Mücevher ve mücevher endüstrisi, her amaç ve durum için çok sayıda çekici tasarımda mevcut olan çok çeşitli pırlanta mücevher ve aksesuarları kapsar. Nitekim hem modern hem de geleneksel insanların gereksinimlerini karşılayacak olan pırlanta aksesuarlar, güzelliği, nadirliği ve dayanıklılığı nedeniyle popüler hale gelmiştir..

Böyle tanıdık ve dikkate değer bir aksesuar, piyasa değerinden çok duygusal değeri nedeniyle değerli olan “Elmas burun iğneleri”dir. Elmaslar, binlerce yıl önce başlayan eski bir vücut modifikasyonu türü olduğundan, burun iğneleriyle belirlenen sınırları aşmıştır..

farklı tipte elmas-burun iğneleri

Burun iğneleri 16. yüzyılda Orta Doğu’dan getirilmiş ve sol burun delikleri bu iğneleri takmak için yaygın bir yerdi, ancak her iki burun deliğinde de piercing ile karşılaşıldı. Bu habitat, burun halkalarının delinmesinin, çocuk doğurmalarını kolaylaştıran dişilerle tam anlamıyla ilişkilendirildiği inancının bir sonucu olarak ortaya çıktı. Günümüzde burun iğneleri genellikle güzellik ve stil uğruna giyilir..

Diamond’daki En Son Hint Burun İğnesi Tasarımları:

Elmas burun pimleri, altın, gümüş, titanyum ve benzeri gibi çeşitli metallerle çok iyi çalışır. Yeni tekniklerle kesilen ve yerleştirilen bu büyüleyici elmas taşların mevcudiyeti, gelişmekte olan pazarlardaki çekiciliğini artırdı. Neredeyse sonsuz bir aksesuar dizisi olarak, bugün elmas burun iğneleri, aşağıda listelenen diğer birkaç değerli taş kombinasyonuyla nefes kesici tasarımlar olarak mevcuttu..

1. 14 Ayar Sarı Beyaz ve Gül Altın Tasarımında Mavi Safirli Pırlanta Burun İğnesi:

14k-sarı-beyaz-ve-gül-altın-tasarımlı-mavi-safir-in-elmas-burun-iğne-sivrisinek1

Bu elmas uçlu iğne parçası, elmas burun iğnesi koleksiyonlarına yeni bir ektir ve her biri 1,3 mm çapında olan altı adet 0.005 ct yuvarlak şekilli elmastan oluşmuştur. Set, merkezde 0.01 mavi safir boyutunda her şeyi ölçer.

2. Mavi Taş Tasarımlı Pırlanta Burun Pimi:

Mavi Taş Tasarımlı Pırlanta Burun İğnesi

Bu, çevresinde birkaç Seylan safir ve merkezde kaliteli bir elmas ile oluşturulmuş elmas burun iğnesi koleksiyonlarından bir başka harika parça. Elmaslar genellikle renksizdir ve çok ışıltılı görünürler..

3. 14K Sarı Beyaz ve Pembe Altın Pırlanta Burun İğnesi:

14K Sarı Beyaz ve Pembe Altın Pırlanta Burun İğnesi

Bu, merkezde altı elmas taşla çevrili 20 gauge bir tel üzerine ayarlanan 14 ayar sarı yedi taş kümesinden yapılmış güzel burun pimi tasarımıdır. Bu pim tasarımını giyen kadınlar çok sevimli görünecek ve iltifatları asla almayacaktır..

4. 14K Beyaz Burun Pimi Tasarımında Elmas Burun Pimi saplaması:

14K Beyaz Burun İğnesi Tasarımında Elmas Burun İğnesi dikmesi

Bu elmas uçlu pim tasarımı, sonunda sağ veya sol tarafta bükülmenize izin verecek olan burgu ile birlikte gelir. Bu, twister’ın 20 göstergeden yapıldığı küme setidir. Kullanıcı rahatlığı için kemik ayarı ve arkada L şeklinde tasarım ile özelleştirilebilir..

5. 14K Beyaz Pim Tasarımında El Yapımı Elmas Burun İğnesi Saplaması:

14K Beyaz Pin Tasarımında El Yapımı Pırlanta Burun İğnesi

Bu el yapımı burun iğnesi, tasarımın etrafında altı elmas taştan oluşuyor ve yeni ve modaya uygun bir tasarım isteyen biriyseniz, her türlü kıyafet ve elbise ile eşleştiği için bu burun iğnesi stilini kullanmak en iyi seçim olacaktır..

6. Ayarlanabilir Güzel Pırlanta Narin Burun Halkası:

Ayarlanabilir Güzel Pırlanta Narin Burun Halkası

Bu ayarlanabilir ve güzel elmas burun halkası, kullanıcının ihtiyaçlarına göre pimleri ile ayarlanabildiği için birçok ek avantaja sahiptir. Bu tüm boyutlarda mevcuttur.

7. Pırlanta Çivili Tasarımlı Tektaş Pırlanta Burun Pimi:

Elmas Çivili Tasarımlı Tektaş Pırlanta Burun Pimi

Tek taş pırlanta burun iğnesi, mücevher pazarındaki taşlarla tanıdık olanıdır, çünkü bu, izleyicilerin dikkatini çeken süsleyici tasarım olacaktır. Zevkinize ve arzunuza göre farklı renklerde çivili tonları elde edebilirsiniz..

