Chokers nuėjo ilgą kelią nuo Viktorijos laikų. Tai papuošalas, kurį mėgsta tie, kurie mėgsta madingus papuošalus ir ne itin tradicinius daiktus. Chokeriai gerai sėdi ant kaklo ir puikiai papildo sukneles su aukštu kaklu ar netgi parodo žemo kaklo sukneles. Pasirinkite balto kaklo dizainą dėl jo grožio ir spalvos bei jo skleidžiamos malonės.

Stilingi ir madingi balto kaklo modeliai moterims:

Turime pažvelgti į 9 geriausius baltos spalvos chokerio dizainus.

1. Juostelė ir metalinis baltas chokeris:

Juostelė ir metalinis baltas chokeris

Pasirinkite šį gražų baltą chokerį su balta juostele ir aplink jį kabančia metaline grandine. Choker turi elegantišką širdies pakabuką, pritvirtintą prie chokerio centro. Chokerio grandinė yra stilingai apklijuota, o dvi pusės nukrenta šiek tiek žemai.

2. Nėriniai baltas kakliukas:

Nėriniai baltas kakliukas

Šis elegantiškas siauros juostos baltas nėrinių pakabukas turi labai subtilius nėrinius. Stilius yra gana paprastas, tačiau traukiantis akį. Naudoti nėriniai gali būti įspūdingi arba paprasti. Pagal nėrinių plotį galite pasirinkti, kokio stiliaus chokeris jums patinka. Nėriniai gali būti pakabučiai arba visur paprasti.

3. „Tattoo White Choker“:

Baltoji tatuiruotė

Šis chokerių stilius yra labai paplitęs tarp jaunų žmonių. Lenktos chokerio vielos suformuoja tatuiruotą išvaizdą, kuri taip pat atrodo kaip tatuiruotė. Chokerį galima nešioti su pakabuku centre arba be jo. Paprastas ašarų lašas perlas atrodytų nuostabiai virš šios tatuiruotės pakabos.

4. „Satin Stretch White Choker“:

Satin Stretch White Choker

Kaip ir juostelės spaustukas, šis yra unikalus tamprių satino spaustukas. Baltas kaklo papuošalas yra pagamintas iš baltos satino juostelės, kuri elastingai prisiliečia, kad ji ištemptų ir gerai priglustų prie kaklo. Satininė pakaba puikiai dera su oficialiais drabužiais ar net kasdieniais drabužiais, kuriuos norėtumėte dėvėti pusiau oficialiems vakarėliams.

5. Gotikinis baltasis kaklelis:

Gotikinis baltasis kaklelis

Šis didingai atrodantis baltas kaklo papuošalas skirtas drąsiam žmogui. Choker turi baltus įmantrius nėrinius, kurie yra platūs ir kraštuose. Galai apipjaustyti karoliukais. Tai suteikia progą dėvėti labai progai, todėl tinka net nuotakoms. Pasirinkite šią, kurią norite dėvėti ant suknelių ir chalatų su žemu kaklu.

6. „Feather Choker in White“:

„Feather Choker“ baltai

Būkite linksmi su šia balta plunksnų skiaute. Nėrinių pakaba yra nusagstyta baltomis plunksnomis, kad suteiktų madingą išvaizdą. Galuose nėra metalinių spaustukų, tačiau juostelės gali būti naudojamos mazgams surišti. Plunksnų pakabukas atrodo labai lengvas ir vėsus ir yra puošnus jūsų drabužių spintos priedas.

7. Baltųjų perlų kaklelis:

„White Pearl Choker“

Įsigykite savo mylimam žmogui šį unikalų ir mylimą papuošalą. Šis baltas kaklo papuošalas pagamintas iš perlų, kurių dydį galima pakeisti. Perlai yra aukštos kokybės perlai, kurie turi savo blizgesį. Pasirinkite šį baltų perlų kakliuką kaip puikią dovaną mylimam žmogui.

8. „White Velvet Choker“:

„White Velvet Choker“

Šį senovinį papuošalą tikrai galite papildyti savo drabužių spintos kolekcijoje. Pelėdos pakabukas yra pritvirtintas prie siauro balto aksominio pakabos. Chokeris yra gražus savaime, tačiau pridėjus paprastą baltai pelėdos pakabuką, jis tampa labai patrauklus. Aksominis chokerio prisilietimas yra minkštas ir lygus odai.

9. Baltojo aukso kaklelis:

Baltojo aukso kaklelis

Su šiuo baltojo aukso skustuku įsigykite kažko oficialesnio ir brangesnio. Nuostabus kūrinys pagamintas rankomis labai atsargiai, o chokeryje yra rausvų safyro deimantų. Šis baltos spalvos kaklo papuošalas puikiai tinka dėvėti progoms, nes auksas yra brangus.

Baltos spalvos suknelės puikiai tinka dėvėti tokius drabužius kaip dizainerių drabužiai. Pasirinkite juos iš aksomo ar aukso arba net puošniai su plunksnomis. Kiekvienas stilius padidins jūsų mados koeficientą.