Žmogus visada žavi brangakmeniais. Brangakmeniai yra laisvi, todėl galite juos naudoti taip, kaip jums patinka. Brangakmeniai yra brangūs ir pusiau brangūs. Brangieji brangakmeniai yra labai brangūs ir reti. Kita vertus, palaidi pusiau brangūs brangakmeniai yra prieinami paprastam žmogui ir lengvai prieinami. Šiuos brangakmenius galima laikyti tokius, kokie jie yra, ir netgi galite juos naudoti kaip papuošalus, tokius kaip žiedas ar karoliai.

Patrauklūs laisvi brangakmenių žiedai su vaizdais:

Šie natūralūs laisvi brangakmeniai visada palaimina žmogų ramybe ir laime. Šie brangakmeniai yra labai naudingi ir natūraliai randami Žemėje.

1. Laisvas rubino brangakmenis:

Laisvas rubino brangakmenis

Šis laisvas brangakmenis yra žinomas kaip Rubinas. Jis laikomas brangiųjų akmenų karaliumi. Šis retas brangakmenis turi nuostabią spalvą ir yra geriausias papuošalų pasirinkimas. Jis pasižymi puikiomis savybėmis ir puikiu kietumu. Šis brangakmenis yra tvirtas ir patvarus.

2. Laisvas safyro brangakmenis:

Laisvas safyro brangakmenis

Tai geriausias laisvas brangakmenis žiedui. Safyrai yra mėlynos, geltonos, žalios ir rožinės spalvos. Tai geidžiamiausias brangakmenis, kurio vertė priklauso nuo jo dydžio. Norint iškirpti šį brangakmenį, reikia puikių įgūdžių ir patirties. Jis gali būti dėvimas kiekvieną dieną.

3. Laisvas Aleksandrito brangakmenis:

Laisvas Aleksandrito brangakmenis

Šis brangakmenis randamas daugiausia Rusijoje. Šis natūralus birus akmuo yra labai patrauklus dėl savo spalvų kokybės. Šie brangakmeniai turi nuostabią kokybę keičiant spalvą keičiant šviesą. Žvakių šviesoje jis taps raudonas, o elektros šviesoje – purpurinis. Tai rečiausias brangakmenis.

4. Laisvas ametisto brangakmenis:

Laisvas ametisto brangakmenis

Šis laisvas brangakmenis yra įvairių spalvų, tokių kaip violetinė, tamsiai rausvai violetinė ir melsvai violetinė. Geresnės spalvos ametistai yra labiau vertinami. Manoma, kad šis brangakmenis suteiks jums sėkmės ir meilės dušui. Kilni ametisto spalva yra sodriai violetinė ir reta.

5. Laisvas opalo brangakmenis:

Laisvas opalo brangakmenis

Šis laisvas natūralus brangakmenis yra populiarus ir yra įvairių patrauklių spalvų. Opalai turi būti apsaugoti nuo karščio ir su jais reikia elgtis atsargiai. Šio akmens spalvų kokybė yra labai turtinga ir graži. Australija yra šio brangakmenio įkūrėja.

6. Laisvas Peridot brangakmenis:

Laisvas Peridot brangakmenis

Šis laisvas brangakmenis yra tik vienos spalvos, ty žalios spalvos. Jis randamas giliai žemėje. Žodžio „Peridot“ reikšmė yra „daug“, todėl jo savininkui suteikia daug džiaugsmo ir meilės. Jis gali būti naudojamas žieduose ir apyrankėse. Jo spalva yra svarbi jo reikšmė.

7. Laisvas Tanzanito brangakmenis:

Laisvas Tanzanito brangakmenis

Šio palaido brangakmenio pavadinimas Tanzanitas pavadintas Rytų Afrikos valstijos Tanzanijos vardu. Jis randamas tik ten, todėl gali būti brangus. Šis nepaprastas brangakmenis yra labai subtilus ir gali sudužti dėl karščio.

8. Laisvas topazo brangakmenis:

Laisvas topazo brangakmenis

Tai birus pusiau brangakmenis, dažniausiai randamas geltonos spalvos. Kai jis liečiasi su šiluma, jis tampa mėlynas. Topazas laikomas tvirtu ir patvariu brangakmeniu. Topazas pakeis savo spalvą, kai bus netoli nuodų. Tai gali lengvai sugesti, todėl reikia elgtis atsargiai.

9. Laisvas turmalino brangakmenis:

Laisvas turmalino brangakmenis

Šis laisvas pusiau brangusis akmuo turi nepalyginamą spalvų įvairovę. Skirtingi turmalino spalvos pavadinimai yra skirtingi. Raudonasis turmalinas žinomas kaip „rubelitas“, rožinis – „šokiruojantis rožinis“, dviejų spalvų turmalinas žinomas kaip „dviejų spalvų“, o daugiau nei du – „daugiaspalvis“.

Palaidi brangakmeniai yra labai vertingi, jei suprantate jų naudą. Tai gali duoti jums palaiminimų, kai esate tobulai parinktas. Šie birūs brangakmeniai šiuo metu yra labai paklausūs. Juvelyrai parduoda brangakmenius, sakydami, kad jie yra originalūs. Tačiau gauti tikrą brangakmenį nėra lengva. Vargu ar pavyks gauti tikrą. Šiuo metu šie brangakmeniai gaminami laboratorijose naudojant cheminius mišinius. Nors jie taip pat traktuojami kaip tikri.