Gurgaono miestas, nors ir matomas nacionalinės sostinės Delio ribose, yra labiau panašus į savo mados jausmą, išvaizdą ir gyvenimo būdą. Rajonas ir miestas pastaraisiais metais nepaprastai augo ir dabar netgi galime pamatyti madingų dizainerių parduotuvėlių pačiame Gurgaone. Dabar jums nereikia keliauti visur, kad surastumėte tinkamiausius reikalavimus, o visa tai rasti čia. Šis vadovas suteiks jums žvilgsnį ir gerą Gurgaono parduotuvių išvaizdą. Nuo vestuvinių drabužių iki dizainerių drabužių, šventinių stilių iki naujausių modernių ir šiuolaikiškų vakarėlių stilių – visa tai rasite šiame regione, be jokių rūpesčių ir rūpesčių..

Populiarios dizainerių parduotuvės Gurgaone su išsamia informacija:

Štai keletas 9 geriausių moterų parduotuvių Gurgaone.

1. Karalienės stiliaus:

Karalienės stiliumi

Pats pavadinimas suteikia stilių ir yra geriausias butikas Gurgaone. Šis butikas yra gerai žinomas dėl savo unikalios kolekcijos. Jame yra daugybė aprangos asortimentų, pradedant nuo pandžabų kostiumų, Anarkali stiliaus kostiumų, tunikų, kurtų, vestuvinių drabužių ir dar daugiau, naudojant geriausius audinius..

Siūlomos paslaugos: Mažmeninė prekyba

Kontaktiniai duomenys:

 • Adresas: Parduotuvė Nr. B-12, 1 aukštas, „Omax“ miesto centro prekybos centras, Gurugram, Haryana
 • Telefonas: 087085 16705

Įžymus dėl: Kostiumai ir chalatai

2. „Kynaa Boutique“:

„Kynaa Boutique“

„Kynaa“ yra kelių dizainerių parduotuvė, kurioje dirba gerai apmokyti dizaineriai, kurie geriausiai išryškina dizainą ir daro jį laimingą. Jie turi platų Drapes sarees, chalatų, Anarkalis, Indo western, kostiumų ir lehengas dizainų asortimentą, kuris atrodo gražiai. Tai taip pat yra geras „lehenga“ butikas Gurgaone

Siūlomos paslaugos: Stiliaus patarimai ir mažmeninė prekyba

Kontaktiniai duomenys:

 • Adresas: F-1/18, golfo aikštyno kelias, F blokas, DLF 1 etapas, 26A sektorius, Gurugram, Haryana 122002
 • Telefonas: 0124 422 6833

Įžymus dėl: Suknelės ir sarees

3. „Triya Boutique“:

„Triya Boutique“

„TriyaBoutique“ yra garsus dizainerių butikas, neseniai įžengęs į Gurgaono rinką. Jame yra daugybė siuvinėtų lehengų, „Anarkali“ kostiumų, palaidinių ir daug daugiau. Jie visada pateikia užsakymą laiku ir naudoja aukščiausios kokybės audinius. Tai vienas geriausių dizainerių, parduotuvių Gurgaone. Jame taip pat yra įvairių gerų vakarėlių suknelių, skirtų visų amžiaus grupių moterims, įskaitant vaikus.

Siūlomos paslaugos: Mažmeninė prekyba

Kontaktiniai duomenys:

 • Adresas: P-67, pirmas aukštas, netoli „Unitech“ kibernetinio parko, 1 vartai, 46 sektorius, Gurugramas, Haryana 122003
 • Telefonas: 098189 37222

Įžymus dėl: Anarkali kostiumai, lehengas ir palaidinės

4. Brangių prekių parduotuvė:

Brangioji parduotuvė

„Darling“ parduotuvėje yra užrašas „The oomph in-store“, kuris gerai kalba apie butiką. Šis moterų butikas Gurgaone turi daugybę suknelių, krepšių ir kombinezonų. Jie yra labai patrauklūs ir taip pat turi biudžetą.

Siūlomos paslaugos: Mažmeninė prekyba

Kontaktiniai duomenys:

 • Adresas: SF-27, 1 aukštas, DLF galerija, DLF-IV, Gurgaonas
 • Telefonas: 01244552507

Įžymus dėl: Suknelė ir krepšiai

5. „Naaz Boutique“:

„Naaz Boutique“

„Naaz“ yra dizainerių butikas, kuriame pristatoma išskirtinė naujausių kostiumų, chalatų, anarkalių, patialų, sarees, plazos ir daugelio kitų pasakiškai atrodančių drabužių kolekcija. Dizainas suteikia labai elegantišką ir stulbinantį vaizdą. Jie niekada nepalaužia savo klientų širdies dėl dizaino ir pristatymo laiko. Tai yra viena iš geriausių parduotuvių Gurgaone.

Siūlomos paslaugos: Apsipirkimo detalės ir stiliaus patarimai

Kontaktiniai duomenys:

 • Adresas: SF-12, pirmasis aukštas, „Galleria Market“, „DLF Galleria Road“, DLF IV etapas, 28 sektorius, Gurugramas, Haryana 122009
 • Telefonas: 099535 73247

Įžymus dėl: Suknelės ir kostiumai

6. Anita Dongre Boutique:

Anita Dongre Boutique

Daugelis iš mūsų jau žino apie populiarią dizainerę Anitą Dongre ir jos etninių bei prašmatnių indiškų drabužių įvairovę. Ji turi tradicinius drabužius su vakarietišku prisilietimu ir įmantriomis detalėmis, kurios yra unikaliai suprojektuotos, ir net kai kurie drabužiai yra subtiliai pagaminti rankomis.

Siūlomos paslaugos: Mažmeninė prekyba ir individuali pagalba

Kontaktiniai duomenys:

 • Adresas: S-223, „Second Floor Ambience Mall“, Gurugram, Haryana 122002
 • Telefonas: 0124 4029185
 • Interneto svetainė: https://www.anitadongre.com/

Įžymus dėl: Indo-vakarietiška suknelė

7. „Ritivesh Boutique“:

„Ritivesh Boutique“

„Ritivesh“ yra mados namai, kuriantys etnines Indijos moterų drabužius. Jie kuria madingus, madingus dizainus, kuriuos vertina klientai. Jie prekiauja vestuviniais drabužiais, kostiumais ir kitais, kurie yra gražiai sukurti paliesti širdį. Tai geriausias moterų butikas Gurgaone.

Siūlomos paslaugos: Mažmeninė prekyba ir patarimai

Kontaktiniai duomenys:

 • Adresas: Durga bokštas, 17/92, rūsys, pagrindinis Jharsa kelias, Kirti Nagar, 15 sektoriaus 1 dalis, Gurugramas, Haryana 122001
 • Telefonas: 0124 4301087

Įžymus dėl: Lehengas ir kostiumai

8. „Ishita Boutique“:

„Ishita Boutique“