8. Çarpıcı Ateşli Elmas Burun İğnesi 14K 18K ve Platin Burun İğnesi:

Çarpıcı Ateşli Elmas Burun İğnesi 14K 18K ve Platin Burun İğnesi

Bu, kadınların en sevdiği burun iğnesi tasarımlarından biridir ve bu çok basit ama zariftir. Ateşli ve ışıltılı görünümüyle kesinlikle göz kamaştıracak. Bu, tüm burun iğnesi severlerin sahip olması gereken tasarımdır, çünkü bunu giymek asla izleyicilerin dikkatini çekmeyecektir..

9. Muhteşem Işıltılı Kanarya Yeşil Elmas Burun Pimi:

Muhteşem Işıltılı Kanarya Yeşil Elmas Burun İğnesi

Muhteşem kıvılcım saçan Kanarya Yeşili elmas saplama burun pimi, ışıltılı bir görünüm için güzel bir şekilde el yapımıdır. Bu tasarımda hakiki yeşil renk pırlanta kullanılmış ve şaşırtıcı bir şekilde açık renk uygulanmıştır. Kıyafetlerine ve stiline göz kamaştırıcı bir parlaklık katmak için yoğun ışıltıdan hoşlananlar için mükemmel bir seçim olacaktır..

10. 18 ayar Beyaz Altın Pırlanta Kalp Burun iğnesi:

18 ayar Beyaz Altın Pırlanta Kalp Burun iğnesi

Elmas burun iğneleri, her yaştan kadını cezbeden çeşitli çarpıcı tasarımlarla geliyor. Bu tür burun iğnesi takma alışkanlığı, burun iğnesi takma alışkanlığının ortaya çıktığı eski dönemlerden itibaren başlayacaktır. Moda bilincine sahipseniz bu tasarımı giymeye başlayın.

11. %100 Doğal Elmas Burun Pimi Tasarımı:

%100 Doğal Elmas Burun İğnesi Tasarımı

Bu %100 doğal elmas burun iğnesi, daha uzun ömürlü %100 doğal elmas taşlardan yapılmıştır. Kullanılan diğer taşlarda solma olmadan daha uzun süre dayanan tasarımlardan biridir..

12. Muhteşem Elmas Kesim Burun Pimi:

Muhteşem Elmas Kesim Burun İğnesi

Elmas kesim tasarımlı muhteşem tek elmas burun iğnesi, takıldığı şekilde güzellik katan elmas burun iğnesi pazarına yeni bir giriştir. Bu tasarımla gitmek, hoş bir görünüm veren geleneksel olacak.

13. Elmas Vurgulu Burun İğneli 14K Sarı Minik Kalp:

14K Sarı Minik Kalp Pırlanta Vurgulu Burun İğneli

Yukarıdaki gösteri burun pimi pırlanta, kullanıcının görünümünü vurgulayacak 14 ayar minik sarı kalpli şekilli elmas taştan yapılmıştır. Günümüzde insanlar bu tasarımı zarif ve güzel bir görünüm verdiği için deniyorlar..

14. Güzel Rajasthan Tarzı Tavus Kuşu Burun Pimi Tasarımı:

Güzel Rajasthan Tarzı Tavus Kuşu Burun Pimi Tasarımı

Bu tavus kuşu tasarımlı burun iğnesi Rajasthani tarzında yapılmıştır ve bu özel bir şey olarak kabul edildiğinden düğün törenlerinde giyilecektir. Rajasthani kadınları, geleneksel Hint kültürünün tasarımına dayandığı için bu burun iğnelerini denemeye devam ediyor..

15. Pırlanta Burun Yüzük Sarı Altın Katı 14KT 3mm Burun Pimi:

Pırlanta Burun Halkası Sarı Altın Katı 14KT 3mm Burun Pimi

14 ayar altın ile sarı düz renkli elmas burun pimi, 2 ayar altın sert telden yapılmış bir twister ile gelen iyi beklenen zanaatkarlar tarafından güzelce yapılmıştır..

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, burun halkaları tüm dünyada yaygındı ve bu halkaların sol burun deliğine delinmesinin doğumu kolaylaştırdığına inanılıyordu. Günümüzde, statü, dini referans ve diğer birçok nedenden dolayı size yardımcı olan birçok elmas burun iğnesi tasarımları mevcuttu. Pırlanta burun iğnesi tasarımları almak, gündelik toplantılar, özel etkinlikler ile çok uyumlu olacak ve harika tatil hediyeleri yapabilir. Elmas burun iğnelerinin fiyatları renklerine, kesimlerine, berraklıklarına ve karat ağırlıklarına göre önemli ölçüde değişecektir. Mücevher setinde kullanılacak olan bu pırlanta burun iğneleri, özel ve değerli günlerde kullanılabileceği için daha pahalı olacaktır..

Hint pazarında sizin için zarif ve geniş stil seçenekleri mevcuttu ve en iyi arama ile size en uygun stili elde edebilirsiniz. Genel olarak pırlanta için dünya pazarları kurulmamıştır ancak 4C’lerin standardizasyonu ve fiyatlandırma raporları mevcut olacaktır ve satın alırken almayı unutmayınız. Yüzünüze güzellik katan yüksek kaliteli pırlanta pırlanta tasarımları almak için bir inceleme yapın..