Juvelyriniai dirbiniai šiandien neša brangakmenius, kad jie taptų patrauklesni. Tačiau kalbant apie spalvotus brangakmenius, sakoma, kad mėlynos spalvos brangakmeniai yra visų kitų karaliai. Pagrindinė priežastis yra ta, kad ji suteikia platų atspalvių spektrą. Jų ilgaamžiškumas ir lengvas prieinamumas daro juos naudingesnius kuriant papuošalus. Jie labai naudojami gydymui ir meditacijai ir yra prieinami už prieinamą kainą.

Mėlyni brangakmeniai

Mėlyni brangakmeniai papuošalams gaminti:

Indijos rinkoje yra keletas mėlynų brangakmenių pavadinimų. Pažvelkime į kai kuriuos žinomus mėlynus brangakmenius.

1. Mėlyno agato akmuo:

Mėlyno agato akmuo

Mėlyno agato akmuo yra plačiai prieinamas įvairių mėlynos spalvos atspalvių. Jis yra labai universalus, randamas sluoksniuose ir todėl naudojamas papuošalų iš mėlyno akmens. Sakoma, kad tai apsaugo nuo kivirčų naudotojo namuose ir sukuria ramią atmosferą.

2. Šviesiai mėlynos spalvos akvamarino akmuo:

Šviesiai mėlynos spalvos akvamarino akmuo

Mėlynasis akvamarinas yra vienas iš įvairių natūralių mėlynos spalvos brangakmenių. Platus spalvų diapazonas prasideda nuo paprastos mėlynos iki mėlynos spalvos su žalsvu atspalviu. Tai kovo pradžios akmuo. Šis akmuo yra labai naudojamas giliai meditacijai ir suteikia dvasinį efektą.

3. Mėlynas apatinis akmuo:

Mėlynas Apatito akmuo

Vienas iš įvairių žinomų mėlynų brangakmenių pavadinimų mėlynas apatitas yra dirbtinis perlas. Jis pagamintas iš kalcio fosfato. Spalva mėlyna, šiek tiek žalios spalvos. Įvairių dizainų ir formų, jis sujungia dėvėtoją su dvasiniu vadovavimu ir pagerina bendravimo įgūdžius.

4. Mėlynas deimantinis akmuo:

Mėlynas deimantinis akmuo

Tai sunkiausias ir natūraliai prieinamas mėlynas brangakmenis. Dauguma mėlynų deimantų spinduliuojant žalsvai žvilgčioja. Dėl didelio patvarumo jis yra retai prieinamas. Tai simbolizuoja meilę, pagarbą, rūpestį ir vaisingumą.

5. Mėlynasis fluorito brangakmenis:

Mėlynasis fluorito akmuo

Fluoritas yra populiarus brangakmenis, stebuklingas savo spalvomis. Nors jis visada žvelgia į įvairius mėlynus atspalvius. Tai yra originali mėlyna spalva, kai matoma dienos šviesoje, o lempos šviesoje – violetinės spalvos. Taip pat žinomas kaip genialus akmuo, jis padeda ugdyti pasitikėjimą ir sprendimų priėmimo įgūdžius.

6. Mėlynas topazo akmuo:

Mėlynas topazo akmuo

Mėlynas topazas yra vienas populiariausių ir gražiausių brangakmenių tarp įvairių mėlynų brangakmenių pavadinimų. Jis yra trijų atspalvių: dangaus mėlyna, Šveicarijos mėlyna ir Londono mėlyna. Blizgantis akmuo simbolizuoja harmoniją ir taiką. Tai taip pat skatina mokymąsi, įkvėpimą ir supratimą.

7. Karališkasis mėlynasis safyro akmuo:

Karališkasis mėlynasis safyro akmuo

Sakoma, kad mėlynas safyras yra karališkasis akmuo. Pavadinimas kilęs iš sanskrito žodžio sanipryam, kuris reiškia mėlyną akmenį. Jo spalvos svyruoja nuo šviesiai iki tamsiai mėlynos, karališkos mėlynos ir indigo. Išminties akmuo reiškia jėgą ir leidžia sutelkti dėmesį į svarbius sprendimus.

8. Larimaro mėlynas brangakmenis:

Larimaro mėlynas brangakmenis

Šis originalus mėlynas brangakmenis yra mėlynai žalios spalvos. Jis turi daugybę patrauklių spalvų, iš kurių labiausiai vertingas yra vulkaninis mėlynas akmuo. Jis plačiai prieinamas Karibų jūros regionuose. Galingas gydomasis akmuo simbolizuoja moterišką jėgą ir taip pat ramina emocijas.

9. Mėlynas vaivorykštės mėnulio akmuo:

Mėlynas vaivorykštės mėnulio akmuo

Tai populiarus ir gana spalvingas mėlynas brangakmenis. Tai suteikia žvilgantį efektą, kai kūdikis derina mėlyną ir baltą spalvas, palyginti su mėnuliu danguje. Tai meilės akmuo, atnešantis meilę ir sėkmę naujai susituokusiems. Jis sukuria stebuklus, kai sukurtas iš mėlyno akmens papuošalų.

Mėlyna spalva primena dangų, vandenyną, prieblandą ir miegą. Taigi mėlyni brangakmeniai skatina dvasingumą, nuoširdumą ir įkvėpimą. Tai taip pat suteikia jūsų draugystei ramų, tiesą ir nuosaikų poveikį. Dėl visų tokių savybių jis yra labai padovanotas kaip mėlynojo akmens papuošalas mylimiesiems.