Kaklo kaklelis yra stilingi papuošalai, kuriuos dėvi visos merginos. Jie puikiai dera su paprastais drabužiais ir proginiais drabužiais. Nėriniai pakabukai yra žingsnis aukščiau ir suteikia dėvėtojui rafinuotą išvaizdą. Dažniausiai naudojami nėriniai turi gėlių tonus ir gali būti dekoruoti karoliukais ar kristalais. Nėriniai taip pat yra skirtingos kokybės, o Chantilly nėriniai yra labiausiai vertinami.

Gražūs ir patrauklūs madingų nėrinių kakliukų dizainai moterims:

Čia yra geriausi nėriniai.

1. Gėlių nėrinių kaklelis:

Gėlių nėrinių kaklelis

Šis elegantiškas juodų nėrinių kaklelis yra geriausias stiliaus pareiškimas jaunoms merginoms. Čia naudojami gėlių nėriniai yra aukščiausios kokybės, o raštas turi gėlę ir lapus storų nėrinių darbuose. Chokeris išsiskiria savo stora blizgančia išvaizda.

2. „Beaded Tassel Lace Choker“:

Karoliuotas kutinis nėrinių kaklelis

Viršūnėms ir suknelėms, kurių kaklas yra giliai iškirptas, geriausias pasirinkimas yra nešioti platų kaklo papuošalą. Pasirinkite šį gėlių gurkšnelį su vandens lašų karoliukais, kurie suteikia visišką išvaizdą kaklo sričiai. Nėriniai yra gražūs ir ploni, o vietomis atrodo skaidrūs.

3. Gotikinis nėrinių kaklelis:

Gotikinis nėrinių griovelis

Pasirinkite šią senosios eros gotikos stiliaus nėrinių pakabuką, kad gautumėte oficialią ir elegantišką išvaizdą. Čia naudojami nėriniai yra senoviniai nėriniai, o prie jo pritvirtintas centrinis akmuo turi sidabrinio metalo rėmą. Pats rėmas yra labai sudėtingo dizaino ir ovalo formos.

4. Kubinių kristalų nėrinių kaklelis:

Kubinis krištolo nėrinių spaustukas

Baltos nėrinių pakabos jūsų drabužių spintai suteikia labai moterišką ir rafinuotą išvaizdą. Rinkitės plonus baltus nėrinius ir derinkite juos su paprastais drabužiais, tokiais kaip viršutiniai ir džinsai. Tai labai atsitiktinis papuošalas, kurį taip pat galima dėvėti kaip vakarinį ansamblį.

5. Viktorijos laikų nėriniai:

Viktorijos laikų nėrinių kaklelis

Šis visiškai padengtas nėrinių kaklelis yra iš Viktorijos laikų. Įmantrus nėrinių darbas neuždengia kaklo juostos, bet taip pat nukrenta iki viršutinės krūtinės srities. Nuostabus nėrinių apvadas yra pažymėtas „Swarovski“ kristalais, kad būtų patrauklesnis. Pasirinkite šį nėrinių pakabuką, jei norite padaryti drąsų mados pareiškimą.

6. Chantilly Lace Choker:

Chantilly nėrinių pakaba

Chantilly nėriniai laikomi brangiausiais ir gražiausiais nėriniais. Jis pagamintas iš vestuvių ir vakarinių drabužių. Šis baltos spalvos „Chantilly“ nėrinių užsegimas yra labai išskirtinis, o juodos virvės galas suteikia pasukimo, kad jis taptų šiuolaikiškesnis.

7. Nuotakos nėrinių pakaba:

Vestuvinis nėrinių kaklelis

Puikus papuošalas nuotakai yra balta nėrinių pakaba, puikiai deranti su jos suknele. Ši nuotakos nėrinių pakaba yra pagaminta iš mažų karoliukų, kurie atrodo sukibę. Nėrinių pakaba yra graži ir elegantiška.

8. Juostelės įdėklas nėrinių chokeris:

Juostelės įdėklas nėrinių spaustukas

Prie vakarėlio suknelės rinkitės šaunų nėriniuotą kaklo papuošalą. Šis madingas daiktas papildomas raudonu kaspinu. Kaip įdėklą galite pasirinkti bet kokios spalvos satino juostelę. Plona juostelė iš satino suteikia blizgesio ir apdailos kakleliui.

9. Nėrimo nėrinių kaklelis:

Nėrimo nėrinių spaustukas

Šis nuostabus nėrinių nėrinių baltas baltas yra labai moteriškas. Atliktas nėrimo darbas yra labai subtilus. Ši nėrinių pakaba pagaminta iš medvilnės, kad suteiktų jai puikią ir įspūdingą išvaizdą. Nėrimo darbai, kaip ir tatting, suteikia labai subtilią išvaizdą, o visą kūrinį verta nusipirkti.

Iš šio plataus sąrašo išsirinkite savo mėgstamą nėrinių pakabintuvą. Stiliai, kurie gali jus pritraukti, bus Viktorijos laikų, gotikiniai ar šiuolaikiniai. Nėriniai gali būti švelnūs arba drąsūs ir drąsūs. Dažniausiai pasitaiko tokios spalvos kaip juoda ir balta, tačiau dabar jūs gaunate įvairių atspalvių nėrinius, pvz., Rožinę, turkio ir pan. Jums nereikia dėvėti sunkių auskarų ir pan., Nes kaklelis užpildo jūsų veidą ir kaklą.