Kaklo papuošalai yra vienas iš svarbiausių papuošalų, kuriuos moteris nori dėvėti. Kaklo papuošalai yra įvairių stilių ir dydžių, vienas iš jų yra kaklaskarės. Suknelės yra įvairių papuošalų dizaino ir iš jų išsirinkti tampa šiek tiek sunku.

čokeriai

Įvairūs „Chokers“ papuošalų tipai:

Čia yra 15 geriausių chokerių sąrašas, kad pradžiugintumėte savo dizainu ir galėtumėte planuoti įsigyti bet kurį iš jų.

1. Sidabrinis širdies grandinės skustukas:

Sidabrinė širdies grandinėlė

Mielas mažas kaklo papuošalas iš sidabro yra geriausia dovana mergaitei iš jo geresnės pusės. Plona grandinė su dviem sluoksniais ir širdimi tarp jų. Sidabrinė grandinė atrodo dar žaviau dėl širdies, o dvigubai sluoksniuota grandinė papildo jos išvaizdą.

2. Trijų sluoksnių chokeris:

Trijų sluoksnių chokeris

Tendencija kurti savo madą visada buvo scenoje. Šis karolių dizainas atskleidžia panašią išvaizdą. Gražiai atrodo prie kaklo pririštas juodas kakliukas su mažu auksiniu aksesuaru, o apačioje sluoksniuotos grandinėlės. Apatinė grandinė su priedais skiriasi nuo kitų dviejų, vaizduojančių lygiagretų grandinių santykį.

3. „Spike Choker“ mergaitėms:

Spike Choker mergaitėms

Juodas kakliukas, kaip apvyniojamas karoliai, yra seksualus, kurį galima dėvėti su vakarietiška suknele. Smaigus kaip pakabukas padidina jo elastingumą. Šį kaklo papuošalą paauglys gali lengvai pasirinkti kaip aksesuarą sau. Siūlas, panašus į chokerį, jums atrodo paprastas, bet kitiems atrodytų daug gražiau, kai pakabintas ant kaklo.

4. „Ocean Chain Choker“:

„Ocean Chain Choker“

Mėlynos spalvos atspalviai yra labai pageidaujamos moterų spalvos. Atėjus prie šios spalvos, žiūrint į tai kiekvienas priverstų atsikvėpti. Auksinis dvigubai sluoksniuotas grandininis kaištis su apvaliu vandenyno spalvos pakabučiu yra palaimingas dalykas. Man nereikia išvardyti, kokios aprangos jums reikia, nes tai tikrai patobulins ir paryškins bet kokios su juo dėvimos suknelės išvaizdą.

5. „Lipsy Lace Choker“ karoliai:

„Lipsy Lace Choker“ karoliai

Tai madingas kaklo papuošalas, kurį galima nešioti. Sukurtas gėlių pavidalu, dizainas atrodo gerai su ne tokiu plačiu pagrindu. Prie jos pritvirtinta grandinė su perlu, apkaišyta ant lygaus paviršiaus, kabančio apačioje, taip pat suteikia tradicinę išvaizdą. Taigi, tai yra pasirinkimas daugeliui.

6. „White Pearl Choker“ karoliai:

„White Pearl Choker“ karoliai

Labai unikalaus dizaino chokeris, kaip baltas karoliai, apvyniotas aplink kaklą, yra blaivus, tačiau beprotiškas aksesuaras. Balta yra rami spalva, simbolizuojanti gėrį, o paprastas kaklelis panašiai vaizduoja teigiamą aurą. Baltų perlų kekės, surištos tiesia linija siūle, taip pat vaizduoja panašią išvaizdą, atitinkančią chokerį. Taigi, šis kūrinys yra nuostabus pirkti ir dėvėti.

