Opalas yra žodis, kilęs iš sanskrito žodžio Pupal ir yra natūralus Australijos brangakmenis. Tai yra silicio mineralas, kurio struktūra nėra tinkama, tačiau turi visas savybes. Jis žinomas dėl savo meilės ir prabangos. Tai grožio, turtų, malonės ir žavesio akmuo. Ypatingas opalo akmenų bruožas yra tas, kad jie išsklaido šviesą veikiami tam tikros šviesos.

Paprastai opaliniai brangakmeniai turi pienišką ar aiškią išvaizdą, tačiau gali būti įvairių spalvų, tokių kaip geltona, raudona, juoda, ruda, violetinė ir tt Papuošalai iš opalinių brangakmenių dažniausiai nešiojami kaip žiedas, apyrankės ir pakabukai. Opalo akmenys pasirodė esąs naudingiausi žmonėms, dirbantiems modeliavimo, vaizduojamojo meno, mados pramonės ir glamūro pramonės srityse. Asmenys, kurių darbas susijęs su kūrybiškumu ir vaizduote, jiems idealiai tinka opaliniai brangakmeniai.

Įvairūs opalo brangakmenių tipai:

Čia yra 9 geriausių opalinių brangakmenių sąrašas ir jo privalumai.

1. Natūralūs balti opalo brangakmeniai:

Natūralūs balti opalo brangakmeniai

Šis žavus akmuo turi didžiulę istoriją, liudijančią, kad natūralus opalas buvo naudojamas ilgą laiką ir dėl dvasinių, malonių bei kosminių savybių dažnai priklausė nuo žmonių. Tai porų gyvenimui suteikia aistros ir meilės. Dauguma žmonių nenori natūralaus akmens, nes mano, kad šis akmuo atneša nesėkmę jų gyvenimui, tačiau yra naudingas žmonėms, dirbantiems pieno ir svetingumo pramonėje.

2. Juodieji opalo brangakmeniai:

Juodieji opalo brangakmeniai

Tai populiariausias ir labai vertinamas brangakmenis, nes padidina seksualinį patrauklumą ir suteikia aukštesnę astrologinę patirtį. Jis turi savybę rodyti ryškias ir intensyvias spalvas. Juodo opalo akmens korpusas svyruoja nuo tamsiai pilkos iki juodos spalvos.

3. Ugnies opalo brangakmeniai:

Ugnies opalo brangakmeniai

Ugninis opalas yra vienas iš galingiausių opalo akmenų, pasižyminčių jo dvasingomis savybėmis ir gyvybingais atspalviais. Šiltas blizgesys ir ugninga išvaizda patraukia visus akmens mylėtojus, kurie tiesiog negali pamiršti ryškiai oranžinio ugnies opalų atspalvio. Tai paverčia žmogaus charakterį.

4. Šokoladinis opalo brangakmenis:

Šokoladinis opalo brangakmenis

Šokoladinis opalas turi rudos spalvos korpusą ir dėl to yra unikalus brangakmenis. Jis randamas ir vystomas vulkaninių pelenų sluoksniuose ir jungiasi mazgelio grupėje. Iš esmės jis yra permatomas iki nepermatomas. Jie pasižymi ugniai panašiomis savybėmis, tačiau tada jie apdorojami esant minimaliai temperatūrai.

5. Sintetinio opalo brangakmenio privalumai:

Sintetinio opalo brangakmenio privalumai

Sintetiniai opalai arba laboratorijoje pagaminti opalai “buvo pagaminti žmonių. Atrodo keletas sintetinių medžiagų, ypač kaip tikras opalas. Bet kokiu atveju dauguma jų lengvai atpažįstami pagal ugnies dizainą, kuris atrodo kaip plonos folijos atraižos, įterptos į blizgantį tinklą, arba geometrinės formos ugnies dryžiai ir dėmės.

6. Harlequin brangakmenio opalas:

Harlequin brangakmenio opalas

Arlekino opalas yra akmuo, kuriame pavaizduotos deimantų ar stačiakampio formos spalvos žymės.

7. Brangiojo opalo brangakmenio privalumai:

Brangiojo opalo brangakmenio privalumai

Jis mirksi švytinčiais atspalviais, kai jis matomas iš įvairių taškų. pavyzdžiui, nuostabiai geltona, oranžinė, žalia, mėlyna, raudona arba violetinė. Tauriojo opalo brangakmenio viliojimas grindžiamas šešėliavimo galia, skirtumais, nuoseklumu ir gebėjimu matyti bet kurį kraštą. Jis laikomas norų akmeniu.

8. Matricos opalo brangakmenio privalumai:

„Matrix Opal“ brangakmenio privalumai

Iš esmės žodis matricos opalas naudojamas šiurkštiems ar gataviems brangakmeniams. Tai brangakmenio ir pagrindinės arba pirminės uolienos derinys. Matricinis opalas padidina patirtį, sumažina emocijas ir paguoda baimės ar sielvarto metu.

9. Mėlynas brangakmenio opalas:

Mėlynas brangakmenio opalas

Mėlynos spalvos opalas vaizduoja ramybę ir ramybę. Kai dėvėtojas dėvės mėlynos spalvos opalinį brangakmenį, jis/ji galės susitaikyti su gamta dėl ramybės.

Opalas yra vienas nuostabiausių brangakmenių, nes reikiamu intensyvumu ir kokybe mirksi viena spektro spalva. Remiantis astrologiniu požiūriu, opaliniai brangakmeniai teikia naudą žmonėms, nes padidina jų jėgą, aistrą, grožį ir palengvina jų gyvenimą.