Brangakmeniai yra natūraliai randami ir kai kurie iš jų retai pasitaiko žemėje. Žemiau pateikiamas kai kurių žemėje pasitaikančių retų brangakmenių sąrašas su kai kurių jų kaina. Pirkite bet kurį iš jų pagal savo norus.

Reti brangakmeniai su vaizdais:

Čia pažvelkite į 9 geriausius naujausių dizainų „Lucky Rare“ brangakmenių žiedus. Pasirinkite iš šių retų brangakmenių pagal savo norą.

1. Rožinės žvaigždės brangakmenis:

Rožinės žvaigždės brangakmenis

Brangakmenis yra retai sutinkamas akmuo, nes jame yra žvaigždė, kuri yra dėl to, kad pasaulyje yra nedaug tokių akmenų. Rožinė yra viena iš dažniausiai pasitaikančių, ir pirkdami tokį akmenį, nepamirškite būti susirūpinę ne tik dėl svorio, bet ir dėl kūno spalvos, matomumo ir intensyvumo..

2. Tanzanito mėlynas akmuo:

Tanzanito mėlynas akmuo

Tai labai vertingas perlas, rastas Kilimanjaro papėdėje Šiaurės Tanzanijoje. Jo prieinamumas yra ribotas ir greičiausiai bus iškasamas per 20-30 metų. Dėl šios priežasties akmuo yra toks pageidaujamas, o ši spalva yra labai ryški ir patraukli.

3. Taaffeite brangakmenis:

Taaffeite brangakmenis

Taaffeite yra pavadintas gemologo Richardo Taaffe vardu, kuris atrado nupjautą ir poliruotą šio akmens pavyzdį. Buvo rasta tik keletas brangakmenių, todėl jie yra tikras kolekcininkų perlas. Jų galima įsigyti daugybe spalvų – nuo bespalvių iki levandų – dažniausiai jų yra Šrilankoje ir Tanzanijoje. Tai vienas rečiausių ir vertingiausių brangakmenių pasaulyje.

4. Juodasis opalo brangakmenis:

Juodasis opalo brangakmenis

Retiausias opalo tipas yra juodasis opalas, aptinkamas Australijoje, žaibo ketera, Naujasis Pietų Velsas. Akmuo pasižymi nuostabiu spalvų žaidimu, ugnimi, tamsoje esančiais brangakmeniais ir jų trūkumu, todėl jie yra verti daug.

5. Benitoito brangakmenis:

Benitoito brangakmenis

Tai randama netoli San Benito upės Kalifornijoje, Benitoite yra mėlynas arba violetinis brangakmenis. Jis skleidžia nuostabią kreidiškai mėlyną spalvą po UV lemputėmis. Tai oficialus Kalifornijos perlas ir parduodamas juvelyriniuose dirbiniuose, tačiau jis yra riboto dydžio.

6. „Bixbite“ brangakmenis:

Biksbito brangakmenis

Akmuo taip pat žinomas kaip raudonasis smaragdas ir dažniausiai aptinkamas Jutoje ir Naujojoje Meksikoje, o vienintelė komercinė akmens kasykla yra Jutos wahwah kalnuose. Labai brangus ir retai aptinkamas perlas buvo įvertintas kaip 1000 kartų vertingesnis už auksą. Netgi supjaustyti akmenys parduodami už 10 000 USD už karatą kainą.

7. Aleksandrito brangakmenis:

Aleksandrito brangakmenis

Brangakmenis pavadintas Rusijos žvaigždės Aleksandro 2 vardu, jis yra išgaunamas iš nuosėdų Rusijos uralo kalnuose. Tai spalvą keičiantis akmuo, kurio spalvos keičiasi nuo raudonos iki žalios. Kai kuriose šalyse jis yra rinkoje, tačiau jis vis dar yra vienas iš rečiausių akmenų.

8. Jadeito brangakmenis:

Jadeito brangakmenis

Šis brangakmenis turi gilią, permatomą žalią spalvą ir yra vertingas ir retai randamas perlas kai kuriose Mianmaro dalyse. Daugelyje aukcionų imperatoriškasis jadeitas buvo parduotas už milijonus.

9. Musgravito brangakmenis:

Musgravito brangakmenis

Akmens spalva skiriasi nuo žalsvai pilkos iki violetinės. Jis buvo atrastas Australijoje ir vis dar randamas to paties žemyno dalyse, todėl jis yra retai randamas akmuo pasaulyje, o jo kaina taip pat yra apie 3500 USD už karatą.

Sąrašas supažindins jus su retais pasaulyje brangakmenių žiedais ir tikrai leis jums juos nusipirkti papuošti savo namus antikvariniais daiktais, jei jie patenka į jūsų prieinamą sąrašą!