Kağıt Torbalar, insanların elinde bir şeyler taşımak için modada son zamanlardaki son trend haline geldi; içlerinden biri aşık kadınlara hoş bir sürpriz yapmak için çiçek taşıyor olabilir!!. Hafif ve orta ağırlıktaki eşyaları taşımak için kullanılan çok Çevre Dostu bir aksesuardır. Bir kese kağıdı tasarlamanın ve daha şık ve aynı zamanda şık görünmesini sağlamanın birçok yolu vardır. Kağıt torbalar normalde hem erkek hem de kadın grupları tarafından taşınır. El yapımı kese kağıdı en çok düz uzun plastik poşet taşımaktan sıkılan kadınlar tarafından yapılır..

kağıt torbalar

Kağıt Kullanarak En Yeni ve En İyi El Yapımı Çantalar:

Kağıt Torba türleri ve piyasada bulunan tasarım çeşitliliği hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bize geniş bir bilgi vermek ve günlük hayatımızdaki kullanımı için en iyi 15 Kağıt torba.

1. Basit Kahverengi Kraft Kağıt Torbalar:

Basit Kahverengi Kraft Kağıt Torbalar

Bu tip kese kağıdı, kartonu oluşturan Kraft işlemede üretilen kimyasal hamurdan oluşturulur. Yüksek mukavemeti ve dayanıklılığı nedeniyle Kağıt bakkal poşeti olarak kullanılır; ayrıca, yırtılma etkisine karşı ağırlığın tutulmasına yardımcı olan yüksek yırtılma direncine sahiptir..

2. Saplı Kahverengi Kağıt Torbalar:

Kahverengi Saplı Kağıt Torbalar

Bu, çantaya bağlı bir sapa sahip başka bir alışveriş çantası veya alışveriş çantası çeşididir; kulp ayrıca yüksek yırtılma direncine sahip kahverengi kağıttan yapılmıştır. En çok orta ağırlıkta taşıyabilen bir alışveriş çantası olarak kullanılır..

3. Logolu Kağıt Torbalar:

Logolu Kağıt Torbalar

Bu tip çantalar genellikle mağazalar tarafından firma adını temsil eden kağıda isim basılmış logo ile tasarlanır. Günümüzde bir kuyumcu veya herhangi bir özel mağaza, ürünlerini bu çevre dostu kağıt torbalarda müşteriye vermektedir. Bu aynı zamanda şirketin ilerlemesi için pazarlama stratejilerinden biri olarak kabul edilir..

4. Düğün veya Doğum Günü için Kağıt Hediye Çantaları:

Düğün veya Doğum Günü için Kağıt Hediye Çantaları

Plastik ambalajlarda hediye sunma geleneği kağıt hediye poşetlerine dönüştü. Bu tür çantalar daha hoş, yetenekli ve çekici görünüyor. Hediyenin adı çantanın üzerindeki etikete yazılabilir. Bu hediyeler kaliteleri ve tasarımları nedeniyle çoğunlukla çöpe atılmak yerine muhafaza edilmektedir..

5. Saplı Özel Hediye Çantası:

Saplı Özel Hediyelik Çanta

Hediye Çanta, kulplu veya sapsız olabilir. Sapın taşınması daha kolaydır. Sap, çanta ile aynı renkte olabilir veya çantanın her iki tarafına takılan bir sap olarak kullanılabilen Satürn kurdeleleri olabilir..

6. Craft Kağıt Torbalar:

Kraft Kağıt Torbalar

Bu, kalın kağıt saplı normal kahverengi bir kağıt torba veya kağıdın yan ürünlerinden yapılmış renkli kağıtlar olabilir, ancak fark şu ki, bu düz kağıt torbalar aynı zamanda kağıda çizim yapmak veya kağıda yapıştırılmış şeritler gibi el işi tasarımlarla da üretilebilir. . Bu tür kağıtlar mağazadan oldukça uygun bir fiyata satın alınabilir..

7. Dekoratif Kağıt Torbalar:

Dekoratif Kağıt Torbalar

Gençler tarafından oldukça trend olan doğa resimleri veya kendi yaratıcı resimleri ile kişiselleştirilebilen düz kağıt torbalar. Bu çanta bir alışveriş çantası olarak, hatta okul çocukları için bir öğle yemeği çantası olarak kullanılır..

