„Tattoo Choker“ yra laidinis karoliai, nešiojami kakle. Jis gali būti pagamintas iš odos, karoliukų, aukso, sidabro, platinos ir plastiko. Jūs netgi galite papuošti kai kuriuos daiktus, kurie padidina jūsų iškirptės grožį. Galima net pabandyti prie jo pridėti pakabuką. Tatuiruočių chokeriai yra susiję su madingomis moterimis. Tie, kurie mėgsta atrodyti stilingai, dėvi šį chokerį. Jie labai gerai žino, kaip diegti naujoves su „choker“. Jie nuolat bando kažką unikalaus su „choker“, kad suteiktų jam naują dizainą.

Naujausios ir nuostabiausios „Tattoo Chokers Ladies in Fashion 2018“:

Čia yra 9 geriausi jaunų mergaičių tatuiruočių chokerių dizainai.

1. Palydovinės temos odos tatuiruočių chokeris:

Palydovinės temos odos tatuiruočių skustuvas

Šis juodas tatuiruočių chokeris turi du odinius laidus. Vienas tvirtas, kitas laisvas. Jis sukurtas unikalia palydovine tema. Tvirtoje vieloje yra planetos pakabukas, o laisvoje – raketos pakabukas. Šis kakliukas visai kitoks, kad paryškintų jūsų iškirptę.

2. „Tattoo Choker“ su gėlių nėriniais:

Tatuiruočių kaklelis su gėlių nėriniais

Šis nuostabus juodos tatuiruotės kaklo karoliai yra juodi nėriniai. Vėrinyje pakabintas vienas kalnų krištolas. Gėlių raštas sukurtas juodų nėrinių pagalba. Tuščiavidurio pjovimo grandinė pritvirtinta su karoliu. Tai užpildo visą jūsų kaklą.

3. Paprasta tatuiruotė Choker:

Paprastas tatuiruočių chokeris

Tai paprastas choker tatuiruotės karoliai iš juodos vielos. Kriaušės forma atliekama naudojant juodą vielą. Ir jis yra išlenktas, kad padarytų naują kriaušę. Tai paprasta ir paprasta. Jis yra ištemptas, todėl galite reguliuoti pagal savo kaklo dydį. Juoda viela yra elastinga, todėl nesubraižys jūsų odos.

4. „Alien Tattoo Choker“:

„Alien Tattoo Choker“

Šiame tatuiruotės kaklo vėrinyje yra mielo svetimo veido pakabukas. Ant žalio plastiko nupieštas ateivio veidas, o iš abiejų pusių kabo dvi sidabrinės atviros žvaigždės. Duslintuvas yra dviejuose elastiniuose laiduose. Tai atrodo įmantriai ir išrankiai.

5. Keli tatuiruočių chokeriai:

Keli tatuiruočių chokeriai

Šioje tatuiruotėje karoliai yra keturių spalvų. Visi jie yra iš lygios elastingos vielos ir lankstūs. Šios keturios spalvingos pakabos atrodo elegantiškai ir derės prie jūsų konkrečios aprangos. Visos šios spalvos atrodo ramios ir puošnios. Tai suteikia jūsų spalvingą asmenybę.

6. Dvi žuvies rankų darbo tatuiruočių kaklelis:

Dviejų žuvų rankų darbo tatuiruočių spaustukas

Ši nuostabi kaklo karolių tatuiruotė turi dviejų žuvų dizaino pakabuką. Jis yra rankų darbo ir turi laidus priešais vienas kitą. Šis pakabuko dizainas yra panašus į „Doordarshan Channel“ logotipo dizainą. Šis dviejų žuvų dizainas laikomas laimingu.

7. Aukso lapų tatuiruočių skustuvas:

Aukso lapų tatuiruočių spaustukas

Šis tatuiruočių kaklo karoliai skiriasi nuo įprastų juodų. Jis yra aukso spalvos ir sukurta lapų dizaino grandinė. Atrodo nuostabiai ir puošniai. Pats dizainas atrodo kaip auksinis karoliai. Sukurtos labai gražios lapų formos ir atrodančios akį traukiančios.

8. Gėlių tatuiruočių chokeris:

Gėlių tatuiruočių kaklelis

Vietoj juodų nėrinių, vielos ir bet kokio kito metalo šis tatuiruočių kaklo papuošalas yra paprasta gėlių eilutė. Tai baltos spalvos gėlių dizainas su geltonu apvaliu tarpeliu. Tai tarsi ramybė karštą vasarą. Jis atrodo mielas ant kaklo ir primena gėlių papuošalus.

9. Tatuiruočių chokeris su širdimis:

Tatuiruočių chokeris su širdimis

Tai žavingas juodos tatuiruotės kaklo karoliai su širdies formomis. Gražūs širdies formos dizainai yra sujungti vienas su kitu, kad būtų sukurtas šis įmantrus karoliai. Jūs netgi galite pasakyti, kad tiek daug širdžių stovi ant vienos virvelės. Šis atsitiktinis chokeris sulaužys širdis ir dėmesį.

Tatuiruočių spaustukai šiais laikais nešiojami kaip apyrankė ir pirštų žiedai. Tai atrodo nuostabiai kaip rankų papuošalai. Tai kažkas įmantresnio nei tipiški auksiniai ir sidabriniai papuošalai. Tai gali geriausiai atitikti jūsų vakarietišką aprangą. Tai sukrės vakarėliuose ir išvykose. Visos šiuolaikinės ponios turės bent vieną iš šių chokerių. Tai tave vilioja.