin Değerli Taşlar:

En son tasarımlardaki görüntülerle en iyi 9 Sitrin Değerli Taşlarımıza bakın. En iyisini seç ve dene.

1. Doğal Sitrin Taşı:

Doğal Sitrin Taşı

Bulunduğu gibi doğal sitrin taşıdır. Çeşitli şekillerde kaba malzemedir. Yerkabuğunda bulunan yaygın minerallerden biridir ve rengi daha az ancak bazen soluk sarıdır. Ona sarı rengi veren demir içeriğidir. Aşırı ısıdan korunmalıdır.

2. Çok Yönlü Sitrin Taşı:

Çok Yönlü Sitrin Taşı

Çok yönlü özelliklere sahip oldukça pahalı sitrin taşıdır. Sanki Güneş orada, her köşeye ışınlarını saçıyormuş gibi görünüyor. Bu sitrin taşı, çevrede neşe ve mutluluk göstermek için parlak enerjisini yayan nadirdir..

3. Sitrin Çapraz Kolye:

Sitrin Çapraz Kolye

Bu haç kolye, yatay ve dikey dizi sitrin taşlarıyla kabartılmıştır. Hristiyan topluluğu için çok değerlidir. Çapraz pandantif üzerine yuvarlak sitrin taşları takılmıştır. Vücudunuzdaki olumsuzluğu ve öfkeyi çeker..

4. Sitrin Değerli Taş Kolye:

Sitrin Taşlı Kolye

Bu bileklik değerli taş sitrininden yapılmıştır. Bir iplikte bir dizi sitrin değerli taş var. Bu harika görünüyor. Isıtıyor ve enerji veriyor. Bu, hayatınızın her aşamasında motive edecektir. Bu, olumlu bir tutum veren ve arkadaşları çekmeye yardımcı olan parlak sarı renktir..

5. Sitrin Değerli Taşlar Para Ağacı:

Sitrin Değerli Taşlar Para Ağacı

Sitrin kristalleri olan sahte bir para ağacıdır. Zenginliğinizi arttırdığına inanılır. Bir ağaçta asılı sarı sitrin taşları var. Bu, evinizde bir cazibe merkezi haline gelecektir. Çok övgü de alacaktır. Bu son derece yaratıcı.

6. Sitrin Kristal Değerli Taş:

Sitrin Kristal Değerli Taş

Bu çok faydalı sitrin taşıdır. Figür gibi büyük yuvarlak bir toptur. Sitrin taşının idrar, böbrek ve sindirim hastalıklarını iyileştirmeye faydaları vardır. Bu gösterişli görünüyor ve içi doldurulmuş gibi görünüyor. Kan dolaşımınızı artırmaya yardımcı olur.

7. Sitrin Taşlı Yüzükler:

Sitrin Taşlı Yüzükler

Birçok pırlanta ile çevrili gözyaşı damlası şeklinde sitrin taş yüzük. Her iki tarafta bile, bir dizi elmas çivili var. Bunu giymek depresyonun ve korkuların üstesinden gelebilir. Duygularınızı sabit ve kontrol altında tutmanıza yardımcı olur. Güneşin doğrudan etkisindedir..

8. Sitrin Değerli Taşlar Kolye:

Sitrin Taşlı Kolye

Bu kolye sitrin taşlarından yapılmıştır. Bu sitrin taşı takılarının muazzam olumlu etkileri var. Bu kolye, kişiliğinizi enerji ve güç özellikleriyle geliştirecek. Düşmanınızı dosta çevirme kapasitesine sahiptir. Bu, büyüleyici kişiliğinizi ortaya çıkaracak.

9. Sitrin Değerli Taşlar Küpe:

Sitrin Taşlı Küpe

Küpeler uçuk sarı sitrin taşı kullanılarak yapılmıştır. Bol sitrin değerli taş faydalarına sahiptir. Sitrin, iyimser bir gelecek için umut veren bir neşe taşıdır. İleriye bakmanıza ve aile sorunlarınızdan kurtulmanıza yardımcı olur. Sorunlarımıza doğru çözümü bulmamıza yardımcı olur.

Sitrin değerli taşları Güneş’in gücünü taşır. Sitrin, sizi cömert yapan ve sizi tüm olumsuzluklardan koruyan muhteşem bir taştır. Meditasyon ve ruhsal gelişim için faydalıdır. Güveninizi, irade gücünüzü ve yaratıcılığınızı artırır. Zihinsel travmaların üstesinden gelmenize yardımcı olur ve mide, sindirim ve genel sağlık sorunlarına faydalıdır..