Rinkoje galima įsigyti įvairių vyrų chokerių, jis yra skirtingo, bet išskirtinio stiliaus. Choker dėvėti aplink kaklą ir tai yra stora kaklo tipo karoliai. Tiesą sakant, vyrai naudoja madai ir tai padeda jiems patraukti savo draugų rato dėmesį. Jis gali būti patobulintas įvairiais būdais, įskaitant pakabukus ar smeigtukus. Pagal poreikį galima rinktis plastikinius, odinius arba metalinius chokerius vyrams.

Naujausi ir madingi vyrų kakleliai su vaizdais:

Pažvelkime į geriausius vyrų chokerių dizainus.

1. Nerūdijančio plieno sidabro aukso skustuvas:

Nerūdijančio plieno sidabro aukso skustukas

Tinka visiems vyrams ir berniukams; jis pagamintas iš itališko nerūdijančio plieno. Rasite aukštesnę nei vidutinė kokybę. Plotis yra 2,5 milimetro, o ilgis – 21,50 colio. Tai saugu jūsų odai.

2. Odinis titano plieno pakabukas:

Odinis titano plieno pakabukas

Tai apvalios formos ir virvių grandinės tipo chokeris vyrams. Medžiaga, iš kurios pagaminta oda, ir metalo tipas yra nerūdijantis plienas. Šio kaklo karoliai yra tinkamiausi vyrams. Šiam pakabinimui puikiai tinka pakabos dydis. Jei norite patraukti savo mylimojo ar draugų dėmesį, išbandykite šį madingą chokerio stilių.

3. „Casual Wear“ vyrų chokeris:

„Casual Wear“ vyrų chokeris

Šis skustuvas yra naudingas reguliariai dėvint vyrams, būkite tikri, kad jį uždėsite. Ne daugiau kaip viršuje, jūs gausite patogų montavimą. Kasdienio drabužio rinkoje lengvai rasite tvirtą juostą kaklui.

4. Širdies pakabinamas chokeris vyrams:

Širdies pakabinamas chokeris vyrams

Jei planuojate ilgą laiką chokerį, šis chokeris jums tiks, o po 6 mėnesių vis tiek atrodysite gerai. Šio pakabos širdies pakabukas suteikė vėsų prisilietimą, šiam chokeriui buvo naudojamas lydinio tipo metalas. Šis pasmaugiklis yra mažas, ilgas kaklas, vyrams šis blizgesys suteiks gerą blizgesį.

5. Vyrų apykaklės kaklelis:

Vyrų apykaklės spaustukas

Jei planavote dizainerio chokerį, išbandykite bet kokią aprangą naudodami šį chokerį. Tai tinka mados chokeriui vyrams. Šios pakabos viduryje gausite pakabinamą širdį, ji žavės šį skustuvą. Išbandykite šį reguliuojamą prigludusį ir madingą savo aprangos chokerį.

6. Rankų darbo vyrų chokeris:

Rankų darbo vyrų kaklas

Visiškai rankų darbo pakaba skirta vyrams. Jis buvo kruopščiai pagamintas rankomis iš grynos odos juodos virvelės. Daugiaspalviai brangakmeniai, naudojami šiam kakleliui. Prikabinimo ilgio pritaikymas yra 18 colių. Moterys taip pat gali naudoti šį skustuvą.

7. Trumpi chokeriai vyrams:

Trumpi chokeriai vyrams

Šio tipo pakabos specialiai sukurtos vyrams ir moterims. Tai afrikietiško stiliaus chokeris. Šiam droseliui buvo naudojama plastikinė medžiaga. Tai ekologiška ir tinka dovanoms. Išbandykite bet kokias spalvas pagal savo pasirinkimą su įprastais drabužiais.

8. Sunkus plokščias sidabro kaklelis:

Sunkus plokščias sidabro skustuvas

Šiam chokeriui naudojama variu ir sidabru padengta medžiaga. Šį vakarietiško stiliaus chokerį galite dėvėti prie bet kokios atsitiktinės aprangos. Nuorodos tipo grandinės modelis atrodo patrauklesnis. Dažniausiai moterys mėgsta prisijungti prie vakarėlių, kad vyrai galėtų jiems įteikti tokio tipo „choker“ dovaną. Šis pakabukas tinka bet kokioms metinėms, vakarėliams ar vestuvėms.

9. Spike vyrų chokeris:

„Spike“ vyrų chokeris

Plačioje rankų darbo pakabos kolekcijoje rasite smaigalį, kuris garsėja vyrų. Spike choker laidas yra juodos medvilnės ir reguliuojamas. Turi 2 cm ilgio smaigalį. Jis puikiai tinka, todėl atrodo tvirtai ant vyrų.

Chokeriai yra specialiai naudojami madai. Tai padeda spindėti minios viduryje. Iš savo biudžeto galite nusipirkti gerų chokerių pasirinkimų. Nuolatinio ir didelio biudžeto chokerius rasite lengvai rinkoje. Atsižvelgdami į jūsų ūgį ir kaklo dydį, gausite gerą įvairių spalvų ir medžiagų chokerių kolekciją. Jei norite padaryti įspūdį savo draugams, rinkitės gerą chokerių pasirinkimą.