Granatai yra vienas iš senovinių spalvotų brangakmenių, populiarių dėl savo standumo ir puikaus virtuoziškumo. Galima rinktis iš įvairių atspalvių ir dydžių, iš kurių pasirinkdami tikrai išprotėtumėte. Jie visi turi bendrą kristalų struktūrą; tačiau jų cheminė sudėtis skiriasi. Be 9 pagrindinių granatų brangakmenių tipų, yra 9 skirtingų tipų, kuriuos galite naudoti su skirtingomis specifikacijomis.

Geriausi brangakmeniai ir jų privalumai:

Čia yra keletas granatų brangakmenių, jų nuostatų ir kitų specialybių.

1. Almandito granato brangakmenis:

Almandito granato brangakmenis

Šis raudonas granato akmuo yra raudonos spalvos energijos ir aistros derinys. Taip pat žinomas kaip apčiuopiamos tiesos akmuo, jis simbolizuoja seksualinį potencialą, vaisingumą, meilę ir kt. Ir yra naudojamas gydant bet kokias fizines ir emocines problemas. Almanditų granatas yra natūralus Vandenio gimimo akmuo.

2. Andradito granato brangakmenis:

Andradito granato brangakmenis

Šis akmuo yra kalcio, geležies ir silikato derinys. Akmuo naudojamas vyrų jėgai, ištvermei ir drąsai stabilizuoti. Įvairios Andradito rūšys apima demantoidą, melanitą ir topazolitą. Galite pasirinkti akmenį įvairių spalvų, tokių kaip tamsiai alyvuogių, giliai geltonos ir blizgios juodos spalvos.

3. Madingas granato brangakmenis:

Madingas granato brangakmenis

Šis retas ir vertingas brangakmenis yra dienos ir nakties atspalvių, pavyzdžiui, rusvos, oranžinės, rožinės ir kt. Sausio mėnesį gimusiems tai gali būti geriausia antrosios santuokos metinių dovana granato žiedų pavidalu. Tai simbolizuoja išmintį, draugystę ir sąmoningumą.

4. Demantoidinis granato brangakmenis:

Demantoidinis granato brangakmenis

Šis žalias granato akmuo yra minkštas nei kiti granato akmenys ir taip pat vertingas. Reikalavimai simbolizuoja tikėjimą, pastovumą ir tiesą, todėl jie labai naudojami gaminant sužadėtuvių žiedus. Jie turi galią apsisaugoti nuo blogio, išsaugoti sveikatą ir išgydyti ligas. Jie taip pat vežami saugiai kelionei.

5. Grossularite granato brangakmenis:

Grossularite granato brangakmenis

Grossularite granatas, taip pat žinomas kaip grossular granatas, yra plačiai prieinamas tokiais atspalviais kaip tamsiai geltona, oranžinė, raudona, raudona, žalia ir auksinė. Šis brangakmenis, prieinamas iš Afrikos nefrito, cinamono akmens ir mėgstamiausių, yra plačiai naudojamas gaminant granato akmens karolius. Akmuo suteikia mūsų dvasingumo ir stiprybės, todėl yra plačiai apdovanotas verslininkams.

6. Hessonito granato brangakmenis:

Hessonito granato brangakmenis

Hessonito granatas yra akmuo, užpildytas metafizinėmis energijomis. Granatas yra kūrybiškumo ir aistros simbolis. Tai taip pat geriausias gydomasis akmuo problemoms, susijusioms su lytiniais organais, žarnynu, šlapimo pūsle ir blužnimi. Todėl brangakmenis yra plačiai naudojamas gaminant granato gimimo akmens karolius ir dažniausiai dovanojamas kūrybingiems menininkams.

7. Mali granato brangakmenis:

Mali granato brangakmenis

Malis yra puikus brangakmenis, pagamintas iš hibridinių veislių. Šis brangakmenis yra plačiai naudojamas kuriant papuošalus, tokius kaip žiedas, pakabučiai, auskarai ir tt, nes jis yra labai aiškus. Žalias granato akmuo yra grublinio ir andradito granato akmenų derinys. Brangakmenis simbolizuoja meilę, vaisingumą, dvasingumą ir kt.

8. Spessartine granato brangakmenis:

„Spessartine“ granato brangakmenis

Spessartine granatas taip pat vadinamas mandarinų granatu dėl savo spalvos. Akmuo turi keletą teigiamų virpesių, todėl yra geriausias gydomasis akmuo analitinei proto daliai. Granato akmeninis žiedas suteikia vidinės ramybės, todėl siūlomas ir pykčio kupinamiems žmonėms.

9. Uvarovito granato brangakmenis:

Uvarovito granato brangakmenis

Šis retas gydomasis akmuo yra kalcio, chromo ir silikato derinys. Uvarovitas yra gimimo akmuo ir puikus likimo šaltinis gimusiems pavasarį. Brangakmenis simbolizuoja individualumą, ramybę, ramybę, jėgą ir daug daugiau.

Granatų brangakmenių privalumų sąrašas apima kraujotakos reguliavimą, gydo kraujo trūkumą, detoksikuoja kraują, stiprina plaučius, blužnį ir stuburą, mažina depresiją ar bet kokį nuodingą poveikį, padidina hemoglobino kiekį ir dar daugiau.