7. Juodosios gotikos kaklo karoliai:

Juodosios gotikos kaklo karoliai

Kaip rodo pavadinimas, karoliai suteikia gotikinę išvaizdą ir gali būti bet kurios merginos, mėgstančios tamsų aksesuarą, pasirinkimas. Kabantys juodi akmenys taip pat suteikia panašią išvaizdą. Jis atrodo elegantiškas savaip ir tikrai bus svarbiausias jūsų dėvėjimo objektas. Didelis juodas akmuo viduryje yra tradicinis kaklo papuošalo elegancijos priedas.

8. Spalvotas gėlių nėrimo kaklelis:

Spalvinga gėlių nėrimo pakaba

Kitas, su juodomis didelėmis gėlėmis, pritvirtintomis prie kiekvienos ir pagamintos iš pakabos, savo išvaizda suteikia elegancijos. Perlų grupė viduryje suteikia jai elegantišką išvaizdą, o kaklo papuošalas būtų puikus pasirinkimas moteriai dėvėti ją su savo draugais ar kolegomis.

9. „Black Velvet Choker“ karoliai:

„Black Velvet Choker“ karoliai

Planuodami sukti vakarėlį aksominiu žvilgsniu, šis karoliai kaip tik jums. Jei į savo asmenybę įnešite daug švytėjimo ir švelnumo, atrodysite dar seksualiau ir šauniau. Jis yra įvairių ir daugybės spalvų. Bet kurį iš jų galėtumėte padaryti patys.

10. Paprastas mazguotas chokeris:

Paprastas mazgas

Tamsiai juodas aksominis kakliukas su mazgu tarp jų vėl būna seksualus siurprizas. Dviejų trikampių formų surištas mazgas, o likęs mazgas, kabantis apačioje, suteikia patrauklią išvaizdą. Tai labai tiktų kartu su juoda suknele ir juodais batais.

11. Lanko pakabukas:

„Hoop“ pakabukas „Choker“

Juodas chokeris yra madingas, auksinis lankas viduryje. Jame yra omarų užsegimas. Lankas viduryje turi aukštus lenkų akcentus.

12. Lapų gniaužtuvas:

Lapų gniaužtuvas

Odinis chokeris su auksiniu žiedu tarp jų yra gražus. Pakabukas, ypač kaip lapas, yra kūrybingas, naudojamas ir perduoda pranešimą. Labai malonu žiūrėti ir dėvėti yra šio kaklo karolių kokybė. Taigi nusipirkite tai, jei norite, kad žmonės taip pat stebėtų jus raminančiomis akimis.

13. „Saturn Choker“:

„Saturn Choker“

Neįprastas chokeris su kūrybine idėja kabinti pakabuką su juo yra smagu nusipirkti. Dviejų sluoksnių kaklo karoliai su aukščiau esančiu apskritimų pavidalu, o kitas su pakabuku – besisukančios planetos pavidalu aplink Saulės sistemą – suteikia ryškų vaizdą. Tai būtų „neparduodamas“ dalykas.

14. Iridescent Floral Choker:

Iridescent Floral Choker

Gėlių dizainas, sudarytas iš ryškių akmenų, pritvirtintų prie purpurinės juostos, suteikia žvilgantį vaizdą. Brangakmeniai yra gėlių pavidalo rėmuose – patrauklus dalykas. Choker, kurį galima dėvėti tiek atsitiktinai, tiek vakarėliuose, tenkina jūsų universalius karolių reikalavimus..

15. Panašus į Egiptą chokeris:

Į egiptietį panašus chokeris

Auksinės monetos, pritvirtintos viena prie kitos grandine, atrodo panašiai kaip egiptietiškai ir kiekvienas, turintis fantaziją dėl tokių papuošalų, gali lengvai išpildyti jos norą.

Šie „chokeriai“ yra vienas geriausių pasirinkimų, kuriuos rasite aplink. Eidami į kokią nors šventę, eidami į atsitiktinį vakarėlį ar susibūrę, bet kurią progą galite lengvai aplankyti dabar, nes mažiau spaudžiate pasirinkti, ką dėvėti. Visi jie, skirtingai vienas nuo kito, suteikia patrauklią išvaizdą ir jūs galite pasirinkti bet kurį iš jų.