8. İsim Kağıt Torbalar:

İsim Kağıt Torbalar

Genç nesil arasında en popüler tasarımlardan biridir. Bu bir hediye çantası veya günlük bir çanta olarak kullanılabilir. Müşteri kağıdın tasarımını ve rengini seçebilir ve ardından üzerine adını yazdırabilir. İsim gençleri çoğunlukla kağıt torba kullanıyor.

9. Küçük Şeyleri Taşımak İçin Küçük Kağıt Torbalar:

Küçük Şeyleri Taşımak İçin Küçük Kağıt Torbalar

İnsanlar genellikle çocuklar için öğle yemeği paketinden dolayı küçük kağıt torbalar kullanırlar veya bayan çantasında taşırlar ve daha sonra alışveriş sırasında hafif eşyaları taşımak için kullanılabilirler..

10. İndirimli Reklam Baskılı Kağıt Torbalar:

İndirimli Reklam Baskılı Kağıt Torbalar

Bu tür kağıt torbalar, perakende mağazalarının çantalara basılmış indirimli satışlarını tanıttığı perakende satış sezonunda kullanılır. Bu tür reklamlar, insanların genellikle dikkat etmediği indirimli el ilanları gibi diğer modları kullanmaktan daha etkilidir..

11. Alışveriş için Tasarım Kağıt Torbalar:

Alışveriş için Tasarım Kağıt Torbalar

Bu tasarımcı kağıt torbayı yapmak için gereken ana malzeme olarak Kağıt havlu kullanmak. Bu tür kağıt poşetlerin arkasındaki fikir, kağıt havluyu üst üste koyarak bir origami oluşturmaktır ve kağıdı sağlam tutmak için herhangi bir yapıştırıcı yardımı olmadan katı bir kağıt kütlesi haline gelir. Daha sonra üzerine bir tutamaç takılmış bir tasarımcı görünümü vermek için üzerine boyama yapabilirsiniz..

12. Çantalara Göre Kağıt:

Çantalara Göre Kağıt

Hafif eşyaların taşınmasına yardımcı olan benzer türde kağıttan yapılmış çantalardır. Diğerlerinden farkı, kulp ile birlikte tasarlanmış olması, elde taşımaya yardımcı olan el çantası denilen, oldukça rahattır. Bu tip çantalar normalde belgeleri taşımak için kullanılır..

13. Şarap Taşıma Baskılı Çantalar:

Şarap Taşıma Baskılı Çantalar

Bu, Almanya gibi Avrupa ülkelerinde şarap festivali sırasında en çok kullanılan şarabı taşımak için tasarlanmıştır. Bu, Noel’de akrabalara ve arkadaşlara vermek için şarap taşımak için bir hediye çantası görevi gören Çevre Dostu bir çantadır..

14. Kahvaltı Kağıt Torbaları:

Kahvaltılık Kağıt Torbalar

Plastik kutuları taşımak yerine özellikle kahvaltıda kullanılan kese kağıdı konsepti tasarlandı. Avantajı, ekmekli sandviçler gibi sıvı olmayan yiyecekleri taşımaktır, yumurtalar daha verimlidir, ancak plastik bir kutuya koymadan sıvı yiyecekleri taşıyamaz..

15. El Yapımı Gazete Çantaları:

El Yapımı Gazete Çantaları

El yapımı kağıt torbalar, yapımı kolay olan en ekonomik çanta türüdür. İhtiyaç duyulan şeyler günlük gazete veya dergiler, tutkal ve sap olarak kullanılan bir ip veya Satürn’dür. Çantalarımızı yapmak kendimizi yaratıcı ve kendinden emin hissetmemizi sağlar..

Çevre kirliliğine neden olan plastik poşet kullanımının azaltılması politikası nedeniyle son yıllarda en çok kullanılan kağıt poşetler. Alışveriş mağazaları artık kağıt poşet dağıtımını durdurdu, kulplu kağıt poşetler yerine kağıt poşetler tavsiye ediliyor. Kese kağıdına göre maliyeti düşük olsa da çevreyi önlemek için kese kağıdı almak için para harcamak zorunludur. “İyi Bir Çözüm İçin Kirliliği Durdurun”