Moda hakkında sürekli güncellenmeyi kim sevmez ki? Bugünlerde erkekler kadar kadınlar da moda trendleri, stiller ve moda aksesuarları hakkında kendilerini güncel tutuyorlar. Yeni hızlı yakalama trendi burun iğneleri, burun saplamaları ve burun halkalarıdır. Farklı yüz hatlarına ve yüz kesimlerine sahip kadınlar, bu güzel burun iğnelerini kişinin tercihine ve gereksinimlerine göre seçebilirler..

Sevimli Burun Halkası Halkaları:

Burada, ergenlik çağındaki kızlar için en iyi 9 burun halkasına göz atacağız.

1. Basit Yuvarlak Burun Çemberleri:

burun halkaları

Bunlar, altın ya da gümüş rengindeki minimalist tasarımı nedeniyle herhangi bir kadının sahip olduğu ve bazı durumlarda gösteriş yaptığı türden biridir. Birçok ünlü tarafından övülen bu basit yuvarlak burunlu halkalar bugünlerde herkesin dikkatini çekti. Bu ofis, iş, kolej vb. günlük kullanım için mükemmeldir..

2. Boncuklu Burun Halkası Çemberleri:

Boncuklu Burun Halkası

Bu güzel görünümlü boncuklu burun halkaları, tamamen etnik ve geleneksel kullanım içindir. En çok Hint geleneksel kıyafetleriyle gider. Bu muhteşem boncuklu burun halkası halkaları, düğünler, aile işlevleri vb. ile kıyafetleri bir araya getirmek için kullanılabilir. Ancak bunlar batı kıyafetleriyle gitmez. Geniş burunlu kadınlar bu görünümü şık bir şekilde taşıyabilir.

3. Pırlanta Burun Halkası Yüzük:

Pırlanta Burun Halkaları

Elmasları kim sevmez? Bu yüzden pırlanta olmak bir kadının en iyi arkadaşıdır deyimidir. En iyi hediye seçeneklerinden biri bu süper sevimli elmas burun halka halkaları olabilir. Genç kadınlar ve gençler bu elmas halkaları kolayca taşıyabilir. Geleneksel burun halkası halkalarından çarpıcı biçimde farklı ve benzersizdirler. Pırlantalar beyaz altınla süslenebilir veya altın veya beyaz altın halkalarla süslenmiş bir dizi pırlanta olabilir..

4. Siyah Burun Halka Halkası:

Siyah Burun Halkası

Daha cesur ve modaya uygun, siyah renkli bu sevimli burun halkası halkaları. Bunlar altın veya gümüş halkalarla aynı çizgilerdedir ancak yüzde daha belirgindir çünkü siyah renk bir aksesuar olarak öne çıkar. Modern ama rahat bir görünüm için batı kıyafetleri, kotlar, tişörtler, omuz silkmeler vb. ile kombinlenebilir. Metalden yapılmış bu siyah burun halkaları ayrıca çift halkalı olabilir.

5. Burun Halkası Halkalarında Klips:

Burun Halkası Halkalarında Klips

Bunlar trendde patlıyor ve çok moda. Bunlar delici burun halkası değildir ve sol, orta/orta veya sağ gibi burnun herhangi bir tarafına kesilebilir. Daha fazla güzellik ve moda için üzerlerine renkli taşlar veya pırlantalar işlenmiş altın, gümüş veya gül altından olabilirler. Bunlar klipslidir, dolayısıyla kişinin boyutuna göre ayarlanabilir. Çemberlerdeki bu klipsle bohem şık bir görünüm elde edin.

6. Swarovski Kristal Halka Burun Halkası:

Swarovski Kristal Burun Halkası Halkaları

Çemberler, kişinin ihtiyacına göre el yapımı ve özelleştirilebilir. Swarovski kristalleri çok moda ve bunlar harika görünüyor ve görünümü klas bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Renkli Swarovski kristalleri burun halkalarında güzel bir şekilde kullanılabilir ve herhangi bir kıyafetle kombinlenebilir. Bunlar geleneksel ve çok Hintli görünüyor. Bunlar asla parlaklığını kaybetmez veya asla kararmaz.

7. Yıldızlı Burun Halkaları:

Yıldızlı Burun Halkası

Yıldızlar, bilezikler, tılsımlar, madalyonlar, küpeler vb. gibi hemen hemen her moda aksesuarında bulunan sevimli nesnelerdir. Burun halkası çemberindeki küçük bir yıldız, giyildiğinde harika görünür ve aynı zamanda hem modaya uygun hem de havalı. Keskin hatlara sahip kadınlar bu yıldızlı görünümü şık bir şekilde sergileyebilir..

8. Kundan İnci Burun Halka Yüzükler:

Kundan İnci Burun Halkası

Hintli bir gelinin çeyizinde kundanlar ve inciler çok önemli mücevherlerdir. Gelin kıyafeti, gelinin görünümünü tamamlaması için uyumlu, ağır ve pahalı Kundan ve inci takılara sahiptir. Bir kadın geleneksel Kundan inci büyük burunlu halkaları taktığında göz kamaştırıcı görünür ve çember nedeniyle görünümünde özel bir çekicilik vardır. Altın çember, kundanlar ve incilerle süslenmiştir..

9. Ametist Burun Halkası Halkası:

Ametist Burun Halkası

Vay bu güzelliğin tam karşılığı. Mükemmel bir şekilde çivilenmiş üç ametist taşı olan bir burun halkası, muhafazalar için bir hazinedir. Ametist taşlarının parlaklığı, berraklığı ve belirgin rengi ile bu burun halkası, yeni moda ifadesinin yeni stil aksesuarı olan burun halkalarını sergilemek için genç kadınlar arasında kesinlikle bir hit..

Çeşitli tasarımlarda, desenlerde ve tarzlarda son moda burun halkaları anında göz alıcıdır. Burun iğneleri, yüzükler, zımbalar ve halkalar, ünlülerden neredeyse her ünlü şahsiyete kadar neredeyse herkesin bir burun aksesuarını sergilediği günümüzün moda şeyleridir. En iyi yanı, burun halkalarının herhangi bir kıyafetle en iyi şekilde sergilenmesidir..