Citrinų brangakmeniai laikomi laimingais lapkričio gimtadieniams. Jis turi skirtingus geltonos spalvos atspalvius. Tai sėkmės akmuo, todėl jis taip pat žinomas kaip „prekybininko akmuo“. Jis naudojamas sėkmei versle skatinti. Visų pirma, ji turi tiek daug ryškios energijos, kuri apšviečia daugelį gyvenimo aspektų. Tai yra sėkmė ir geras žavesys, atsirandantys netikėtai. Citrinos akmuo yra susijęs su žmogaus kūno Saulės rezginio čakra, kuri padidina jūsų asmeninę jėgą ir energiją. Tai padeda pašalinti neigiamą energiją iš jūsų aplinkos ir grąžina viltį.

Citrininiai brangakmeniai su vaizdais:

Čia pažvelkite į mūsų 9 geriausius citrinos brangakmenius su naujausio dizaino vaizdais. Pasirinkite geriausią ir išbandykite.

1. Natūralus citrinos akmuo:

Natūralus citrinos akmuo

Tai natūralus citrinos akmuo, koks yra. Tai šiurkšti įvairių formų medžiaga. Tai vienas iš įprastų mineralų, randamų Žemės plutoje, ir yra mažiau spalvos, bet kartais šviesiai geltonos spalvos. Geležies kiekis suteikia geltoną spalvą. Jis turėtų būti apsaugotas nuo per didelio karščio.

2. Daugiabriaunis citrininis akmuo:

Daugiasluoksnis citrinos akmuo

Tai labai brangus citrininis brangakmenis, turintis įvairias savybes. Atrodo, kad pati Saulė skleidžia savo spindulius į kiekvieną kampą. Šis citrinos akmuo retai skleidžia savo ryškią energiją, kad aplinkoje parodytų džiaugsmą ir laimę.

3. Citrininis pakabukas:

Citrininis kryžiaus pakabukas

Šis kryžminis pakabukas yra įspaustas horizontalių ir vertikalių citrinų akmenų serijų. Tai labai brangu krikščionių bendruomenei. Ant kryžminio pakabuko pritvirtinti apvalios formos citrininiai akmenys. Tai pašalina iš jūsų kūno negatyvą ir pyktį.

4. Citrinų brangakmenio pakabukas:

Citrinų brangakmenių pakabukas

Ši apyrankė sudaryta iš brangakmenio citrino. Joje yra citrininio brangakmenio eilutė. Tai atrodo nuostabiai. Tai šildo ir suteikia energijos. Tai motyvuos visais jūsų gyvenimo lygiais. Tai ryškiai geltona spalva, suteikianti teigiamą požiūrį ir padedanti pritraukti draugų.

5. Citrinų brangakmenių pinigų medis:

Citrinų brangakmenių pinigų medis

Tai netikras pinigų medis su citrinos kristalais. Manoma, kad tai padidina jūsų turtus. Medyje kabo geltoni citrininiai akmenys. Tai taps jūsų namų traukos centru. Taip pat sulauks daug pagyrų. Tai labai kūrybinga.

6. Citrinų kristalų brangakmenis:

Citrinos krištolo brangakmenis

Tai labai naudingas citrinos akmuo. Tai didelis apvalus kamuolys, panašus į figūrą. Šlapimo, inkstų ir virškinimo ligų gerinimas yra citrinų akmens nauda. Tai atrodo prašmatniai ir atrodo tarsi kažkas užpildyta viduje. Tai padeda padidinti jūsų kraujotaką.

7. Citrininiai akmens žiedai:

Citrininiai akmens žiedai

Tai ašarų lašo formos citrininio akmens žiedas, apsuptas daugybės deimantų. Netgi iš abiejų pusių yra deimantinių dygsnių linija. Dėvėdami tai galite įveikti depresiją ir baimes. Tai padeda išlaikyti jūsų emocijas pastovias ir kontroliuojamas. Tai yra tiesioginis saulės poveikis.

8. Citrinų brangakmenių karoliai:

Citrinų brangakmenių karoliai

Šis karoliai yra pagaminti iš citrinų akmenų. Šie citrininiai akmeniniai papuošalai turi didžiulį teigiamą poveikį. Šis karoliai sustiprins jūsų asmenybę energijos ir galios atributais. Jis turi galimybę paversti savo priešą draugais. Tai suteiks jūsų žavingą asmenybę.

9. Citrinų brangakmenių auskarai:

Citrinų brangakmenių auskarai

Auskarai gaminami naudojant šviesiai geltoną citrinos akmenį. Jis turi daug citrinų brangakmenių privalumų. Citrina yra džiaugsmo akmuo, tikintis optimistinės ateities. Tai padeda žvelgti į priekį ir atmesti savo šeimos problemas. Tai padeda rasti tinkamą mūsų problemų sprendimą.

Citrininiai brangakmeniai neša Saulės galią. Citrina yra nuostabus akmuo, padaro jus dosnus ir apsaugo jus nuo visų neigiamų dalykų. Tai naudinga meditacijai ir dvasiniam tobulėjimui. Tai padidina jūsų pasitikėjimą, valią ir kūrybiškumą. Tai padeda įveikti psichines traumas ir yra naudinga skrandžiui, virškinimui ir bendroms sveikatos problemoms.