Sahte burun halkası, burnunuz için ağrılı bir delme işlemi geçirmenize gerek olmayan bir aksesuardır. Delik açmadan kullanabilirsiniz. Klipsli ise boncuk desteği ile yapabilirsiniz. Saplama ise, belirli bir yapıştırıcı uygulayarak burun üzerine yapıştırmanız gerekir. Burun halkası sevenler, delmeden böyle sahte bir saplamanın tadını çıkarabilirler. Bu dekoratif saplamayı kullanarak görünümünüzü geliştirebilirsiniz. Burnunu delmeyi sevmeyen ama yine de süslü burun damızlık takmak isteyen modern gün talebinin bir icadıdır..

Trenddeki Kızlar için Güzel ve Şık Sahte Burun Halkası Stud:

Sahte burun saplama halkasının ilk 9 tasarımına resimlerle bakalım..

1. Altın Çiçekli Sahte Burun Halkası:

Altın Çiçekli Sahte Burun Halkası

Altın renginde sahte bir burun halkasıdır. Burun halkası çarpıcı çiçek desenine sahip. Her taç yaprağının şekli çok çarpıcı ve orijinal görünüyor. Burun çemberinde sevimli görünüyor. Burunda gül desenine dokunulmamıştır. Burun derisinin biraz üstünde.

2. Spiral Sahte Burun Saplaması:

Spiral Sahte Burun Stud

Bu sahte burun saplaması, spiral tasarımıyla harika görünüyor. Bu saplamanın burun delmesine ihtiyacı yoktur. Bu şekilde sıkışmış. Spiral tasarım yeni ve benzersiz görünüyor. Altın spiral, çekici tasarımıyla insanları kendine çekiyor. Bu kafa karıştırıcı görünüyor.

3. Sahte Kristal Burun Saplaması:

Sahte Kristal Burun Stud

Nikah günü giyilen gelinin takma burun halkasıdır. Çember, bir altın yüzükle süslenmiş yarım sıra kristal taşa sahiptir. Çemberin altında Jamar gibi üç altın boncuk asılı. Çember, kulağın arkasına düğüm atmanız gereken bir zincirle bağlanır. Gelin aksesuarının bir parçasıdır.

4. Sahte Yılan Burun Saplaması:

Sahte Yılan Burun Stud

Bu, yılan tasarımlı sahte burun saplamasıdır. Yılan benzeri bir çizgiyle devam eden küçük yuvarlak bir şekil vardır. Bu nefes kesen yılan deseni insanların dikkatini çekiyor. Bu tasarım tipik olandan farklıdır. Bu olağanüstü bayanlara ait.

5. Sahte Sarkan Burun Halkası:

Sahte Sarkan Burun Halkası

Üç yapraklı çiçek tasarımı ile burun halkası sahte. Bu, yarım çiçeğe sahip antik tasarımdır. Bir çemberde iki küçük gümüş sikke asılı. Bu sarkan desen sabit kalmayacak. Bir araya geldiğinde melodik bir ses çıkarır.

6. Dini Sahte Burun Pimi:

Dini Sahte Burun İğnesi

Dini temalı sahte halka burun halkasıdır. Üzerinde “aum” sembolü işlenmiştir. Bu tasarım, kabile bölgesi hanımlarının bir seçimidir. Böyle bir çember şanslı kabul edilir. Bu desen normal tasarımdan biraz büyük görünüyor.

7. Yay Stili Sahte Burun Saplaması:

Yay Tarzı Sahte Burun Damızlık

Bu sahte burun halkası saplaması, eksantrik yay tasarımına sahiptir. Girdap desenli tel, bir yay tasarımında kalıplanmıştır. Tasarım mükemmel ve kesin. Bu güzel burun saplaması, dikkat çekici ve olağanüstü görünümüyle harika görünüyor.

8. Sahte Kaplumbağa Burun Saplaması:

Sahte Kaplumbağa Burun Saplaması

Bu sahte burun saplaması ilginç bir kaplumbağa desenine sahip. Bu gümüş çivili kaplumbağa desenidir. Bu sahte kaplumbağa burnuna özel bir yapıştırıcı ile yapıştırılmıştır. Kaplumbağa tasarımı önemli ölçüde dikkat çekici görünüyor. Bir şeyin belirli bir özelliğidir.

9. Sahte Çift Burun Halkası:

Sahte Çift Burun Yüzük

Siyah renkli çift sahte burun halkasıdır. Tel yuvarlak şekil verilmiş ve ikili olarak giyilmiştir. Elmas burun pimi gerçek ve delinmiştir. Ancak siyah burun halkası delinmemiş ve sahtedir. Sallanan görünüyor ve kızın havalı doğasını tanımlıyor.

Sahte burun saplaması dünya çapında trend ve ünlüdür. Genç kızlar ve bayanlar bile herhangi bir rahatsızlık duymadan takma burun halkası takabilirler. Giymesi ve çıkarması kolaydır. Piyasada çeşitli sahte saplamalar alabilirsiniz. Bu, görünümünüzü tamamen dönüştürür ve tarzınıza değişiklik sağlar. Sallanan ve şık doğanızı sergiler. Ultra modern kişiliğinizi belirler.