Tiems, kurie mėgsta dėvėti madingus papuošalus ar mėgsta kurti savo madingus aksesuarus, brangakmenių karoliukai yra geriausias ekonomiškas būdas papuošti jūsų drabužių spintą. Parduotuvėse juos galima lengvai įsigyti įvairių spalvų, formų, pjūvių ir dydžių. Papuošalai daugiausia gaminami iš dviejų rūšių karoliukų, pagamintų iš brangakmenių, pavyzdžiui, brangiųjų brangakmenių karoliukų ir pusiau brangių brangakmenių karoliukų. Abi kategorijos turi savo svarbą ir reikšmę.

Gražios brangakmenio karoliukai su vaizdais:

Štai keletas kokybiškų akmens karoliukų, kurie yra geriausias pasirinkimas visiems papuošalų dizaineriams. Pasirinkite geriausią ir dėvėkite.

1. Kvarco brangakmenio karoliukai:

Kvarco brangakmenio karoliukai

Šie natūralaus akmens karoliukai plačiai naudojami meditacijai ir gydymui. Brangakmenio karoliukas yra gana susijęs su kūrybiškumu, vedančiu jus teisingu ir teigiamu keliu. Tai taip pat geriausia jėgai ir skatina mokytis. Karoliukai simbolizuoja meilę ir rūpestį.

2. Ametisto brangakmenio karoliukai:

Ametisto brangakmenio karoliukai

Tai puikūs papuošalai ir karoliukai. Švelniai purpuriniai krištolo skaidrumo karoliukai yra puošnūs, sunkiai atsispiria ir patrauklūs. Jis labai naudojamas kam nors įkvėpti ar aiškiaregystei. Jis turi psichinių galių ir neša naudotojui gerovę.

3. Citrinų brangakmenio karoliukai:

Citrininiai brangakmenio karoliukai

Citrina patenka į pusbrangių akmenų karoliukų kategoriją. Saulėti karoliukai yra užpildyti keliomis teigiamomis savybėmis, todėl jie taip pat žinomi kaip sėkmės akmuo. Karoliukai naudojami kaip pinigų ir prabangos žavesys. Nešioti karoliukus patvirtina pozityvistai, pasitikėjimas savimi ir mąstymo aiškumas.

4. Safyro brangakmenio karoliukai:

Safyro brangakmenio karoliukai

Plačiai žinomi kaip klestėjimo akmuo, safyro karoliukai yra brangakmeniai. Karoliukai yra plačiai dovanojami artimiesiems, kad padėtų jiems patenkinti svajones. Karoliukai yra susiję su vidine ramybe, intuicija ir laime. Brangakmenis simbolizuoja viltį ir rūpestį.

5. Mėnulio akmens brangakmenio karoliukai:

Mėnulio akmens brangakmenio karoliukai

Mėnulio akmens karoliukai yra įvairių atspalvių vandens spalvos arba, tarkim, baltos krištolo spalvos. Šio akmens karoliukai yra kartu su suvokimu, kūrybiškumu ir kilniu turtu. Tai skatina puoselėjimą ir pritraukia tokius jausmus kaip meilė, užuojauta ir užuojauta. Aistros akmuo taip pat plačiai dovanojamas susituokusioms poroms, kad pridėtų prieskonių jų seksualiniam gyvenimui.

6. Granato brangakmenio karoliukai:

Granato brangakmenio karoliukai

Granatas yra populiarus pusbrangių brangakmenių karoliukas, kuris yra rusvos ir šiltos raudonos spalvos. Jie simbolizuoja meilę, ištikimybę ir aistrą. Kaip gydomasis akmuo, jie taip pat naudojami kraujo valymui ir padidina vaizduotės galią. Naudokite juos, kad skatintumėte aistrą juvelyrikoje ir pamatytumėte jos stebuklą.

7. Tigro akių brangakmenio karoliukai:

Tigro akies brangakmenio karoliukai

„Tiger Eye“ karoliukai yra natūralūs brangakmenio karoliukai, apsaugantys nuo neigiamos vibracijos. Jie padeda išlaikyti emocinę pusiausvyrą, pasitikėjimą ir išsilavinimą. Jis taip pat dėvimas siekiant padidinti gebėjimą priimti teisingus sprendimus.

8. Turmalino brangakmenio karoliukai:

Turmalino brangakmenio karoliukai

Šie gražūs karoliukai padeda stiprinti protą ir kūną. Jie padeda nuraminti nervus, malšina sielvartą, padeda subalansuoti ir pasitikėti savimi. Tai ramina protą, kad padidintų situacijų suvokimo ir sprendimų priėmimo galią.

9. Akvamarino brangakmenio karoliukai:

Akvamarino brangakmenio karoliukai

Šie akmeniniai karoliukai puikiai valdo nešėjo protą, padėdami jam aiškumo, saviraiškos ir ramybės. Karoliukai suteikia ramybę protui, atleisdami stresą ir įtampą; todėl jie naudojami meditacijai. Karoliukų spalva susiejo karoliukus su jūros deive.

Nuo šiol skirtingi brangakmenio karoliukai turi savo naudą žmogaus organizmui, taip pat skirtingos gydomosios savybės. Karoliukai, suteikiantys amžiną ramybę, yra labai naudojami maldos maloms medituoti, taip pat duodami žmonėms, kurie greitai supyksta, kad jie būtų ramūs. Pasirinkite sau geriausius brangakmenius karoliukų pavidalu ir įsigykite iš jų sukurtus geriausius papuošalus, kad pagerintumėte savo gyvenimo principus.