Diesel, İtalya’da Breganze merkezli bir İtalyan şirketidir. Renzo Rosso şirketi kurdu ve şirket başlangıçta denim kot pantolon ve diğer aksesuarların satışına öncülük etti. Şirket hem erkek, hem kadın hem de çocuklar için moda aksesuarları üretmektedir. Çantaların yanı sıra ayakkabı, parfüm, gözlük, şık saatler ve diğer birçok üründe de öne çıkıyor..

Seyahat ve Alışveriş için En Son ve Son Moda Dizel Çantalar:

Çanta, uzman zanaatkarlar tarafından İtalya’da üretilmiştir ve çantanın üzerindeki şirket imzası, çanta üzerinde kabartmalı bir başka ayırt edici özelliktir. Dizel çantaların ilk 9 tasarımına bir göz atalım:

1. Tote Tarzı Dizel Çantalar:

Bez Stil Dizel Çantalar

Bu çanta Diesel tarafından tasarlanan en yeni çantalardan biridir. Çantanın rengi ve deseni herkesi çıldırtabilir ve suskun bırakabilir. Bu çanta, saklama için yeterli alana ve çantayı taşımak için rahat kulplara sahip bir çanta şeklinde tasarlanmıştır. Taşınırken kalabalığın içinde çarpıcı ve farklı görünmenizi sağlar..

2. Çıtçıtlı Dizel Kot Çanta:

Çıtçıtlı Dizel Kot Çanta

Diesel tarafından kot çantalara yeni bir görünüm ve tarz kazandırıldı. Çantanın önünde kabartmalı şık gümüş çiviler ve çantayı taşımak için şık bir kayış var. Çantanın deseni harika ve diğer çantalardan farklı görünüyor. Akşam partileri için bir kadın tarafından taşınan mükemmel bir çanta.

3. Erkekler için Dizel Çanta:

Erkekler için Dizel Çanta

Aksesuarlar konusunda son derece dikkatli ve seçici olan erkekler, stillerini yansıtanları tercih ediyor. Diesel, erkekler için harika ve son derece rahat görünümlü çantalar sunuyor. Çantanın her iki kolu da çantayı taşımak için kayışa sahiptir. Bu çantalar birçok desende mevcuttur ve ihtiyaçlarınıza göre birini seçebilirsiniz..

4. Kızlar için Havalı Dizel Çantalar:

Kızlar için Havalı Dizel Çantalar

Çanta hakiki deriden yapılmış olup, siyah rengi harika ve eşsiz bir çanta görünümündedir. Kabartmalı küçük altın zımbalar ve ba’nın her tarafında tasarlanan şerit deseni, genç kızlar tarafından taşınırken çantanın harika ve muhteşem görünmesini sağlar. Bu siyah, şık ve havalı görünen Diesel çanta, herhangi bir kadın tarafından herhangi bir vesileyle taşınması için ideal bir çantadır..

5. Dizel Seyahat Çantaları:

Dizel Seyahat Çantaları

Bu tip seyahat çantaları taşıması çok rahat ve oldukça geniştir. Küçük gibi görünse de, depolama için birden fazla dolabı var. Denim seyahat çantaları oldukça sağlamdır ve korkmadan taşınabilir. Çok çeşitli ve çeşitli renklerde mevcuttur ve seçiminize ve kişiliğinize göre birini seçebilirsiniz..

6. Kadınlar için Dizel Omuz Çantası:

Kadınlar için Dizel Omuz Çantası

Bu Dizel çantalar, kullanımı ve kullanımı kolay oldukları için çok popüler ve talep görmektedir. Çanta omuzlarınızda kolayca taşınabilir ve ellerinizi serbest bırakmanıza yardımcı olur. Bu çanta türü birçok renk ve boyutta mevcuttur ve ihtiyaçlarınıza ve tarzınıza göre bir tane alabilirsiniz..

7. Kadınlar için Dizel Çapraz Vücut Çantaları:

Kadınlar için Dizel Çapraz Vücut Çantaları

Diesel tarafından tasarlanan en yeni ve modaya uygun çapraz askılı çantalar burada. Öndeki uzun fermuar, çantanın şık ve modaya uygun görünmesini sağlar. Çanta, tek omuzda taşınabileceği ve ellerinizi serbest bırakmanıza izin verecek şekilde uzun ayarlanabilir askılara sahiptir..

8. Siyah Beyaz Dizel Deri Çanta:

Siyah Beyaz Dizel Deri Çanta

Siyah ve beyazın renk kombinasyonu, taşındığında harika ve çekici görünüyor. Çantanın tabanı beyaz parlak deriden yapılmıştır ve siyah şeritler çantanın görünümünü birçok kat daha iyi hale getirir. Çanta cızırtılı bir görünüme sahip ve herhangi bir parti veya mekân için mükemmel.

9. Bayanlar İçin Şık Dizel Çantalar:

Bayanlar İçin Şık Dizel Çantalar

Bu tip Diesel çanta güzel bir kesime ve tasarıma sahiptir. Çanta başka bir çantadan çok farklı görünüyor ve taşındığında şık ve modaya uygun görünüyor. Çanta, ofislere taşındığında ve hatta alışveriş veya hangout için çok etkileyici görünüyor. Çantalar çeşitli desen ve renklerde mevcuttur ve tarzınıza göre birini seçebilirsiniz..

Dizel ürünleri tüm dünyada ve markalı bir mağazada mevcuttur. Dizel’in tüm ürünlerini bulabileceğiniz satış noktaları bile var. Diesel çantaları muhteşem ve taşındığında cennet gibi görünüyor. Çantalar geniş bir yelpazede, boyutlarda, renklerde ve çeşitlerde mevcuttur, böylece kendinize bir tane sahibi olma seçenekleri sunar. Çanta, işlevselliği göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır ve kapaklar dayanıklı ve güçlüdür, kullanımı oldukça kolaydır.