Pırlanta Burun Yüzük, bayanların burnuna taktığı bir takı çeşididir. Eskiden bütün bayanlar burun halkası takardı. Ama şimdi tek bir kız bile burun halkası takmıyor. Hindistan’ın birçok eyaletinin burun halkasında kendi tipik tasarımına sahip olması gibi birçok çeşitte gelir. Örneğin, Maharashtra’nın burun halkası deseni farklı bir şeydir. Bayanlar, günlük olarak takmadıkları için burun halkası taktıklarında tamamen farklı görünürler. Gelin için özel burun halkası kreasyonu var. Gelin burun halkası burunda delik olmadan oturur. Klip gibi düzeliyor.

Pırlantalı Burun Halkaları:

İşte altın ve gümüş metalden yapılmış 9 güzel elmas burun halkası tasarımı.

1. Ayarlanabilir Pırlanta Burun Yüzük Altın:

Ayarlanabilir Pırlanta Burun Yüzük

Bu güzel ve ayarlanabilir elmas burun halkası. Kullanıcının ihtiyacına göre ayarlanabildiği için ayarlanabilir burun halkası denir. Onun yararıdır. Pim, burnun içinde kalıp alır. Her boyutta mevcuttur. Parlayan elmasa sahip.

2. Yan Pırlanta Burun Yüzük:

Yan Pırlanta Burun Yüzük

Bu burun halkasında bir tarafa tam dizi elmas takılmıştır. Yan pırlantalarla muhteşem görünüyor. Bir tarafı pırlanta burun halkası insanların dikkatini çekiyor. Gerçek altın metaldir ve kıvılcım ile iyi görünüyor.

3. Kadınlar için Gerçek Pırlanta Burun Yüzük:

Kadınlar için Gerçek Pırlanta Burun Yüzük

Bu tek taş gerçek elmas burun halkası. Tektaş pırlanta her şey gibi parlıyor. İzleyicinin gözünde saf beyazlığı yansıtacaktır. Solitaire karanlıkta daha çok parlayacak. İstediğiniz renk tonunu ve zevkinizi alabilirsiniz..

4. Çiçek Şekli Pırlanta Burun Halkası:

Çiçek Şekli Pırlanta Burun Halkası

Bu burun halkasında pırlantalı çiçek şekli tasarımı var. Bu tür bir tasarım, evlilik ve işlevlerde harika görünecek. Birçok elmasa sahip olduğu için pahalı olacaktır. Çekici ve insanların dikkatini çekecek.

5. Marathi Pırlanta Burun Yüzük:

Marathi Pırlanta Burun Yüzük

Maharashtra’da burun halkasına Nath denir ve bu onların geleneklerini yansıtır. Maharashtra bayanlar özellikle Lavani, Marathi Halk Dansları yaparken Nath giyerler. Nath genellikle büyüktür ve bayanlarda harika görünür. Maharashtra hanımının Shringaar’ı Nath olmadan eksik.

6. Renkli Pırlantalı Burun Halkası:

Renkli Pırlantalı Burun Halkası

Bu pırlanta burun halkasında güzel renkli pırlantalar kullanılmıştır. Burun halkasında nadiren renkli elmaslar kullanıldığı için bu benzersiz görünecek. Sari ve pırlantalarınızın rengini eşleştirebilirsiniz. Açık renkli elmaslar inanılmaz bir şekilde parlıyor.

7. Kalp Şeklinde Pırlanta Burun Halkası:

Kalp Şeklinde Pırlanta Burun Halkası

Bu güzel kalp şekli elmas burun halkası. Aralarına bağlı büyük bir kalp ve elmas var. Beyaz altın rengi gerçekten harika görünüyor. Her yaştan kadının ilgisini çekecek. Moda bilincine sahipseniz, bu sizin için en iyi seçim olabilir..

8. Pırlantalı Sevimli Altın Burun Yüzük:

Pırlantalı Sevimli Altın Burun Yüzük

Pırlanta burun halkasında muhteşem bir tasarıma sahip. Pahalı olacağı için kullanıcının zenginliğini gösterir. Saf altından güzel yuvarlak kesim pırlantaya sahip. İnsanlar bu tasarım için sizi övmeyi bırakmayacak. Normalinden farklıdır.

9. Tasarımcı Pırlanta Burun Yüzük:

Tasarımcı Pırlanta Burun Yüzük

Bu burun halkası tasarımcının özel tasarımıdır. Sarı ve beyaz altın kombinasyonuna sahip. Tasarımcı burun halkası her zaman şıktır ve bayanların kalbine doğrudan hitap eder. Tasarım olarak keyifli ve normal burun halkası ile eşsiz.

Pırlanta burun halkası narin bir mücevherdir. Boyut olarak küçüktür, bu nedenle çok dikkat edilmesi gerekir. Çoğu zaman, küçük elmas fark edilmez. Bayanlar pırlanta burun halkası alsalar da düzenli olarak kullanmazlar. Bazen giymeyi severler. Bugünün kızları elmas burun halkası takmaya hiç hazır değil. Korkak tasarımları severler.