Brangakmeniai visada buvo patrauklūs kuriant papuošalus. Tarp jų „Topazas“ yra populiarus brangakmenis. Topazas yra lapkričio akmuo. Labai prieinamas, jis yra patvarus ir yra kelių spalvų. Kuo gilesnė topazo akmens spalva, tuo didesnė jo vertė. Nors topazo brangakmeniai, kurių spalva yra mažesnė, yra menkos vertės ir lengvai prieinami.

brangakmeniai topazas

Lapkričio mėnesio Birthstone Topaz privalumai ir reikšmės:

Topazo pavadinimas kilęs iš sanskrito žodžio tapas, kuris reiškia ugnį, kuri iš tikrųjų tinka oranžinės spalvos topazo akmeniui. Toliau pateikiami įvairūs rinkoje esantys topazo gimimo akmens tipai ir jų nauda.

1. Imperijos topazo brangakmenis:

Imperatoriškasis Topazo brangakmenis

Tarp kelių topazo brangakmenių imperatoriškasis Topazas yra pats brangiausias ir brangiausias brangakmenis. Nors jis matomas dviem atspalviais, jis iš esmės yra aukso geltonos spalvos. Jei dieną pažvelgsite į akmenį, jis atrodo oranžinės rožinės spalvos ir aukso spalvos, o lempos šviesoje – rausvai raudonas. Tai simbolizuoja meilę, apsaugą, turtus ir gydomąją galią.

2. Brangusis Topazo brangakmenis:

Brangusis Topazo brangakmenis

Šis brangakmenis yra labai prieinamas Brazilijoje. Jis yra krištolo geltonos spalvos ir yra plačiai naudojamas brangakmeniams gaminti. Kietas brangakmenis yra patrauklesnis ir vertingesnis nei kiti žmogaus pagaminti taurieji brangakmeniai. Tai simbolizuoja kilnumą, dvasingumą, dosnumą ir jėgą.

3. Natūralus mėlynas topazo brangakmenis:

Natūralus mėlynas topazo brangakmenis

Mėlynieji topazo brangakmeniai nėra tikras brangakmenis. Jie gaunami po cheminio proceso, kurio metu jie įgauna tą nuostabią spalvą. Todėl jie taip pat yra pigūs. Įvairūs mėlynos spalvos atspalviai, kuriuos jie mato, yra dangaus mėlyna, Sierra mėlyna, elektrinė mėlyna, šviesiai mėlyna, Londono mėlyna ir tt. Blizgus ir plačiai prieinamas mėlynas akmuo simbolizuoja ramybę, taiką, harmoniją ir atsipalaidavimą.

4. Baltojo topazo brangakmenis:

Baltasis topazo brangakmenis

Taip pat žinomas kaip ledyno topazas, jis gali jus supainioti su deimantu. Jis yra skaidrus ir skaidrus. Jis yra labai prieinamas Jekaterinburge ir yra gryniausias akmuo. Juvelyriniai dirbiniai, pagaminti iš ledyno akmens, suteikia nepakartojamą ir stulbinančią išvaizdą. Sidabrinis brangakmenis simbolizuoja tyrumą, tiesą, teigiamą energiją ir dvasingumą.

5. Dūminis topazo brangakmenis:

Dūminis topazo brangakmenis

Taip pat vadinamas dūminiu kvarcu, jis yra plačiai prieinamas įvairiose vietose. Oranžinės ir geltonos spalvos dūminiai topazo brangakmeniai nėra tikri, tačiau gali jus suklaidinti, jei laikomi su tikrais topazo akmenimis. Jie yra labai dėvimi, kad būtų išvengta neigiamo poveikio ar energijos. Dūminis akmuo dovanoja savo artimiesiems sėkmę, klestėjimą ir turtus.

6. Mistinis topazo brangakmenis:

Mistinis Topazo brangakmenis

Tarp visų topazo tipų mistinis topazas yra panašus į gryną topazą. Tai Svarstyklių, Vėžio ir Vandenio zodiako akmuo. Manoma, kad mistinį topazą reikia dėvėti šalia odos, nes jis suteikia gydomąją galią. Tai simbolizuoja gerumą, užuojautą ir užuojautą. Tai labai padovanota brangiems žmonėms, norintiems aistringai ko nors pasiekti.

7. Azotinis topazas:

Azotinis topazas

Spalvingas vaivorykštės akmuo yra svarbus daugelį metų. Jis yra kelių modelių ir dizaino. Jį galima lengvai supainioti su mistiniu topazu, nes jis yra gana panašus į jį. Tai simbolizuoja tikrą draugystę, skaistumą, laimę ir viltį. Jis suteikia karališką žvilgsnį, kai yra įvairaus dizaino papuošalų.

8. Topazo purpurinis akmuo:

Topazo purpurinis akmuo

Violetinis topazo brangakmenis yra plačiai paplitęs brangakmenis, prieinamas visame pasaulyje. Tai svarbus akmuo priimant sprendimus. Gavęs gavėjui, jis atneša sėkmės, turtų ir maldos energijos. Tai taip pat simbolizuoja apsaugą, nes sustabdo neigiamą energiją, kuri traukia žmogų.

9. Citrininis topazas arba rudasis topazas mergaitėms:

Citrininis topazas arba rudasis topazas mergaitėms

Citrininiai topazo brangakmeniai yra trijų spalvų. Vienas su auksiniu atspalviu, šviesiai geltonas ir tamsiai oranžinis. Sakoma, kad šis akmuo yra brangus ir laimingas lapkričio mėnesio merginoms. Jis plačiai naudojamas papuošalų dizainui moterims. Citrina simbolizuoja meilę, draugystę, skaistumą ir moteriškumą.

Topazo brangakmeniai yra madingi ir gana madingi. Jų skirtingi spalvų atspalviai daro juos patrauklesnius ir patrauklesnius. Dažniausiai papuošalams naudojamas topazas yra mėlynas topazas.