Kulkšnys – papuošalas, nešiojamas ant kulkšnies ir aplink ją. Kulkšnis, žinomas Indijoje kaip „payal“ ir „pajeb“, dėvi beveik visos mažos mergaitės, jaunos moterys ir vyresnio amžiaus moterys. Jei praeityje praeisime atgal, sužinotume, kad žmonės taip pat gamino kulkšnis dievų ir deivių stabams. Tada juos taip pat dėvėjo moterys visoje Indijoje ir šiandien dėvi visame pasaulyje.

Nauja kulkšnių išvaizda ir dizainas skirtingai skyrėsi skirtingose ​​šalyse ir amatininkai iš visur. Vestuvinės kulkšnys yra viena iš brangiausių kulkšnių, kurioje galite pamatyti nuostabius amatų darbus, pritvirtintus mažus varpelius, kurie skamba kiekvieną kartą vaikščiojant, dygliuotus brangakmenius ir perlus, kurie nuostabiai atrodo su jūsų drabužiais.

Indijos vestuvių kulkšnių dizainas:

Negalima ignoruoti kulkšnies papuošalų žavesio. Kai kurios nuotakos kulkšnies apyrankės, kurias galime priskirti prie geriausių, yra čia.

1. Vestuvinė kulkšnis su povo dizainu auksu:

Vestuvinė kulkšnis su aukso dizaino povu

Nuotaka be papuošalų, taip pat be mokėjimų ir mažų varpų skambesio nėra visiška nuotaka. Nuotakos lėtai žengia į savo santuoką, o žaižaruojantis kulkšnių garsas, kurį dėvi nuotaka, daro jos žingsnius tokius ypatingus. Ši auksinė kulkšnis sukurta naudojant minakari darbą, ant jo pritvirtintų grandinių – nedidelis povas.

2. Nuotakos kulkšnis sidabru:

Nuotakos kulkšnis sidabro spalvos

Kulkšnys dažniausiai matomos sidabro spalvos ir dažniausiai dėvimos ponios kasdieniame gyvenime. Ši nuotakos kulkšnis yra gražus pavyzdys sidabrinių kulkšnių, puoštų mažais deimantais ir sluoksniu su mažais varpeliais, kurie skleidžia garsą, kai nuotaka eina.

3. „Polki Diamond“ dizaino vestuvių kulkšnys:

Nuotakos kulkšnys „Polki“ deimantinio dizaino

Papuošalų madoje atsirado naujas polka deimantų dizainas. Apvaliai supjaustytas deimantas yra padengtas auksu ir sidabru bei daug kartų ir kitais metalais. Šiomis dienomis polka dizainas yra toks, kad galite pamatyti vestuvinius papuošalus, kuriuos daugiausia priima fusionistai.

4. Perlų ir Kundano kulkšnis:

Perlų ir Kundano kulkšnis

„Kundan“ papuošalus nauja karta papuošė dideliu mastu. „Kundan“ kūrinys yra formos veidrodžiai, pritvirtinti prie metalų, iš kurių išskirtinai gaminami puikūs papuošalai už mažą kainą. Vestuviniai papuošalai dažniausiai pasirenkami gaminti iš kundano sukurtų papuošalų. Čia yra nuotakos kulkšnies apyrankė, pagaminta iš kundano darbo.

5. Nelanksti vestuvių kulkšnis:

Nelanksti vestuvinė kulkšnis

Kojinės yra lanksčios ir nelanksčios. Lanksčias kulkšnių konstrukcijas galima lengvai perkelti ant kulkšnies, o nelanksčias kulkšnis yra standus. Jų dizainas ir jo darbas taip pat yra sunkūs. Norėdami dėvėti šias kulkšnis, dizaineriai padarė varžtą, kad tinkamai pritvirtintų kulkšnis ant mūsų kulkšnies.

6. Išgalvota vestuvių kulkšnis su sagėmis:

Išgalvota vestuvių kulkšnis su segėmis

Nuotaka, mėgstanti blaivų dizainą, tikrai patiks paprastą kulkšnį. Kulniukai su viena grandine ir gražios sagės gale daro tai labai žavingą. Nuotakos turi mehendi ant kojų, kurios atrodys nuostabiai su šiomis blaiviai suprojektuotomis kulkšnimis.

7. Spalvingos vestuvių kulkšnys:

Spalvingos vestuvių kulkšnys

Kulkšnelės su spalvingu deimantu taip pat yra mėgstamos nuotakos papuošalų. Spalvingi deimantai kulkšnyje tinka nuotakos drabužiams. Merginos savo dandijų naktimis mėgsta dėvėti atitinkamus papuošalus. Šis dizainas ir daugelis kitų tinkamai atitiks jūsų poreikius.

8. Nuotakos kulkšnys su pakabinamomis grandinėmis:

Nuotakos kulkšnys su pakabinamomis grandinėmis

Kulkšnies yra įvairių dizainų. Pritvirtintų grandinių pakabinimas vienoje pagrindinėje kulkšnies grandinėje yra labai gerai žinomas kulkšnių grandinių dizainas. Čia kulkšnies grandinė tampa patrauklesnė, kai įvairaus ilgio atraminės grandinės su spalvotais deimantais pabaigoje. Tai daro gražius papuošalus kojoms.

9. Nuotakos kulkšnis su pirštų žiedu:

Vestuvinė kulkšnis su pirštų žiedu

Nuotakos kulkšnis atrodo nuostabiai ir yra su piršto žiedu. Nuotakos kojos yra padengtos gražiu mehendi, o kulkšnis su žiedu, pritvirtintu prie jos, suteikia nuostabų efektą nuotakos grožiui.

Nuotakos kulkšnys yra pagrindinė nuotakos nešiojamo ornamento dalis. Indijos papuošalų nešiojimo tradicija daro nuotaką gražesnę. Tradicinė išvaizda palankiomis progomis – auksiniai, auksu padengti ir sidabriniai arba oksiduoti papuošalai. Vestuvinės kulkšnies apyrankės taip pat plačiai matomos su inkrustuotais akmenimis, brangakmeniais ir perlais, kurie daro juos patrauklesnius.