Sidabro pakabukai yra vienas iš brangiausių papuošalų, kuriuos šiandien galima įsigyti. Čokeriai yra stilingi ir prašmatnūs ir skirti kasdieniam dėvėjimui. Tuo pačiu metu yra keletas modelių, sukurtų vakarėliams ir kokteilių vakarienėms. Jie turi deimantus, inkrustuotus, kad suteiktų jiems karališką išvaizdą. Iš sąrašo pasirinkite mėgstamą sidabro spalvos pakabintuvą ir leiskite galvoms apsisukti kiekvieną kartą, kai išeinate stilingai.

Naujausios ir stilingos sidabro pakabos moterims:

Čia yra geriausi sidabro kakliukų modeliai mergaitėms.

1. „Diamond Choker“ sidabru:

„Diamond Choker“ sidabro spalvos

Įsigykite šį nuostabų sidabrinį pakabintuvą, kurį supa 3 gijos žvilgančių deimantų. Ši nuostabi sidabrinė pakaba puikiai priglunda prie kaklo ir suteikia blizgančią sodrią išvaizdą. Tai turėsite susieti su dizainerių apranga, skirta vakarui ar kokteilių vakarėliui.

2. Sidabrinis disko slinkiklis:

Sidabrinis diskų spaustukas

Pasirinkite šį nuostabų sidabro skustuką, kurį sudaro smulkūs sidabro diskai. Šis minimalistinis sidabrinis pakabukas yra labai gražus ir gali būti derinamas su laisvalaikio drabužiais. Dėl subtilaus šio chokerio bruožo jis tampa labai prašmatnus ir elegantiškas.

3. Širdies grandinės sidabrinis chokeris:

Širdies grandinėlė sidabrinė

Pasirinkite šį sidabro spalvos kaklo papuošalą, kad gautumėte grakščią išvaizdą, kuri puikiai tinka bet kokiai progai. Širdies pakabukas karolių centre yra puikus priedas prie šio kakliuko. Graži sidabrinė pakaba puikiai tinka prie viršūnių ir džinsų ar net vasaros suknelių.

4. „Solid Band Choker“ sidabras:

„Solid Band Choker“ sidabro spalvos

Atrodykite drąsiai ir drąsiai šiame solidžiame sidabriniame kaklelyje, kuris leidžia atrodyti kaip gatvės stiliaus roko žvaigždė. Tai geriausiai tinka dėvėti prie laisvalaikio drabužių, pvz., Džinsų ir pan..

5. Sidabro sidabras:

Sidabrinis pakaba

Visiškai unikalus yra šis sidabrinis kaklo papuošalas su nuostabiu pakabuku. Sidabrinis jūrinis mazgo mazgas yra išskirtinis ir išskirtinis. Dėl to gausiai atrodantis chokeris gali lengvai pasipuikuoti.

6. „Vintage Silver Choker“:

„Vintage Silver Choker“

Viskas vintažinė nėra sena. Pasirinkite šį nuostabų papuošalą, kuris tinka bet kokiai jūsų aprangai. Tai puikiai dera su tradiciniais drabužiais ir dizainerių drabužiais. Sudėtingas šio konkretaus chokerio darbas yra gana puikus. Deimanto formos centrai yra ypač unikalūs.

7. „Eternity Silver Choker“:

„Eternity Silver Choker“

Šis sidabro spalvos kaklo papuošalas laikomas viena iš amžinybės kolekcijų. Choker turi apskrito pakabuką, kuris nekabina nuo sklendės, bet yra sujungtas su chokeriu iš abiejų pusių, sukuriant ištisinio žiedo iliuziją. Būtent dėl ​​šios priežasties šie užspringtieji vadinami amžinybės chokeriais.

8. „Multi Wire Silver Choker“:

Kelių vielų sidabro skustuvas

Sidabriniai papuošalai yra įvairių stilių, kuriuos mėgsta daugelis. Labiausiai puoselėjamas modelis yra šis daugiasluoksnis sidabrinis choker dizainas, kuris atrodo ir sunkus, ir subtilus. Pilnumo iliuziją sukuria daugybė plonos sidabrinės vielos sluoksnių. Subtilus raštas taip pat išlaikomas dėl atstumo tarp kiekvienos vielos.

9. Sidabrinė grandinėlė:

Sidabrinė grandinėlė

Šis nuostabus sidabrinis grandinelis yra puikus tiems, kurie mėgsta sunkius mados papuošalus. Sidabro pakaba turi grandininį efektą, nes turi storas sidabrines kilpas, kurios yra susipynusios. Derinkite juos prie kasdienio drabužio ar roko koncertams, kad atrodytumėte šauniai.

Sidabro pakabukai šiandien yra populiarūs dėl rinkoje esančių įvairių tipų. Stiliai turi plačius, plonus ir kelis laidus. Naudojamas sidabras gali būti sumaišytas su deimantais, kad suteiktų turtingą išvaizdą. „Vintage“ ir „amžinybės“ sidabro kakleliukai siūlo kitokio stiliaus karolius, kuriuos taip pat galbūt norėsite apsvarstyti ir pridėti prie savo kačiuko.