Rubinas yra nuo rožinės iki kraujo raudonos spalvos brangakmenis. Raudoną spalvą daugiausia lemia chromo elementas. Rubinas laikomas vienu iš brangiųjų akmenų. „Ruby“ kokybę lemia jo spalva, kirpimas ir aiškumas. Brangiausias pasaulyje rubinas yra saulėtekio rubinas. Jie yra meilės, aistros, gyvybingumo ir galios akmenys.

Taip pat yra rubino brangakmenių privalumų. Tai duoda patarimų priimant sprendimus ir padeda įgyvendinti svajonę. Jis netgi turi gydomąją galią, kuri gydo kūną, ypač širdies problemas. Taigi rubino akmenys yra papuošti daugybe privalumų.

Papuošalai su rubino brangakmeniais:

Jie yra nusagstyti įvairiais papuošalais, kurie liečia odą, kad būtų naudinga ir, žinoma, atrodytų gražiai. Kai kurie iš geriausių rubino akmens papuošalų yra paminėti žemiau.

1. Maang Tikka su Rubino brangakmeniu:

Maang Tikka su Rubino brangakmeniu

Tokiomis palankiomis progomis kaip vestuvės nuotaka gali papuošti šią rubino akmenų maang tikką. Ši maang tikka puikiai derės prie raudonos spalvos aprangos ir atrodys gražiai. Ne tik nuotaka, bet ir kitos moterys gali dėvėti šį rubino akmenį maang tikka ant tradicinės suknelės.

2. Brangakmenių žiedai vyrams ir moterims:

Brangakmenių žiedai vyrams ir moterims

Mažiausias ir aksesuaras, kurį galima dėvėti kasdien, yra žiedas. Norint pasinaudoti visais rubino akmens privalumais, reikia turėti rubino akmens žiedus, kai jie liečiasi su oda. Akmens rubinas su sidabro žiedu atrodys gražiai.

3. Rubino akmens apyrankės:

Rubino akmens apyrankės

Rubino akmens apyrankės yra suprojektuotos įvairiais raštais. Jie atrodo labai stilingi ir nešiojami yra spindintys. Jį gali dėvėti bet kuri amžiaus grupė tradiciniais drabužiais, kad atrodytų nuostabiai.

4. Dizainerių rubino akmens apyrankės:

Dizainerių rubino akmens apyrankės

Jei norite kasdien dėvėti rubino akmenį, apyrankės yra geras pasirinkimas. Apyrankė gali būti auksinė arba sidabrinė su rubinu. Tai gali būti visa rubino akmens apyrankė, panaši į karoliukus. Jie atrodo labai gyvybingi dėl skaidrių kristalų.

5. Grandinė su rubino brangakmeniais:

Grandinė su rubino brangakmeniais

Rubino akmens grandinės yra lengvos ir gali būti dėvimos kasdieniame gyvenime. Grandinės gali būti sidabro, aukso arba platinos. Grandinė atrodys gražiau, kai kartu su rubinu bus pridėta deimantų. Jie spindi kaip bet kas ir suteiks žavesio vienai asmenybei.

6. Rubino auskarai mergaitėms:

Rubino auskarai mergaitėms

Auskarai pabrėžia moterų grožį. Brangakmenio rubinas, įdėtas į auskarus, atrodo nuostabiai. Jie gali būti sumaišyti su kitais brangakmeniais, kad būtų galima dirbti su visais drabužiais, ir tada jų derinti nereikės.

7. Pakabinami sidabro papuošalai iš rubino akmens:

Pakabinami sidabro papuošalai iš rubino akmens

„Pendent“ atkreipia visą dėmesį į save, ypač kai tai yra brangakmenių rubinas. Vienas rubino akmuo kaip pakabukas atrodo akinantis ir dengia viso kaklo grožį.

8. Rankų darbo rubino akmens karoliai:

Rankų darbo karoliai iš rubino akmens

Rubino akmenys karoliuose yra vertinami. Jie yra įvairių dizainų ir modelių. Taip pat pridedama Kundano ir kitų akmenų, kad jis atrodytų gražiau. Karoliai yra vienos, dviejų ar kelių stygų, kad atrodytų sunkūs ir stilingi.

9. Rubino brangakmenio nosies kaištis:

Rubino brangakmenio nosies kaištis

Nosies smeigtukas su rubinu atrodo visiškai kitaip. Jis gali būti gėlių, kilpų ar kitokio dizaino, tinkantis skirtingam veidui, bet rubinas tinka visiems veidams.

Natūralus rubinas yra brangus akmuo, kuris traukia beveik visus asmenis. Tai brangus brangakmenis, kuris dažnai priskiriamas prabangai ir elegancijai, taip pat dėl ​​geros priežasties. Aukščiausios kokybės rubinas yra balandžio kraujo raudonos spalvos ir yra labai lygus liesti, smulkiai ir aštriai pjauti ir formuoti.

Rubiną galima dėvėti kaip papuošalą. Jis gali būti įterptas į sidabrą, auksą ir platiną. Juvelyriniai dirbiniai gali būti žiedai, auskarai ir pan., Kurie gali būti papuošti kūnui.